Zmiany na forum

Sprawy organizacyjne
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Info Zmiany na forum

Post autor: damascenka »

Temat na propozycje zmian w działaniu forum. :)
Daisy9877
Sędzia
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 06, 2021 6:52 pm

Post autor: Daisy9877 »

Jakby była mozliwosc reakcji i powiadomienia o nowych postach to by był czaad!!!
ani Wu ani Mu
POMpon
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:18 pm

Post autor: POMpon »

Jakieś wygodniejsze dymki wiadomości, jak w messengerze :-D
labronka
Koczkodan
Posty: 103
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:49 pm

Post autor: labronka »

Świetnie było by móc dodawać różne reakcje na posty.
"Ja wam zawsze prawdę powiem "
TZdamascenki

Post autor: TZdamascenki »

Nad reakcjami to ja pracuję. Żaden gotowy plugin nie działał, więc musze napisać od zera
Ggość
GrzaneWino
Posty: 1438
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:33 pm

Post autor: Ggość »

TZdamascenki pisze: czw sty 07, 2021 12:11 am Nad reakcjami to ja pracuję. Żaden gotowy plugin nie działał, więc musze napisać od zera
Wow dzięki za zaangażowanie TŻecie damascenki 😁👍
Fanka La Familli Troconotti 🥰 🇮🇹
Zapraszam do wspólnego uśmiechu! 🐷🐸
KlipT
Drama Maker
Posty: 2436
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

Dziewczyny, opcja automatycznego łączenia postów byłaby mile widziana!
@-->---
Awatar użytkownika
prostownica
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pn sty 11, 2021 3:35 pm

Post autor: prostownica »

Będzie opcja multicytowania? Bardzo by to ułatwio sprawe :P

Aaa i mam taki problem, że co kliknę przy logowaniu "Zapamiętaj mnie" to i tak muszę za jakiś czas logować jeśli wyłączę kartę :(
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

prostownica pisze: czw sty 28, 2021 2:48 pm Będzie opcja multicytowania? Bardzo by to ułatwio sprawe :P

Aaa i mam taki problem, że co kliknę przy logowaniu "Zapamiętaj mnie" to i tak muszę za jakiś czas logować jeśli wyłączę kartę :(
Jasne, nad wszystkim popracujemy jak tylko moja sesja się skończy. :(
Awatar użytkownika
prostownica
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pn sty 11, 2021 3:35 pm

Post autor: prostownica »

damascenka pisze: czw sty 28, 2021 7:32 pm
prostownica pisze: czw sty 28, 2021 2:48 pm Będzie opcja multicytowania? Bardzo by to ułatwio sprawe :P

Aaa i mam taki problem, że co kliknę przy logowaniu "Zapamiętaj mnie" to i tak muszę za jakiś czas logować jeśli wyłączę kartę :(
Jasne, nad wszystkim popracujemy jak tylko moja sesja się skończy. :(
Super! Oby sesja poszła gładko! <3
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

damascenka pisze: śr sty 06, 2021 8:57 pm Temat na propozycje zmian w działaniu forum. :)
ja poproszę instrukcję jak dodawać pliki graficzne z dysku do komentarza
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

również prosiłabym o zmianę wymagań dotyczących avatara. Spełnienie wymogu png + do 6kb + 90x90px jest naprawdę trudne. Jakby się tak dało zrezygnować z któregoś z tych wymogów, to byłabym wdzięczna <3
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
POMpon
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:18 pm

Post autor: POMpon »

damascenka pisze: śr sty 06, 2021 8:57 pm Temat na propozycje zmian w działaniu forum. :)
Mi to by się marzył jeszcze jakiś licznik odsłon tego forum. :D Tak z ciekawości ile ludzi tu zagląda.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

czy forum mogłoby cały czas być białe? Dzisiaj jest niebieskie i wg mnie 1) gorzej się to czyta, 2) cytowane rzeczy wyglądają źle, 3) całość wygląda dużo gorzej.

tu przykładowy wpis z potrójnym cytowaniem i żrącymi się kolorami
Załączniki
e.PNG
e.PNG (57.92 KiB) Przejrzano 8297 razy
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

UwaloneManolo pisze: śr mar 31, 2021 12:29 pm czy forum mogłoby cały czas być białe? Dzisiaj jest niebieskie i wg mnie 1) gorzej się to czyta, 2) cytowane rzeczy wyglądają źle, 3) całość wygląda dużo gorzej.

tu przykładowy wpis z potrójnym cytowaniem i żrącymi się kolorami
Popieram :D
sigl
GreckieWakacje
Posty: 284
Rejestracja: czw sty 07, 2021 6:29 pm

Post autor: sigl »

ja także popieram :D
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

sigl pisze: śr mar 31, 2021 7:10 pm ja także popieram :D
Dziewczyny, jutro wrócimy do starej wersji, była aktualizacja po opłacie serwera :/
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

damascenka pisze: czw kwie 01, 2021 12:07 am
sigl pisze: śr mar 31, 2021 7:10 pm ja także popieram :D
Dziewczyny, jutro wrócimy do starej wersji, była aktualizacja po opłacie serwera :/
dzięki <3 btw zrobiłaś tu świetną robotę i jestem Ci mega wdzięczna za to forum ^^
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
tzd

Post autor: tzd »

Cześć,

przywróciłem normalny motyw. Jakbyście znalazły jakieś inne błędy po aktualizacji to piszcie. Dodatkowo możecie teraz podawać w ustawieniach profilu swoją lokalizację, Instagrama, itp - będą się wyświetlały koło nazwy użytkownika. Można też edytować swoje posty przez 5 minut od wysłania, mam nadzieję, że się przyda.

O reakcjach pamiętam, postaram się przez Święta.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

tzd pisze: pt kwie 02, 2021 11:06 pm Cześć,

przywróciłem normalny motyw. Jakbyście znalazły jakieś inne błędy po aktualizacji to piszcie. Dodatkowo możecie teraz podawać w ustawieniach profilu swoją lokalizację, Instagrama, itp - będą się wyświetlały koło nazwy użytkownika. Można też edytować swoje posty przez 5 minut od wysłania, mam nadzieję, że się przyda.

O reakcjach pamiętam, postaram się przez Święta.

Pozdrawiam
super! Wielkie dzięki!
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
tzd

Post autor: tzd »

Oprócz reakcji, jeszcze jedna nowość na dzisiaj:
Ikonka logowania w prawym górnym rogu nareszcie ma sens - zamiast on/off jest logiczna ikonka, po kliknięciu której można się zalogować/zarejestrować.
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Skaczę pomiędzy komputerami/systemami/przeglądarkami i nie wiem, czy to moja wina czy jakieś zmiany, ale chyba wreszcie opcja "zapamiętaj mnie" przy logowaniu faktycznie działa :-D
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Kierowniczko, szczera prośba: nie wiem, czy to jest możliwe technicznie, ale mnie by interesowała opcja ukrywania nieinteresujących mnie tematów lub żeby interesujące mnie tematy były przypięte u góry lub jakoś wyróżnione kolorystycznie. Poratuje kierowniczka @Damascenka?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

UwaloneManolo pisze: wt kwie 06, 2021 2:08 pm Kierowniczko, szczera prośba: nie wiem, czy to jest możliwe technicznie, ale mnie by interesowała opcja ukrywania nieinteresujących mnie tematów lub żeby interesujące mnie tematy były przypięte u góry lub jakoś wyróżnione kolorystycznie. Poratuje kierowniczka @Damascenka?
Jasne, postaramy się wieczorem zerknąć co się da zrobić :)
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Test emotek:
:alien: :angel: :P ]:-> :he: ;P :brawo: $$$ :'(