Zmiany na forum

Sprawy organizacyjne
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 937
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Re: Zmiany na forum

Post autor: blackmolly »

tarotka pisze: pn mar 18, 2024 7:50 pm Ja chciałam zapytać o przyjmowanie nowych członków. Forum na przestrzeni ostatniego tygodnia stało się ,,popularne,, przez jedna tiktokerke. Teraz coraz więcej tiktoków/ postów na X powstaje na temat wandy. Zauważyłam, ze dostają się tu osoby, które nigdy nie powinny tu być. Atmosfera zrobiła się niefajna. Nowi członkowie wynoszą posty, zaczynaja się wycieczki moralne w niektórych wątkach, pisanie do osób o których są wątki, pytania w wątkach poruszane już x razy wcześniej oraz wyzywanie osób z wątków. Jak wchodzę w te profile to wszyscy dołączyli dosłownie dzień/ dwa/ trzy wcześniej. Może zawiesicie chociaż na dwa, trzy tygodnie akceptację nowych kont?
Ta kwestia zostanie uporządkowana. Pojawiało się osobne ogłoszenie viewtopic.php?t=2051
Niech dzieje się magia!
niezobaczysz
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:40 pm

Post autor: niezobaczysz »

Brakuje mi opcji przejdź do strony. Nadrabiam sobie informacje bo niedawno was odkryłam i ciężko się trochę czyta a chciałam sobie od początku tego roku posty poczytać:D
tester
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:29 pm

Post autor: tester »

niezobaczysz pisze: wt mar 26, 2024 4:33 pm Brakuje mi opcji przejdź do strony. Nadrabiam sobie informacje bo niedawno was odkryłam i ciężko się trochę czyta a chciałam sobie od początku tego roku posty poczytać:D
Taka opcja jest dostępna na górze wątku :)
plotki3030
FejkTiffany
Posty: 666
Rejestracja: pt sty 29, 2021 4:54 pm

Post autor: plotki3030 »

Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu, w razie czego proszę o przeniesienie ;)

Mam problem z forum na telefonie, przed przeniesieniem wszystko działało prawidłowo a teraz wogóle nie wyświetla mi strony. Cały czas pokazuje błąd. Jak po wielu próbach odświeżania strony jakimś cudem się wyświetli to działa tylko do momentu aż chcę przełączyć np. na kolejną stronę i znów błąd.
Nie wiem co mogłabym zrobić? Problem jest od tygodnia tzn po przeniesieniu. Wcześniej nigdy nie miałam problemów z tą stroną. Internet jest, przeglądarka jest aktualna.
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

plotki3030 pisze: ndz mar 31, 2024 2:50 pm Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu, w razie czego proszę o przeniesienie ;)

Mam problem z forum na telefonie, przed przeniesieniem wszystko działało prawidłowo a teraz wogóle nie wyświetla mi strony. Cały czas pokazuje błąd. Jak po wielu próbach odświeżania strony jakimś cudem się wyświetli to działa tylko do momentu aż chcę przełączyć np. na kolejną stronę i znów błąd.
Nie wiem co mogłabym zrobić? Problem jest od tygodnia tzn po przeniesieniu. Wcześniej nigdy nie miałam problemów z tą stroną. Internet jest, przeglądarka jest aktualna.
Hej, a korzystasz ze strony czy aplikacji? iOS czy Android?
plotki3030
FejkTiffany
Posty: 666
Rejestracja: pt sty 29, 2021 4:54 pm

Post autor: plotki3030 »

damascenka pisze: ndz mar 31, 2024 3:18 pm
plotki3030 pisze: ndz mar 31, 2024 2:50 pm Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu, w razie czego proszę o przeniesienie ;)

Mam problem z forum na telefonie, przed przeniesieniem wszystko działało prawidłowo a teraz wogóle nie wyświetla mi strony. Cały czas pokazuje błąd. Jak po wielu próbach odświeżania strony jakimś cudem się wyświetli to działa tylko do momentu aż chcę przełączyć np. na kolejną stronę i znów błąd.
Nie wiem co mogłabym zrobić? Problem jest od tygodnia tzn po przeniesieniu. Wcześniej nigdy nie miałam problemów z tą stroną. Internet jest, przeglądarka jest aktualna.
Hej, a korzystasz ze strony czy aplikacji? iOS czy Android?
Ze strony. Chętnie pobrałabym aplikację ale teraz to niemożliwe. Android. Problem mam po przeniesieniu forum,
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Skarpeta Rakieta
Posty: 84
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Hej, w sumie to taka rzecz dziesiątej potrzeby, ale myślę, że fajną opcją by było, gdyby po dodaniu reakcji było to wyróżnione np. innym kolorem, żeby widzieć czy na dany post się już reagowało czy nie :)