Kurtka zimowa

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3373
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Kurtka zimowa

Post autor: Grubababa »

Gdzie polecacie kupić naprawdę ciepłą i porządną kurtkę zimowa? Nie mam nic przeciwko, żeby wydać więcej $ ale żeby to było warte, tzn ponadczasowy model, z dobrej jakości materiałów, który przetrwa kilka sezonów. Nie soefiowka na jeden sezon.
drty_mfck
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: czw paź 26, 2023 1:52 am

Post autor: drty_mfck »

Grubababa pisze: pn lis 27, 2023 2:59 pm Gdzie polecacie kupić naprawdę ciepłą i porządną kurtkę zimowa? Nie mam nic przeciwko, żeby wydać więcej $ ale żeby to było warte, tzn ponadczasowy model, z dobrej jakości materiałów, który przetrwa kilka sezonów. Nie soefiowka na jeden sezon.
Spróbuj Tom Tailor. Super ciepłe kurtki puchowe. Ja kupiłam dwie prawie nowe, w przystępnej cenie, na vinted i jest bardzo zadowolona. Wczesniej przymierzałam sobie w outlecie i oceniłam jak na żywo to wygląda, a już sam zakup na vinted, bo stwierdziłam, że po co przepłacać 😁 i nie żałuję. Bardzo dobra jakość wykonania
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

TNF się super trzymają, ale są “modne” i niestety co druga nastolatka ma na ulicy, najpewniej podróbę 🤦🏻‍♀️
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3373
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

damascenka pisze: pt gru 01, 2023 9:49 pm TNF się super trzymają, ale są “modne” i niestety co druga nastolatka ma na ulicy, najpewniej podróbę 🤦🏻‍♀️
Nie wątpię w jakość, ale nie moja stylistyka.