POLECANIE KOSMETYKÓW I ZABIEGÓW

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Marta55555

Re: POLECANIE KOSMETYKÓW I ZABIEGÓW

Post autor: Marta55555 »

atat pisze: wt sty 04, 2022 7:01 pm Wiem, że Olfa nas czyta, więc chciałabym ci polecić panią podolog, do której często chodzę. Jest na Woli, na której obie mieszkamy, nie zapłacisz dużo za Ubera:

Dr STOPA Paulina Chajęcka Vel Choińska
Klinika Dr Łokiec OKOPOWA 23, 23, 01-059, Warszawa, Wola
A Olfa poleca Dr ŻYŁĘ ;))
Wicka
Currently:Vienna
Posty: 1144
Rejestracja: pn sty 11, 2021 9:01 pm

Post autor: Wicka »

atat pisze: wt sty 04, 2022 7:01 pm Wiem, że Olfa nas czyta, więc chciałabym ci polecić panią podolog, do której często chodzę. Jest na Woli, na której obie mieszkamy, nie zapłacisz dużo za Ubera:

Dr STOPA Paulina Chajęcka Vel Choińska
Klinika Dr Łokiec OKOPOWA 23, 23, 01-059, Warszawa, Wola
...dr Łokiec?? co ja pacze- to ten słynny Łokieć Janusza! (Żart) a na poważnie- dzięki za polecajkę.
Ja polecam Basic Lab serdecznie (ich wit C i retinole to game changery) warte ceny. A po retinolach jak Was suszy oblicze, to nawilżające mleczko DO CIAŁA ( twarz to również ciało) do cery suchej i b suchej Cerave - u mnie dzięki temu retinol hula codziennie w sezonie zimowym i nie ma dramatu.
Olbarteria- choyowa influenserka.
Elementary20
BlondDoczep
Posty: 137
Rejestracja: pn lis 08, 2021 8:04 am

Post autor: Elementary20 »

Jakie serum nawilżające polecacie? Najlepiej na bazie wody i nie w kosmicznej cenie, mam studencki budżet ;P
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

mam bon na 50zł do Douglasa. Co warto za to kupić?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Pierrot33
120mkw
Posty: 1616
Rejestracja: wt sie 03, 2021 5:33 pm

Post autor: Pierrot33 »

Dziewczyny jakiś eilajner? Nigdy nie miałam, bo mam małe oczy i uznałam, że mi nie pasuje, ale chcę spróbować. Najwyżej... 😁
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Pierrot33 pisze: sob lut 12, 2022 9:33 am Dziewczyny jakiś eilajner? Nigdy nie miałam, bo mam małe oczy i uznałam, że mi nie pasuje, ale chcę spróbować. Najwyżej... 😁
Nyx EPIC INK LINER
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Elementary20 pisze: pn lut 07, 2022 6:44 pm Jakie serum nawilżające polecacie? Najlepiej na bazie wody i nie w kosmicznej cenie, mam studencki budżet ;P
Wiesz co, ja sobie wykupiłam u Agnieszki Kantor konsultację kosmetyczną https://www.facebook.com/groups/3854429 ... 307684975/ i polecam. Płacisz 100zł, a ona Ci dobiera odpowiednie kosmetyki do Twoich problemów skórnych
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
KoPi
GreckieWakacje
Posty: 293
Rejestracja: pn sty 11, 2021 3:53 am

Post autor: KoPi »

przejrzystawoda pisze: sob gru 04, 2021 1:56 pm polecacie kosmetyki rituals? co najbardziej? mega mnie interesują, i chyba się skuszę. ale nie wiem czy na pewno warto
Ja korzystałam/korzystam z kremu do rąk (zadka nie urywa), mgiełki do ciała (bardzo trwały zapach) i peelingu solnego (dobrze natłuszcza skórę, super do pielęgnacji dłoni).
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

Ja nie polecam laminacji brwi - 150 zł a po dwóch dniach znowu mi opadały jak wcześniej… dużo lepszy jest żel do włosów Taft nakładany szczoteczką - trzymają się nawet na basenie.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

ja polecam microblading brwi. Zrobiłam u Sabina Alicja PMU Katowice i to co ta dziewczyna robi, to jest mistrzostwo. Inne PMU nawet z Phi Academy robią jakoś tak te brwi, że zawsze jest widoczny mimo wszystko ten microblading. Ona to robi tak, że to wygląda jak włosy, a w dodatku moje własne włosy na brwiach się zagęściły. Nie jestem z Katowic, a dla tego efektu opłacało mi się do niej 2 razy pojechać
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Justa
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: śr maja 04, 2022 7:11 pm

Post autor: Justa »

Szukam mega nawilżającego kremu do twarzy:( Przyszła zima i wychodzą wszystkie suche skórki, o ładnym makijażu mogę zapomnieć. Pomocy dziewczyny:(
PaniKlementyna
MoetGlass
Posty: 274
Rejestracja: wt sie 24, 2021 7:26 pm

Post autor: PaniKlementyna »

Płatki pod oczy, które można nosić chodząc, a nie leżąc? Bo większość, które miałam ześlizgują się z twarzy.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Dziewczyny a czy któraś z was robiła jakieś zabiegi na trądzik różowaty? Cerę mam ładna ale te czerwone plamy które wyskakują i zaczerwieniona czasem skóra mnie wścieka :(
Wiem wiecej
Apis
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 22, 2021 12:10 am

Post autor: Apis »

Olfic pisze: pn sty 30, 2023 10:32 pm Dziewczyny a czy któraś z was robiła jakieś zabiegi na trądzik różowaty? Cerę mam ładna ale te czerwone plamy które wyskakują i zaczerwieniona czasem skóra mnie wścieka :(
Coś z kwasem azelainowym próbowałaś? On jest super na to
britnej

Post autor: britnej »

KoPi pisze: sob maja 21, 2022 11:57 pm
przejrzystawoda pisze: sob gru 04, 2021 1:56 pm polecacie kosmetyki rituals? co najbardziej? mega mnie interesują, i chyba się skuszę. ale nie wiem czy na pewno warto
Ja korzystałam/korzystam z kremu do rąk (zadka nie urywa), mgiełki do ciała (bardzo trwały zapach) i peelingu solnego (dobrze natłuszcza skórę, super do pielęgnacji dłoni).
Ja uzywam wszystkiego do ciala - kremy pianki do mycia peelingi :) super sa chusteczki do demakijazu :) mydla, perfumy i mgielki :) bardzo lubie tez zestaw kuchenny no i odswiezacze.

Nie polecam- produktow do wlosow oraz kremow do twarzy
kish
PsychoFanka
Posty: 94
Rejestracja: wt gru 05, 2023 8:26 pm

Post autor: kish »

Olfic pisze: pn sty 30, 2023 10:32 pm Dziewczyny a czy któraś z was robiła jakieś zabiegi na trądzik różowaty? Cerę mam ładna ale te czerwone plamy które wyskakują i zaczerwieniona czasem skóra mnie wścieka :(
Idź do dobrej kosmetolog, która się tym zajmuje i ona Ci ułoży pielęgnację oraz dobierze odpowiednie zabiegi.
Nie wiem skąd jesteś, ale możesz ogarnąć sobie je na ig; alexaantczak.kosmetologia, gutkowska.kosmetologia, Agata Zejfer, med.marci
OlinkaK
Szarlotta
Posty: 438
Rejestracja: śr lis 15, 2023 8:25 pm

Post autor: OlinkaK »

Hej, czy możecie polecić jakiś dobry klej do sztucznych rzęs na pasku ? Kompletnie się na tym nie znam.
papryczka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr sty 10, 2024 11:52 am

Post autor: papryczka »

PaniKlementyna pisze: pn sty 30, 2023 12:35 pm Płatki pod oczy, które można nosić chodząc, a nie leżąc? Bo większość, które miałam ześlizgują się z twarzy.
W sumie te z Isany mi się trzymały, nie raz w nich wychodziłam czy prowadziłam auto 😅 wiadomo, zdarzyło się, że delikatnie się zsunął jeden czy drugi, ale to naprawdę mega delikatnie
papryczka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr sty 10, 2024 11:52 am

Post autor: papryczka »

OlinkaK pisze: śr sty 10, 2024 9:52 pm Hej, czy możecie polecić jakiś dobry klej do sztucznych rzęs na pasku ? Kompletnie się na tym nie znam.
Duo
hey.mevi
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 25, 2024 3:48 pm

Post autor: hey.mevi »

Jakiś fajny podkład do cery suchej i puder do twarzy?😊
oliwia15
PsychoFanka
Posty: 99
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

Podbijam pytanie dotyczące podkładu.
Ja z kolei szukam czegoś do cery mieszanej, który nie będzie ani przesuszał skóry ani wyświecał się, o dobrym kryciu :) - drogeryjne odpadają, chętnie kupię coś droższego.
Zastanawiałam się nad:
YSL Double Wear
Lancome Teint Miracle
YSL All Hours
Może macie inne polecajki?
Podzielcie sie również co sądzicie o Rare Beauty i Fenty Beauty - ich produkty wyglądaja cudownie, ale zastanawiam się, czy to nie jedynie dobry marketing ;)
elemelka12
SkrzydełkaZhooters
Posty: 201
Rejestracja: wt mar 05, 2024 10:14 am

Post autor: elemelka12 »

oliwia15 pisze: wt kwie 23, 2024 8:57 am Podbijam pytanie dotyczące podkładu.
Ja z kolei szukam czegoś do cery mieszanej, który nie będzie ani przesuszał skóry ani wyświecał się, o dobrym kryciu :) - drogeryjne odpadają, chętnie kupię coś droższego.
Zastanawiałam się nad:
YSL Double Wear
Lancome Teint Miracle
YSL All Hours
Może macie inne polecajki?
Podzielcie sie również co sądzicie o Rare Beauty i Fenty Beauty - ich produkty wyglądaja cudownie, ale zastanawiam się, czy to nie jedynie dobry marketing ;)
Mam cere mieszana, w kierunku tłustej i YSL all hours o którym wspominasz nie dość, ze ciemnieje to szybko się wyświeca. Double Wear podkreślał suche skorki, nie wyglądał dobrze. Z kolei Lancome był jednym z lepszych. Generalnie jeszcze nie spotkałam takiego, z którego bym była mega zadowolona, a chyba przetestowałam wszystkie te wysoko półkowe.
oliwia15
PsychoFanka
Posty: 99
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

elemelka12 pisze: wt kwie 23, 2024 11:47 pm
oliwia15 pisze: wt kwie 23, 2024 8:57 am Podbijam pytanie dotyczące podkładu.
Ja z kolei szukam czegoś do cery mieszanej, który nie będzie ani przesuszał skóry ani wyświecał się, o dobrym kryciu :) - drogeryjne odpadają, chętnie kupię coś droższego.
Zastanawiałam się nad:
YSL Double Wear
Lancome Teint Miracle
YSL All Hours
Może macie inne polecajki?
Podzielcie sie również co sądzicie o Rare Beauty i Fenty Beauty - ich produkty wyglądaja cudownie, ale zastanawiam się, czy to nie jedynie dobry marketing ;)
Mam cere mieszana, w kierunku tłustej i YSL all hours o którym wspominasz nie dość, ze ciemnieje to szybko się wyświeca. Double Wear podkreślał suche skorki, nie wyglądał dobrze. Z kolei Lancome był jednym z lepszych. Generalnie jeszcze nie spotkałam takiego, z którego bym była mega zadowolona, a chyba przetestowałam wszystkie te wysoko półkowe.
Hmm, czyli chyba za dużo nadziei pokładam w wysokopółkowych podkładach.
A z ciekawości, co lubisz używac na codzień, a co na wieczorowe wyjścia, obojętnie czy z marki premium czy z drogerii?
elemelka12
SkrzydełkaZhooters
Posty: 201
Rejestracja: wt mar 05, 2024 10:14 am

Post autor: elemelka12 »

oliwia15 pisze: śr kwie 24, 2024 12:52 pm
elemelka12 pisze: wt kwie 23, 2024 11:47 pm
oliwia15 pisze: wt kwie 23, 2024 8:57 am Podbijam pytanie dotyczące podkładu.
Ja z kolei szukam czegoś do cery mieszanej, który nie będzie ani przesuszał skóry ani wyświecał się, o dobrym kryciu :) - drogeryjne odpadają, chętnie kupię coś droższego.
Zastanawiałam się nad:
YSL Double Wear
Lancome Teint Miracle
YSL All Hours
Może macie inne polecajki?
Podzielcie sie również co sądzicie o Rare Beauty i Fenty Beauty - ich produkty wyglądaja cudownie, ale zastanawiam się, czy to nie jedynie dobry marketing ;)
Mam cere mieszana, w kierunku tłustej i YSL all hours o którym wspominasz nie dość, ze ciemnieje to szybko się wyświeca. Double Wear podkreślał suche skorki, nie wyglądał dobrze. Z kolei Lancome był jednym z lepszych. Generalnie jeszcze nie spotkałam takiego, z którego bym była mega zadowolona, a chyba przetestowałam wszystkie te wysoko półkowe.
Hmm, czyli chyba za dużo nadziei pokładam w wysokopółkowych podkładach.
A z ciekawości, co lubisz używac na codzień, a co na wieczorowe wyjścia, obojętnie czy z marki premium czy z drogerii?
Ja juz generalnie pogodziłam sie z tym, ze sie wyświecam, taka moja natura. Pod mej kap drunk elephant protein krem, potem missha bb cream, korektor tarte ultra creamy, puder Laura mercier. Jest okej, na 3-4 godziny mam spokój ze świeceniem, potem to juz ratuje sie chusteczkami zwykłymi, przykładam do twarzy i one pomagają zmatowić twarz na kolejne 3 godziny. Jest to mega uciążliwe, wiem. Sama marze o tym by mieć matowa twarz, a nie ciągle pamiętać żeby. Pójść do łazienki żeby odtłuścić twarz i żeby zawsze mieć przy sobie chusteczki…
Może spróbuj faktycznie tego Lancome, z tego co pamiętam to fajnie wygadał.
Masz kochana problemy skórne, czy tylko problem ze świeceniem?

Ja bym chciała spróbować house of lab, może ktoś ma jakieś opinie na jego temat?
oliwia15
PsychoFanka
Posty: 99
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

elemelka12 pisze: śr kwie 24, 2024 1:00 pm
oliwia15 pisze: śr kwie 24, 2024 12:52 pm
elemelka12 pisze: wt kwie 23, 2024 11:47 pm

Mam cere mieszana, w kierunku tłustej i YSL all hours o którym wspominasz nie dość, ze ciemnieje to szybko się wyświeca. Double Wear podkreślał suche skorki, nie wyglądał dobrze. Z kolei Lancome był jednym z lepszych. Generalnie jeszcze nie spotkałam takiego, z którego bym była mega zadowolona, a chyba przetestowałam wszystkie te wysoko półkowe.
Hmm, czyli chyba za dużo nadziei pokładam w wysokopółkowych podkładach.
A z ciekawości, co lubisz używac na codzień, a co na wieczorowe wyjścia, obojętnie czy z marki premium czy z drogerii?
Ja juz generalnie pogodziłam sie z tym, ze sie wyświecam, taka moja natura. Pod mej kap drunk elephant protein krem, potem missha bb cream, korektor tarte ultra creamy, puder Laura mercier. Jest okej, na 3-4 godziny mam spokój ze świeceniem, potem to juz ratuje sie chusteczkami zwykłymi, przykładam do twarzy i one pomagają zmatowić twarz na kolejne 3 godziny. Jest to mega uciążliwe, wiem. Sama marze o tym by mieć matowa twarz, a nie ciągle pamiętać żeby. Pójść do łazienki żeby odtłuścić twarz i żeby zawsze mieć przy sobie chusteczki…
Może spróbuj faktycznie tego Lancome, z tego co pamiętam to fajnie wygadał.
Masz kochana problemy skórne, czy tylko problem ze świeceniem?

Ja bym chciała spróbować house of lab, może ktoś ma jakieś opinie na jego temat?
Nie mam większych problemów z niedoskonałościami - wiadomo, że sporadycznie coś wyskoczy. Ale moja twarz lubi być blada i wytłuszczać się, dlatego potrzebuję czegoś, co wyrówna koloryt i utrzyma się na twarzy minimum 10 godzin. Większość podkładów znika z mojej twarzy po kilku godzinach. Dlatego często wybieram te ze średnim kryciem, bo mam gwarancje, że tak szybko się nie wytrą.
Dzięki za polecjaki <3
Ja z kolei zawsze wracam do podkladu Rimmel Lasting Finish 25H (z czerwoną zakrętką), jedyny minus to dostępne kolory - dla mnie są często zbyt różowe.