👗GDZIE NA ZAKUPY?👠

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

👗GDZIE NA ZAKUPY?👠

Post autor: UwaloneManolo »

Zgodnie z waszą prośbą: wątek na ciuchy, buty, zakupy, marki, polecanie i odradzanie
MyszkaMiki
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: pn kwie 05, 2021 4:34 pm

Post autor: MyszkaMiki »

Oki dzieki. Ja jak cos zagladam tez na wizaz
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

przy okazji stories na IG Olfy o rzeczach z jedwabiu - gdzie opłaca się kupić jedwabne t-shirty i inne ciuchy (najlepiej za mniej niż 85 EUR)?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

UwaloneManolo pisze: śr kwie 21, 2021 1:26 am przy okazji stories na IG Olfy o rzeczach z jedwabiu - gdzie opłaca się kupić jedwabne t-shirty i inne ciuchy (najlepiej za mniej niż 85 EUR)?
Dołączam do pytania i od siebie dodam, że dostałam na prezent tę poszewkę i jestem zadowolona, ale nie wypowiem się, czy jest dobra czy zła jakościowo
Awatar użytkownika
jebenato
SushiRoll
Posty: 244
Rejestracja: wt kwie 13, 2021 8:11 pm

Post autor: jebenato »

UwaloneManolo pisze: śr kwie 21, 2021 1:26 am przy okazji stories na IG Olfy o rzeczach z jedwabiu - gdzie opłaca się kupić jedwabne t-shirty i inne ciuchy (najlepiej za mniej niż 85 EUR)?
Ja kupuję w Intimissimi. Ale nie mam wielu jedwabnych ubrań, kilka topów, dwie halki.
Poszewki zaś w josilq.
a hejkerów biorę z bani ;P
Awatar użytkownika
jebenato
SushiRoll
Posty: 244
Rejestracja: wt kwie 13, 2021 8:11 pm

Post autor: jebenato »

Ja mam pytanie odnośnie cienkich dresów na wiosnę dla kobiety w rozmiarze 40. Wiele spodni, które mierzyłam opinalo mi nogi jak parówki, albo były takie cienkie, że było widać cellulit ☹️ Chciałabym też by nie zmechacily się po jednym użyciu i nie kosztowały miliona monet. Ktoś, coś?
a hejkerów biorę z bani ;P
przejrzystawoda
RiczAsFak
Posty: 817
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:20 pm

Post autor: przejrzystawoda »

jebenato pisze: śr kwie 21, 2021 11:50 am Ja mam pytanie odnośnie cienkich dresów na wiosnę dla kobiety w rozmiarze 40. Wiele spodni, które mierzyłam opinalo mi nogi jak parówki, albo były takie cienkie, że było widać cellulit ☹️ Chciałabym też by nie zmechacily się po jednym użyciu i nie kosztowały miliona monet. Ktoś, coś?
kochana, co się zastanawiasz. jak dresy to tylko ze sklepu szpili 🤣🤣🤣🤣
Awatar użytkownika
jebenato
SushiRoll
Posty: 244
Rejestracja: wt kwie 13, 2021 8:11 pm

Post autor: jebenato »

przejrzystawoda pisze: czw gru 30, 2021 6:55 pm
jebenato pisze: śr kwie 21, 2021 11:50 am Ja mam pytanie odnośnie cienkich dresów na wiosnę dla kobiety w rozmiarze 40. Wiele spodni, które mierzyłam opinalo mi nogi jak parówki, albo były takie cienkie, że było widać cellulit ☹️ Chciałabym też by nie zmechacily się po jednym użyciu i nie kosztowały miliona monet. Ktoś, coś?
kochana, co się zastanawiasz. jak dresy to tylko ze sklepu szpili 🤣🤣🤣🤣
Hehe, no dla mnie to niestety za drogo.
a hejkerów biorę z bani ;P
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2578
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Kojarzycie jaką modelką inspirowała się zara przy tej torebce? ☺️
https://www.zara.com/pl/pl/torebka-list ... v2=2291434
zofia88
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 09, 2023 1:57 am

Post autor: zofia88 »

Troszkę przypomina Chloe Marcie.