Problem z egzaminem na prawko

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Lesli
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: śr mar 20, 2024 7:14 pm

Problem z egzaminem na prawko

Post autor: Lesli »

Czy ktoś miał problem ze zdaniem teorii? Myślałam, że jestem dobrze przygotowana. A dwa razy już nie zdałam i czuje się zrezygnowana :( rozwiązuje ciągle testy i większość zdaje, a jak nie zdaje to brakuje mi jednego dzy dwóch punktów. Za pierwszym razem w wordzie zabrakło mi jednego punktu, a dzisiaj już w poczekalni miałam problemy z oddechem przez stres i miałam tylko 64 pkt. Jadąc tam rozwiązałam dwa testy, jeden 100% dobrze, drugi z jednym błędem. Jakieś rady macie?
Michasia
Skarpeta Rakieta
Posty: 79
Rejestracja: sob sty 01, 2022 5:31 pm

Post autor: Michasia »

Rada jest jedna- opanować stres i skupić się na czytaniu pytań.
Najlepiej podejść do tego na luzie z myślą, że jak nie zdasz to nic się nie stanie.
Esyfrazesy
Mokra Włoszka
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 16, 2024 3:17 pm

Post autor: Esyfrazesy »

Jeśli Cię to pocieszy to teorie zdawałam trzy razy i tak samo praktykę. Od rozpoczęcia kursu do ukończenia prawa jazdy minęło chyba 6 lat tyle to przeciągam, potrafiłam na rok porzucić pomysł i po roku dopiero podchodzić znowu 😂 ale jak już wszystko zdałam, to odrazu kupiłam mały samochód, jeżdżę dzień w dzień. Pytania na testach są strasznie głupie, wykładałam się na głupotach, a nie sprawdzaniu wiedzy. Zainstaluj sobie jakąś aplikacje na telefonie i ćwicz testy w każdej wolnej chwili :)