Portal randkowy 18+

Poznajmy się!
Dorotapsota
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Flame Portal randkowy 18+

Post autor: Dorotapsota »

Hej chciałam zapytać znacie może konkretne portale randkowe, by czasami sobie popatrzeć, popisać lub może się spotkać? Myślałam nad datezone macie jakieś doświadczenia, coś powiecie na ten temat? :angel:
Kate3010101994
BagietkaZszarlott
Posty: 166
Rejestracja: czw mar 21, 2024 8:25 pm
Instagram: Kate30

Post autor: Kate3010101994 »

Ja swojego męża poznałam na sympatia
Xxxx
Dorotapsota
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Post autor: Dorotapsota »

Nie chodzi mi o szukanie męża a bardziej coś na luzie, popisać niezobowiązująco :)
Holen_derka
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: Holen_derka »

Ja też chciałam z nudów popisać bez zobowiązań na datezone... Po 3 godzinach poznałam faceta, no i leci nam 3 rok razem. Także ostrożnie z tym pisaniem "na luzie" 🤣 ogólnie polecam, tylko trzeba się przekopać tam przez setkę panów, którzy zamiast "cześć" wysyłają na start fotę swojego korniszona.
Dorotapsota
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Post autor: Dorotapsota »

Okej a ja może właśnie te "korniszony" chciałabym pooglądać to chyba nic złego 😁 dziękuję za pomoc 😇
Holen_derka
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: Holen_derka »

A to jeśli tak to jak najbardziej jest to odpowiednie, a wręcz idealne miejsce 😁 do wyboru do koloru
Dorotapsota
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Post autor: Dorotapsota »

Może realniej da się zobaczyć jak to u nas jest z tymi rozmiarami i wgl 😇
Dorotapsota
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Post autor: Dorotapsota »

Więc założyłam konto moge już sama coś powiedzieć 😏 Portal jest super lecz by móc lepiej z niego w pełni korzystać pisać to musiałam dodać zdjęcie, ale fajnie jest. Bardzo dużo jest tam osób, dużo mam wiadomości i mam na co popatrzeć 😈 Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.