prawo jazdy

Anonimowe zwierzenia i porady. Możliwość pisania tylko dla niezalogowanych.
wikii1111111

prawo jazdy

Post autor: wikii1111111 »

mam ogromny lek przed egzaminem na prawko :'( .. na jazdach nie mam zadnych problemow, a oblalam juz 2 egzaminy, nawet nie wyjezdzajac z placu. jestem zalamana, jutro mam kolejny egzamin i juz nawet przestalam wierzyc, ze moze sie udac, czuje sie jak najwiekszy nieudacznik i juz nie wiem co mam ze soba zrobic.. w wordzie ogarnia mnie taki stres, ze najchetniej bym uciekla i sie poplakala:(((((( chcialabym juz zdac i miec to z glowy
Meg3

Post autor: Meg3 »

Zdałam prawo jazdy za 8 razem nie dlatego, że nie umiałam jeździć ale dlatego, że kiedy byłam młoda stresowałam się wszystkim na czym mi zależało. Na studiach też ze stresu oblewałam egzaminy mimo bardzo dobrego przygotowania.
Zapisałam się na ostatni egzamin miałam wtedy ok. 20 lat i zdobycie pieniędzy w tym wieku nie jest łatwe, a sprawa ciągnęła się już prawie rok i nikt nie wierzył we mnie. Odkładałam, zapisałam się na egzamin. Tego dnia pojechałam jak zwykle na zajęcia (wszyscy tak myśleli nikomu nie pisnęłam ani słowa). Zero stresu i presji, żadnych oczekiwań po prostu stwierdziłam jak nie zdam nikomu o tym nie powiem. Zdałam! Zadzwoniłam do rodziców - myśleli, że żartuję :')
Kiedy mój brat nie zdał pierwszego egzaminu podpowiedziałam mu to samo. Dałam mu pieniądze i powiedziałam nikomu ani słowa. Powiesz jak zdasz. Nie mów nikomu nikt nie będzie miał oczekiwań, podejdziesz do tego luźno. Zdał.