Najlepsze rajstopy - gdzie kupujecie?

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Kasia389
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2024 8:56 pm

Najlepsze rajstopy - gdzie kupujecie?

Post autor: Kasia389 »

Jak w tytule
dariyka
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 04, 2024 10:02 pm

Post autor: dariyka »

Jedyne jakie mogę polecić to rajstopy firmy "Legs" - push-up 40 den. (Dostępne w sklepach esotiq) Mają wbudowane takie jakby spodenki i potrafiłam je nosić wieeeele razy zanim cokolwiek się z nimi stało. No ale niestety grubość tylko 40 DEN. Próbowałam ostatnio Gabriele bo gdzieś czytałam polecenia ale niestety - ubrałam tylko jeden raz. Też chętnie się dowiem gdzie można dostać coś fajnego bo wydawać 30+ zł żeby założyć jeden raz to średni biznes.. a żeby miały "część majtkową" to już w ogóle rzadkość.
Kasia389
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2024 8:56 pm

Post autor: Kasia389 »

Dzięki za odpowiedź. Ostatnio straciłam cierpliwość gdy wydałam 60 zł na dwie pary rajstop w gatcie, które zaciągnęły się już przy zakładaniu. Żebym miała jakiś zadzior przy paznokciach to rozumiem, ale nic takiego nie miało miejsca :/ mam właśnie jedne z gatty, ciążowe co prawda, 40 den, i one są nie do zdarcia, ale chodzi mi o cienkie, 15 albo nawet 8 den, żeby nie wyrzucać po jednym razie. Mam nadzieję że ktoś poratuje 😁
Lola92
Channelka
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 05, 2023 8:21 pm

Post autor: Lola92 »

Kasia389 pisze: śr kwie 10, 2024 6:26 am Dzięki za odpowiedź. Ostatnio straciłam cierpliwość gdy wydałam 60 zł na dwie pary rajstop w gatcie, które zaciągnęły się już przy zakładaniu. Żebym miała jakiś zadzior przy paznokciach to rozumiem, ale nic takiego nie miało miejsca :/ mam właśnie jedne z gatty, ciążowe co prawda, 40 den, i one są nie do zdarcia, ale chodzi mi o cienkie, 15 albo nawet 8 den, żeby nie wyrzucać po jednym razie. Mam nadzieję że ktoś poratuje 😁
też poszukuję!

póki co posiłkuję się rajstopami z lidla - są niezłe, nie świecą się i kosztują 6 zł. Dziś je mam na sobie trzeci raz więc mega wynik.
Kupiłam z polecenia shinysyl i tu mnie jakoś zaskoczyła
Kasia389
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2024 8:56 pm

Post autor: Kasia389 »

O kurcze nie spodziewała bym się tego po Lidlu! Muszę wypróbować :angel:
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Koczkodan
Posty: 124
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Jako rajstopiara od siebie mogę polecić:
- rajstopy z H&m - tam najczęściej kupuję zwykłe 20 den w dwupaku, są spoko i cena też przystępna
- rajstopy z Fiore i Gabrielli - tam kupuję zwykłe i wzorzyste, jest spory wybór, są dosyć trwałe, te z Fiore bardziej
Generalnie u mnie rajstopy wystarczają na długo, czasem coś mi się zaciągnie jak mam zadarte paznokcie albo za bardzo naciągnę itp., dlatego staram się je zakładać na spokojnie, cierpliwie
Kasia389
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2024 8:56 pm

Post autor: Kasia389 »

Dziękuję Ci dobry człowieku <3 <3
Kokardeczka
KlasaBiznes
Posty: 568
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

Polecam Marilyn Lux Line Make-up 10 (ja mam visione) przezyly juz impreze rodzinna w szpilkach, swieta wielkanocne, 3 dni zwiedzania Nowego Jorku (zapakowalam tylko jedne rajstopy i musialam je prac codziennie) i nie ma na nich ani jednego zaciagniecia. Jedyne, co sie z nimi stalo, to minimalnie wytarlo sie miejsce, w ktorym moj paznokiec obciera material. Ale poza tym, to nic! Nosze XS / S i mam 169cm wzrostu i mam rajstopy w rozmiarze M / L.
Bbbb44
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 24, 2024 8:44 pm

Post autor: Bbbb44 »

Calzedonia, nawet cienkie rajstopy piorę (w woreczkach najlepiej) i nic się z nimi nie dzieje, więc uważam, że warte swojej ceny. Plus niektóre mam już 3 rok (grubsze) i nadal fason ten sam po pralce i suszarce nie zmieniły rozmiaru. Kupuje m/l albo samo m bo dobrze się ciągną. Mam rozmiar ibran m albo l zależy gdzie kupuje i 167, i pasuje idealnie :-))
Lopez89
BlondDoczep
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 24, 2024 1:15 pm

Post autor: Lopez89 »

A polecicie coś w Gdyni? Ale nie sieciówka?
olgamole
PsychoFanka
Posty: 94
Rejestracja: czw lut 15, 2024 2:48 pm

Post autor: olgamole »

Lola92 pisze: śr kwie 10, 2024 3:00 pm
Kasia389 pisze: śr kwie 10, 2024 6:26 am Dzięki za odpowiedź. Ostatnio straciłam cierpliwość gdy wydałam 60 zł na dwie pary rajstop w gatcie, które zaciągnęły się już przy zakładaniu. Żebym miała jakiś zadzior przy paznokciach to rozumiem, ale nic takiego nie miało miejsca :/ mam właśnie jedne z gatty, ciążowe co prawda, 40 den, i one są nie do zdarcia, ale chodzi mi o cienkie, 15 albo nawet 8 den, żeby nie wyrzucać po jednym razie. Mam nadzieję że ktoś poratuje 😁
też poszukuję!

póki co posiłkuję się rajstopami z lidla - są niezłe, nie świecą się i kosztują 6 zł. Dziś je mam na sobie trzeci raz więc mega wynik.
Kupiłam z polecenia shinysyl i tu mnie jakoś zaskoczyła

To są jakieś konkretne rajstopy z lidla? Czy tylko są jedne do wyboru? :D Pytam bo dzisiaj się wybieram żeby je kupić i obawiam się, że kupię jakieś świecące koszmarki 😂
Lola92
Channelka
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 05, 2023 8:21 pm

Post autor: Lola92 »

olgamole pisze: wt maja 07, 2024 1:20 pm
Lola92 pisze: śr kwie 10, 2024 3:00 pm
Kasia389 pisze: śr kwie 10, 2024 6:26 am Dzięki za odpowiedź. Ostatnio straciłam cierpliwość gdy wydałam 60 zł na dwie pary rajstop w gatcie, które zaciągnęły się już przy zakładaniu. Żebym miała jakiś zadzior przy paznokciach to rozumiem, ale nic takiego nie miało miejsca :/ mam właśnie jedne z gatty, ciążowe co prawda, 40 den, i one są nie do zdarcia, ale chodzi mi o cienkie, 15 albo nawet 8 den, żeby nie wyrzucać po jednym razie. Mam nadzieję że ktoś poratuje 😁
też poszukuję!

póki co posiłkuję się rajstopami z lidla - są niezłe, nie świecą się i kosztują 6 zł. Dziś je mam na sobie trzeci raz więc mega wynik.
Kupiłam z polecenia shinysyl i tu mnie jakoś zaskoczyła

To są jakieś konkretne rajstopy z lidla? Czy tylko są jedne do wyboru? :D Pytam bo dzisiaj się wybieram żeby je kupić i obawiam się, że kupię jakieś świecące koszmarki 😂
jedne :)