Jak schudnąć

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
klaudiaadhd
MoetGlass
Posty: 266
Rejestracja: pn mar 18, 2024 6:03 pm

Re: Jak schudnąć

Post autor: klaudiaadhd »

Mi zawsze udawało się bardzo chudnąć ze stresu (wtedy leciało najszybciej i sama to zauważałam np. po zerwaniu czy rozwodzie rodziców) No ale wiadomo stres jest zły, niezdrowy i nie wywołamy go na zawołanie. Mam lepszą figurę też odkąd dużo się ruszam, zauważyłam że zazwyczaj zimą gdy praktycznie nigdzie nie chodzę pieszo tylko do auta i wszędzie autem jestem masywniejsza niż latem kiedy jest cieplutko i chętniej się spaceruję. Ruch też jest bardzo ważny, spacery są mega istotne i można fajnie na nich zrzucić
Dziobek
Koczkodan
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 21, 2024 5:58 pm

Post autor: Dziobek »

True pisze: czw mar 14, 2024 11:22 pm Dziewczyny róbcie najpierw badania, ja od lat choruję na Hashimoto i opuchliznę ,tycie,wszystko zwalałam na to. Zanim zaszłam w ciążę udało mi się wyleczyć z Candidy która zdiagnozowała mi psychodietetyk na postawie wywiadu i badań ,nie mogłam schudnąć ,ciągle miałam wzdęcia ,problemy żołądkowe. Wyleczyłam ,zaszłam w ciążę i przytyłam 22 kilo ,myślałam że od nowa zacznę się załamywać z wagą ale ważę już mniej jak 6-7 lat temu. Jednak prawidłowa diagnoza pomogła mi wrócić na tory i co najważniejsze czuć się dobrze we własnym ciele
Jak wyglądało u ciebie leczenie candidy?
Dziobek
Koczkodan
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 21, 2024 5:58 pm

Post autor: Dziobek »

Coraline pisze: pt mar 01, 2024 9:22 am
Olfic pisze: czw sty 18, 2024 1:43 pm
Chcesiezyc pisze: sob sty 13, 2024 5:01 pm Któraś z dziewczyn wykupiła dietę u teamzuzannkov? Jakieś opinie? :)
Ja i odradzam z całego serca mogę napisać więcej na priv jak chcesz ale to pieniądze wyrzucone w bloto

Mogłabyś mi napisać na priv? Bo byłam o krok od zamówienia, a jednak drogo.
Jest wątek o nich w dziale instagram dużo opini raczej mało pochlebnych
Justys15103
Channelka
Posty: 33
Rejestracja: pt wrz 01, 2023 4:21 pm

Post autor: Justys15103 »

Dziewczyny czy ktoś z Was korzystał z sauny karbonowej, lipolaseru lub liposukcji kawitacyjnej ? Jak efekty
Wuwunia
BlondDoczep
Posty: 126
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Olfic pisze: pn wrz 19, 2022 11:28 am Dziewczyny macie jakieś sprawdzone patenty jak schudnac bez efektu jojo? Może jakieś rady? Tylko nie mniej żreć…
Ja Np mogę powiedzieć ze jedzenie musli z jogurtem nie jest dietetyczne bo ma mnóstwo cukru… muszę zrzucić 15kg chciałabym to zrobić nie na jakiejś okropnej diecie tylko tak żeby wytrwać w tym
Zamiast musli jem jajecznicę z warzywami, bez chleba. Syci na długo... Ograniczam słodycze, nie trzymam ich w domu. Mam co prawda jeszcze trochę nadwagi, ale schudłam 12 kilo i póki co, trzymam wagę. Mam 165 cm, ważę 72 kg.
Justys15103
Channelka
Posty: 33
Rejestracja: pt wrz 01, 2023 4:21 pm

Post autor: Justys15103 »

W jakim czasie ?