Jak schudnąć

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Dziobek
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: czw mar 21, 2024 5:58 pm

Re: Jak schudnąć

Post autor: Dziobek »

True pisze: czw mar 14, 2024 11:22 pm Dziewczyny róbcie najpierw badania, ja od lat choruję na Hashimoto i opuchliznę ,tycie,wszystko zwalałam na to. Zanim zaszłam w ciążę udało mi się wyleczyć z Candidy która zdiagnozowała mi psychodietetyk na postawie wywiadu i badań ,nie mogłam schudnąć ,ciągle miałam wzdęcia ,problemy żołądkowe. Wyleczyłam ,zaszłam w ciążę i przytyłam 22 kilo ,myślałam że od nowa zacznę się załamywać z wagą ale ważę już mniej jak 6-7 lat temu. Jednak prawidłowa diagnoza pomogła mi wrócić na tory i co najważniejsze czuć się dobrze we własnym ciele
Jak wyglądało u ciebie leczenie candidy?
Dziobek
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: czw mar 21, 2024 5:58 pm

Post autor: Dziobek »

Coraline pisze: pt mar 01, 2024 9:22 am
Olfic pisze: czw sty 18, 2024 1:43 pm
Chcesiezyc pisze: sob sty 13, 2024 5:01 pm Któraś z dziewczyn wykupiła dietę u teamzuzannkov? Jakieś opinie? :)
Ja i odradzam z całego serca mogę napisać więcej na priv jak chcesz ale to pieniądze wyrzucone w bloto

Mogłabyś mi napisać na priv? Bo byłam o krok od zamówienia, a jednak drogo.
Jest wątek o nich w dziale instagram dużo opini raczej mało pochlebnych
Justys15103
Channelka
Posty: 38
Rejestracja: pt wrz 01, 2023 4:21 pm

Post autor: Justys15103 »

Dziewczyny czy ktoś z Was korzystał z sauny karbonowej, lipolaseru lub liposukcji kawitacyjnej ? Jak efekty
Wuwunia
BlondDoczep
Posty: 136
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Olfic pisze: pn wrz 19, 2022 11:28 am Dziewczyny macie jakieś sprawdzone patenty jak schudnac bez efektu jojo? Może jakieś rady? Tylko nie mniej żreć…
Ja Np mogę powiedzieć ze jedzenie musli z jogurtem nie jest dietetyczne bo ma mnóstwo cukru… muszę zrzucić 15kg chciałabym to zrobić nie na jakiejś okropnej diecie tylko tak żeby wytrwać w tym
Zamiast musli jem jajecznicę z warzywami, bez chleba. Syci na długo... Ograniczam słodycze, nie trzymam ich w domu. Mam co prawda jeszcze trochę nadwagi, ale schudłam 12 kilo i póki co, trzymam wagę. Mam 165 cm, ważę 72 kg.
Justys15103
Channelka
Posty: 38
Rejestracja: pt wrz 01, 2023 4:21 pm

Post autor: Justys15103 »

W jakim czasie ?
True
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 07, 2024 10:24 pm

Post autor: True »

Dziobek pisze: ndz kwie 14, 2024 1:27 pm
True pisze: czw mar 14, 2024 11:22 pm Dziewczyny róbcie najpierw badania, ja od lat choruję na Hashimoto i opuchliznę ,tycie,wszystko zwalałam na to. Zanim zaszłam w ciążę udało mi się wyleczyć z Candidy która zdiagnozowała mi psychodietetyk na postawie wywiadu i badań ,nie mogłam schudnąć ,ciągle miałam wzdęcia ,problemy żołądkowe. Wyleczyłam ,zaszłam w ciążę i przytyłam 22 kilo ,myślałam że od nowa zacznę się załamywać z wagą ale ważę już mniej jak 6-7 lat temu. Jednak prawidłowa diagnoza pomogła mi wrócić na tory i co najważniejsze czuć się dobrze we własnym ciele
Jak wyglądało u ciebie leczenie candidy?
Niestety dieta bardzo restrykcyjna,wytrzymałam 3 miesiące ,bez słodyczy dużo dłużej ale nie mogłam życ bez węgli ,większości nabiału. Do tego suplementy i cały miesiąc antybiotyku. Najgorsze były pierwsze tygodnie bo ciężko było odstawić cały cukier z dnia na dzień,bo to nie tylko słodycze ale i wszystkie węglowodany proste i laktoza
Polecam grupy na fb ale jednak warto się zgłosić do dietetyka po szczegóły
Wuwunia
BlondDoczep
Posty: 136
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Justys15103 pisze: pt maja 10, 2024 4:06 pm W jakim czasie ?
Długo, nawet nie pamiętam. Najpierw zeszłam do 68 kg, potem wróciłam do 76, teraz jest 72.
Po prostu jem dużo białka (jaja, mięso, sery), ograniczam węgle (pieczywo, makarony, słodycze), do tego umiarkowany wysiłek fizyczny.
Jakoś idzie. Na razie trzymam wagę i wiem, ze żeby jeszcze spadła, muszę sobie podkręcić śrubę ze słodyczami.