Makijaż permanentny

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Winterlly
Channelka
Posty: 33
Rejestracja: śr cze 23, 2021 8:02 pm

Makijaż permanentny

Post autor: Winterlly »

Mam pytanie do dziewczyn, które mają zrobione permanentne brwi. Jak z perspektywy czasu? Nie żałujecie, nie ma problemów z kolorem, odbarwianiem, że robią się np. Czerwone?
I czy po jakimś czasie całkowicie zblednie czy tylko laserowe usunięcie pozostaje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Moderator
Posty: 1260
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Winterlly pisze: śr maja 17, 2023 10:11 pm Mam pytanie do dziewczyn, które mają zrobione permanentne brwi. Jak z perspektywy czasu? Nie żałujecie, nie ma problemów z kolorem, odbarwianiem, że robią się np. Czerwone?
I czy po jakimś czasie całkowicie zblednie czy tylko laserowe usunięcie pozostaje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Miałam robione 3 czy 4 lata temu brwi i kreski na powiekach. Całkowicie nie zeszło, ale w moim przypadku całkiem estetycznie i to nie przeszkadza. Tylko ja mam gęste brwi, a jasne więc te resztki co zostały są włoskami przykryte. Nie odbarwiło nic tylko rozjaśniało. Moja mama robiła u tej samej osoby, ma mało włosków i już to gorzej schodziło, do poprawki. Były lekko czerwonawe ale do przeżycia. Ogólnie obie nie żałujemy, ja się zbieram na powtórkę ^^ Myślę, że warto też spędzić trochę czasu i znaleźć osobę, która robi to estetycznie i tak jak nam się podoba
kowalska
MiamiBicz
Posty: 392
Rejestracja: sob sty 06, 2024 11:15 pm

Post autor: kowalska »

Mam od chyba 5 czy 6 lat zrobione brwi. Odświeżam co jakiś czas, np. w zależności czy dużo przebywam na słońcu, etc. Zdarzało mi się odświeżać co roku, teraz od dwóch lat nic nie robiłam i nadal wyglądają dobrze (nie perfekcyjnie, ale dobrze). Mi się nie odbarwiają, jedynie kolor blednie.
JesiennyKlimat

Post autor: JesiennyKlimat »

Ja bardzo żałuję. Zrobiłam około 10 lat temu brwi. Nie zeszło samo (po 5 latach), musiałam usuwać laserem a i tak delikatnie pod włosami widać zmieniony kolor. 😕 do tego dla mnie to niestety wyglada jak „dziara na twarzy”. Na selfie spoko, ale w życiu realnym i oglądaniu twarzy w 3d nie polecam. :bad:
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3484
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

JesiennyKlimat pisze: sob lut 17, 2024 10:12 am Ja bardzo żałuję. Zrobiłam około 10 lat temu brwi. Nie zeszło samo (po 5 latach), musiałam usuwać laserem a i tak delikatnie pod włosami widać zmieniony kolor. 😕 do tego dla mnie to niestety wyglada jak „dziara na twarzy”. Na selfie spoko, ale w życiu realnym i oglądaniu twarzy w 3d nie polecam. :bad:
Wydaje mi się, że techniki jak i produkty używane 10 lat temu, a teraz to jest niebo a ziemia. Znam mnóstwo historii sprzed lat, że ktoś się oszpecił makijażem permanentnym i usuwał laserem, ale jak ktoś robi teraz u sprawdzonej osoby to raczej wygląda to estetycznie. Nie spotkałam się, żeby np ktoś usuwał makijaż permanentny brwi zrobiony powiedzmy rok, czy dwa lata temu. Więc takie generalne "nie polecam" jak miałaś to zrobione w 2013 powiedzmy, to nie wiem czy jest do końca rzetelne. Ale oczywiście każdemu sie co innego podoba, więc akurat takie zabiegi jak makijaż permanentny to myślę, że powinna być bardzo indywidualna decyzja, to jednak jest spory koszt i zmiana na stałe.
oli.lala
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: śr cze 29, 2022 12:47 am

Post autor: oli.lala »

Tak, zgadza się. Stare metody i brwi były koszmarne. Sama byłam posiadaczka takich. Robione ok 10-11 lat temu. Barwiniki jakby tatuażowe. Siedziały mur beton przez tyle lat... po czasie wyblaky, ale i tak były mocne i aby wykonać nowe musiałam przejść serię zabiegów laserowych. I to był dopiero prawdziwy dramat! Nic nigdy wcześniej ani nigdy później nie bolało mnie tak tak to! Pigment siedział mega głęboko... gdybym wiedziała to pewnie bym się nie zdecydowała na taką katorgę. Natomiast to ja wyglądają teraz moje nowe brwi i jak bardzo jestem z nich zadowolona wynagrodziło mi cały trud i ból jakiego doświadczyłam.
gossipgirlxox
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 9:19 pm

Post autor: gossipgirlxox »

A czy miał ktoś robiony microblading brwi? I czy poleca? Obawiam się lekko przebarwień bo dłuższym czasie
sky97
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 12:16 pm

Post autor: sky97 »

gossipgirlxox pisze: ndz mar 17, 2024 10:12 pm A czy miał ktoś robiony microblading brwi? I czy poleca? Obawiam się lekko przebarwień bo dłuższym czasie
Jako osoba, która robi pmu - nie zalecam i ODRADZAM TĘ METODĘ. Gdy zabiegowiec robi Ci microblading - z każdym nowym przejechanym włoskiem robi Ci mikroblizny. Potem, gdy chciałabyś zrobić permanentny nowa technika - jest to wręcz awykonalne, bo nie da się zapigmentowac tych blizn
Cinderellaaa
Mokra Włoszka
Posty: 57
Rejestracja: pt mar 15, 2024 6:22 pm

Post autor: Cinderellaaa »

Tez się nad nim zastanawiam tak samo jak na permanentnym ust :)
Cinderellaaa
Mokra Włoszka
Posty: 57
Rejestracja: pt mar 15, 2024 6:22 pm

Post autor: Cinderellaaa »

Tez się nad nim zastanawiam tak samo jak na permanentnym ust :)
Cinderellaaa
Mokra Włoszka
Posty: 57
Rejestracja: pt mar 15, 2024 6:22 pm

Post autor: Cinderellaaa »

czy ma ktoś kogoś do polecenia w Krakowie tak ,żeby był naturalny efekt ?