Rossmann

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Hoshi98
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: pn mar 18, 2024 7:51 am

Rossmann

Post autor: Hoshi98 »

Hejka czy ktoś aplikował przez stronę Rossmana do pracy? Jak to wygląda po wysłaniu ogłoszenia. Sytuacja wygląda tak, że trochę się wstydzę bo mam 25 lat i nie mogę żadnego doświadczenia zawodowego wpisać w CV. Studiowałam,ale przez problemy prywatne nie złożyłam pracy na czas i nie udało mi się skończyć. Moja jedyna praca to jako obsługa klienta w lokalu gastronomicznym i jako opiekunka do dzieci,ale to były prace bez umowy. Jestem z małego miasta i teraz jest oferta pracy w Rossmanie i chciałabym aplikować.
elisha
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: elisha »

Rekrutacje trochę się od siebie różnią w zależności od miasta. U mnie koleżanki po aplikacji dostawały telefon z zaproszeniem na rozmowę, a potem czekały na informację czy dostały tą pracę. Na rozmowie były raczej standardowe pytania i odegranie scenki z klientem. Jeśli chodzi o aplikację to zrób sobie ładne CV i wpisz doświadczenie nawet jeśli pracowałaś bez umowy. Pamiętaj tylko, żeby na ewentualnej rozmowie przedstawić się z jak najlepszej strony, opowiadać o swoich mocnych cechach i o tym czego w poprzednich pracach się nauczyłaś, a nie skupiać się na tym, że nie masz za dużo doświadczenia.