Gym girl

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
zzzuzzz
Mokra Włoszka
Posty: 58
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:53 pm

Power Gym girl

Post autor: zzzuzzz »

Cześć ten wątek chciałabym zadedykować gym girl. Piszcie swoje tipy, ulubione ćwiczenia wszystko co pomogło wam stac się najlepszą wersją siebie <3
zzzuzzz
Mokra Włoszka
Posty: 58
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:53 pm

Post autor: zzzuzzz »

Co zabieracie ze sobą do jedzonka do pracy czy szkoły? Nigdy nie mam pomysłu żeby to smakowało dobrze a przy okazji miało fajne makro.
kltk98
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: wt cze 15, 2021 12:39 pm

Post autor: kltk98 »

Ten temat to chyba nie w tej kategorii powinien być :)
zzzuzzz
Mokra Włoszka
Posty: 58
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:53 pm

Post autor: zzzuzzz »

kltk98 pisze: wt mar 26, 2024 1:31 pm Ten temat to chyba nie w tej kategorii powinien być :)
A w której?
Assddd
Bransoletka50k
Posty: 543
Rejestracja: śr kwie 05, 2023 2:50 pm

Post autor: Assddd »

o co chodzi tutaj xD
ewa898
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 16, 2024 9:29 pm

Post autor: ewa898 »

Dziewczyny, macie do polecenia jakieś konta które pomogą zapoznać się z siłownią i maszynami? Chciałabym pójść ale kompletnie nie wiem jak zacząć i co do czego służyły. 🥺
elisha
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: elisha »

ewa898 pisze: wt kwie 02, 2024 10:51 pm Dziewczyny, macie do polecenia jakieś konta które pomogą zapoznać się z siłownią i maszynami? Chciałabym pójść ale kompletnie nie wiem jak zacząć i co do czego służyły. 🥺
Na pierwszy raz polecam pójść w godzinach, kiedy jest mało osób na siłowni i zrobić sobie po niej obchód. Na maszynach zawsze gdzieś jest naklejka z jej nazwą, więc najlepiej jest sobie pochodzić, pospisywać nazwy i potem na spokojnie w domu wpisać w youtube "how to use X" (najlepiej po angielsku bo jest zdecydowanie więcej filmów, a nie trzeba nawet języka bo po filmie wszystkiego się domyślisz). Jeśli chodzi o inne ćwiczenia bez maszyn czy technikę ich wykonywania to polecam kanały na youtube tj. Szymon Moszny, Profi Fitness School Poland, Tomek Grzymski lub blog Fabryka Siły (w zakładce "atlas ćwiczeń" znajdziesz ćwiczenia wydzielone na trenowaną kategorię i rozpisaną technikę ich wykonania + filmik/zdjęcia). Jeśli chodzi o krótsze formaty to na tiktoku polecam konta hannahhpearson, bethcarlinofitness, hayleymadiganfitness, vickyplamenova. Najważniejsze to na początku zaczynać wszystko z małym obciążeniem, na spokojnie i bez pośpiechu, żeby nie zrobić sobie krzywdy. <3
Cytrynkaxoxo
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: sob mar 09, 2024 8:02 pm

Post autor: Cytrynkaxoxo »

Ja mam pytanie z innej beczki, czy w tych czasach i obecnie panującej modzie na bycie fit, trenowaniu na siłowni nie czujecie się gorzej i po prostu złe ze sobą kiedy nie ćwiczycie?
Barbourka
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 9:39 pm

Post autor: Barbourka »

Cytrynkaxoxo pisze: sob kwie 06, 2024 10:05 am Ja mam pytanie z innej beczki, czy w tych czasach i obecnie panującej modzie na bycie fit, trenowaniu na siłowni nie czujecie się gorzej i po prostu złe ze sobą kiedy nie ćwiczycie?
No ja się czuje fatalnie. Żeby nie było, do bycia fit mi daleko ale jak nie ćwiczę to mam z tylu głowy ze marnuje potencjał na bycie hot. Najgorsze jest to, ze jak już ćwiczę to wkurzam się, ze nie wyglądam jak laski z insta pomimo tego całego wysilku 🤦‍♀️
Cinderellaaa
Mokra Włoszka
Posty: 57
Rejestracja: pt mar 15, 2024 6:22 pm

Post autor: Cinderellaaa »

Czy macie z temu może do polecenia jakieś basic topy tak do pępka szukam i wszystkie wydają mi się krótkie .A mam duży biust i jak zamówię mały to mi cały brzuch będzie widać hahah .Może być inna strona ? help :(