Brak faceta

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
sonklabart
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 15, 2024 12:43 pm

Brak faceta

Post autor: sonklabart »

Od mojego ostatniego poważnego związku minęło już sporo czasu i czuję, że jestem gotowa zaangażować się w nową relację. Problem w tym, że zatraciłam chyba wszystkie umiejętności kontaktów międzyludzkich :( Pracuję zdalnie, więc praca odpada, koleżanki albo w stałych związkach, albo domatorki, które za bardzo nie chcą wychodzić z domu, z Tindera nie lubię korzystać, bo większość rozmów kończy się po jednym dniu. Już czuję, że zaczynam trącić desperacją :'( Ogólnie to z wyglądu raczej niczego mi nie brakuje, więc nie powinnam mieć problemów z zawieraniem nowych znajomości, ale tak się nie dzieje. Po prostu czuję, że muszę zmienić coś w moim życiu. Czy są tu jeszcze jakieś singielki?
FashFash
RealDiamond
Posty: 788
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:02 pm

Post autor: FashFash »

sonklabart pisze: ndz mar 17, 2024 6:00 am Od mojego ostatniego poważnego związku minęło już sporo czasu i czuję, że jestem gotowa zaangażować się w nową relację. Problem w tym, że zatraciłam chyba wszystkie umiejętności kontaktów międzyludzkich :( Pracuję zdalnie, więc praca odpada, koleżanki albo w stałych związkach, albo domatorki, które za bardzo nie chcą wychodzić z domu, z Tindera nie lubię korzystać, bo większość rozmów kończy się po jednym dniu. Już czuję, że zaczynam trącić desperacją :'( Ogólnie to z wyglądu raczej niczego mi nie brakuje, więc nie powinnam mieć problemów z zawieraniem nowych znajomości, ale tak się nie dzieje. Po prostu czuję, że muszę zmienić coś w moim życiu. Czy są tu jeszcze jakieś singielki?
abstrahując od statusu matrymonialnego i innych aspektów to jeśli jesteś z Warszawy lub okolic i chciałabyś skoczyć na kawkę to nie ma problemu :) i trzymam tez za Ciebie mocno kciuki, ale pamiętaj, że życie ma dla nas różne scenariusze i wszechświat działa na nasza korzyść :*
Monciak24
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 06, 2024 6:33 pm

Post autor: Monciak24 »

Im człowiek starszy, tym ma mniej okazji do poznania nowych osób. Liceum czy studia to okresy, w których łatwiej o nowe znajomości, zazwyczaj się często wychodzi na imprezy, domówki, często zmienia się dorywcze prace, różnorodność grup na studiach... Takie warunki naprawdę ułatwiają poznawanie nie tylko chłopaków, ale i nowych znajomych. Po ukończeniu studiów te możliwości się już kurczą :(
Awatar użytkownika
legalnablondynka
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 18, 2024 2:04 pm

Post autor: legalnablondynka »

Może pomyśl o jakichś zajęciach dodatkowych? Albo siłownia itp. Zawsze to sposób żeby wyjść do ludzi i poznać kogoś.
Aga1992
ZdalnaFanka
Posty: 461
Rejestracja: pt mar 03, 2023 6:21 pm

Post autor: Aga1992 »

sonklabart pisze: ndz mar 17, 2024 6:00 am Od mojego ostatniego poważnego związku minęło już sporo czasu i czuję, że jestem gotowa zaangażować się w nową relację. Problem w tym, że zatraciłam chyba wszystkie umiejętności kontaktów międzyludzkich :( Pracuję zdalnie, więc praca odpada, koleżanki albo w stałych związkach, albo domatorki, które za bardzo nie chcą wychodzić z domu, z Tindera nie lubię korzystać, bo większość rozmów kończy się po jednym dniu. Już czuję, że zaczynam trącić desperacją :'( Ogólnie to z wyglądu raczej niczego mi nie brakuje, więc nie powinnam mieć problemów z zawieraniem nowych znajomości, ale tak się nie dzieje. Po prostu czuję, że muszę zmienić coś w moim życiu. Czy są tu jeszcze jakieś singielki?
ile masz lat?
Reikatsumi
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:20 am

Post autor: Reikatsumi »

Ja mam podobny problem, ale mam 23-lata, także moje narzekanie dla większości osób brzmi komicznie, bo jestem młoda, wszystko przede mną itp., ale nie zmienia to faktu, że od kiedy rozpadł się mój ostatni związek, nie jestem w stanie poznać kogoś wartościowego - przez rok używałam tindera i miałam nieszczęście trafić na samych nieszczerych mężczyzn - (najczęściej udawanie, że szukają poważnego związku, żeby dostać jedno, ghosting, ewentualnie zdesperowani kolesie, którzy proponowali mi związek po trzech znajomosci). Jestem ekstrawertyczką, lubię poznawać ludzi, ale to jest cholernie ciężkie w tych czasach, gdy ludzie raczej nie zagadują się już w miejscach publicznych i raczej poznają się online.
Moje jedyne wymagania to tak naprawdę bycie szczerą osobą, chęć faktycznego zaangażowania się w relację, ambicje, nie jestem wybredna względem wyglądu, chętnie umawiam się z niskimi facetami, a ciągle przekonuję się, że to obecnie i tak za dużo 😩😮‍💨
elisha
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: elisha »

Najfajniej poznaje się ludzi naturalnie! Poznaję ludzi na siłowni, poznaję na zajęciach z boksu, poznałam sporo na różnych koncertach i festiwalach i inne tego pokroju. Najlepiej zastanowić się nad tym, co się lubi i co nas interesuję, a potem w tym kierunku iść. Nawet jeśli czujecie potrzebę nauczania się nowego języka to zapiszcie się na kurs, a nawet na kursie poznacie nowych ludzi! Możecie wejść w zakładkę "wydarzenia" na fejsie i też dużo perełek wam wyskoczy.
hejtuwikusia
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: pn mar 18, 2024 1:02 am

Post autor: hejtuwikusia »

Ja mam 26 lat i niedawno rozstałam się z facetem po prawie pięcioletnim związku. Bardzo trudno było mi się odnaleźć jako singielka, bo nie mam jakoś dużo znajomych, przyjaciół, ale bardzo pomogły mi książki i samorozwój. Polecam to każdej babeczce 🫶🏻 A miłość.. no cóż, póki co bez perspektyw, ale życie lubi zaskakiwać :)
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2637
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

sonklabart pisze: ndz mar 17, 2024 6:00 am Od mojego ostatniego poważnego związku minęło już sporo czasu i czuję, że jestem gotowa zaangażować się w nową relację. Problem w tym, że zatraciłam chyba wszystkie umiejętności kontaktów międzyludzkich :( Pracuję zdalnie, więc praca odpada, koleżanki albo w stałych związkach, albo domatorki, które za bardzo nie chcą wychodzić z domu, z Tindera nie lubię korzystać, bo większość rozmów kończy się po jednym dniu. Już czuję, że zaczynam trącić desperacją :'( Ogólnie to z wyglądu raczej niczego mi nie brakuje, więc nie powinnam mieć problemów z zawieraniem nowych znajomości, ale tak się nie dzieje. Po prostu czuję, że muszę zmienić coś w moim życiu. Czy są tu jeszcze jakieś singielki?
Lubisz jezdzic na rowerze? Biegać? W aplikacji Strava są grupy tematyczne z ludzmi z roznymi zajawkami sportowymi i znajdziesz je po swojej lokalizacji.

Jak chcesz pogadac o singielskich perypetiach, tinderach i randkach to polecam się :) niedawno świętowałam 3 lata singielstwa, wiec cos tam wiem
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted: