Wstydzę się chodzić w markowych ubraniach

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Re: Wstydzę się chodzić w markowych ubraniach

Post autor: Olfic »

tralalila pisze: pt lut 02, 2024 1:47 pm yyy a nie uważacie, że logomania jest obciachowa i kojarzy się głównie z osobami ze wschodu? albo ja żyję w jakiejś bańce, gdzie tak to jest postrzeganie i wszyscy gadają o quiet luxury?

mam sporo zamożnych koleżanek i takich, co w ogóle nie mają kasy, a znamy sie wieki i tak: są osoby, które lubią drogie marki i wiem, że lubią sobie kupić kupić sweter za kilka tysięcy (OFC bez świecącego logo jak na bazarze), a są takie, które wolą za to poleciec na weekend do paryża ale jakby no też ich by było stać gdyby chciały. nigdy nie słyszałam, żeby ktokolwiek komuś zazdrościł...no właśnie - czego? metki? przecież każda osoba co zarabia powyżej średniej nawet 6-7 tys (czyli większość osób po studiach w waw) może sobie odłożyć na torebkę za np 12 tys.

ale ciekawa jestem innej perspektywy, jak to wygląda w mniejszych miejscowościach - w mojej bańce świecenie logotypami to jest po prostu nowobogactwo, zwykły obciach i brak gustu. Podkreślam, że nie chodzi o ubrania markowe tylko o wielkie logotypu jak np u mariny szczęsnej
Tez znam wiele zamożnych osób i drogie rzeczy jakie noszą to marki których przeciętny Polak nie rozpozna, rzeczy szyte na miarę dobre jakościowo itp
Nikt nie nosi LV jak ma pieniądze ani obciachowych pasków gucci, tylko Ukrainki się tak ubierają plus tipsy i wstrętne rzęsy 4:1 😂 okropny prostacki styl nie mający nic wspólnego z pieniędzmi
Wiem wiecej
Olka.Olka
Gacie z oceanu
Posty: 41
Rejestracja: ndz mar 24, 2024 10:11 pm

Post autor: Olka.Olka »

No nie. Kupuje bo mi się podoba i po to noszę. Nie po to żeby się wstydzic….