Polskie marki

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
gimli
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 6:40 pm

Polskie marki

Post autor: gimli »

Hej. Jakie są Wasze znane i lubiane polskie marki(najlepiej takie które szyją w Polsce)?
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

gimli pisze: wt cze 13, 2023 9:07 am Hej. Jakie są Wasze znane i lubiane polskie marki(najlepiej takie które szyją w Polsce)?
Ciężkie pytanie bo mam wrażenie ze już nie ma dobrych Marek w Polsce, kiedyś lubiłam te marki ale teraz je stanowczo ODRADZAM:
Aeterie- oszukują klientki, nie wysyłają towaru, nie zwracają pieniędzy
Karolina Garczynska- afera z oszukiwaniem klientek które chcą zwrocic produkt i nie oddawanie im pieniędzy
Risk made in warsaw- afera z mobbingiem inwykorzystywaniem pracowników, ceny już z kosmosu a jakoś coraz gorsza, na grupach na fb sukienki po jednym założeniu skulkowane i odbarwione
Femi stories- odkad właścicielki sprzedały markę jakość gorsza niż w hm, poliester w składzie
Marie zelie- chyba już całkiem upadła i zamknęła się ta marka po ogromnym skandalu z oszukiwaniem inwestorów i klientek, maja długi a klienki nie zobaczyły ani towaru ani pieniędzy
Laurella- wiskozowe ubrania uszyte gorzej niż w sinsayu, pogniecione, wymięte z krzywymi szwami
Wiem wiecej
endorfinka_buka
BlondDoczep
Posty: 149
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 8:53 pm

Post autor: endorfinka_buka »

Ja lubię markę Reves, mam od nich marynarkę, 3 sukienki i bluzę, jakość super, ubrania są naprawdę przemyślane i dobrze skrojone.
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 267
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

jak coś to Elementy wear nie uznają reklamacji nawet jak to oni zawalą sprawę. rzeczy bardzo szybko się niszczą. nie polecam. za to buty Balagan to zloto, niby ta sama firma a zupełnie inaczej wyglądają te rzeczy...
KlipT
Drama Maker
Posty: 2438
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

Dziewczyny, a czy któraś kojarzy markę ansin? To marka od pewnej stylistki z YouTube
Może ktoś coś kupił i może się wypowiedzieć? Nie obrazek się za prywatną wiadomość!
@-->---
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 940
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

KlipT pisze: czw lis 02, 2023 3:46 pm Dziewczyny, a czy któraś kojarzy markę ansin? To marka od pewnej stylistki z YouTube
Może ktoś coś kupił i może się wypowiedzieć? Nie obrazek się za prywatną wiadomość!
Zosia postawiła wszystko na rozwój marki, zrezygnowała nawet z bycia osobistą stylistką. Ceny są wysokie, ale w deklaracji jakość też. Czy tak jest to nie wiem, bo nie skusiłam się na nic, ale oglądałam filmiki z serii mierzymy i nie wszystko było takie super jeśli chodzi o krój.
Niech dzieje się magia!
KlipT
Drama Maker
Posty: 2438
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

blackmolly pisze: ndz lis 05, 2023 5:56 am
KlipT pisze: czw lis 02, 2023 3:46 pm Dziewczyny, a czy któraś kojarzy markę ansin? To marka od pewnej stylistki z YouTube
Może ktoś coś kupił i może się wypowiedzieć? Nie obrazek się za prywatną wiadomość!
Zosia postawiła wszystko na rozwój marki, zrezygnowała nawet z bycia osobistą stylistką. Ceny są wysokie, ale w deklaracji jakość też. Czy tak jest to nie wiem, bo nie skusiłam się na nic, ale oglądałam filmiki z serii mierzymy i nie wszystko było takie super jeśli chodzi o krój.
No właśnie widząc pasję Zosi i jej podejście do mody skusiłam się (bo z tymi recenzjami to też różnie bywa) i chyba jednak zrobię zwrot :/
@-->---
Ziemniq
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: sob sie 26, 2023 9:20 pm

Post autor: Ziemniq »

blackmolly pisze: ndz lis 05, 2023 5:56 am
KlipT pisze: czw lis 02, 2023 3:46 pm Dziewczyny, a czy któraś kojarzy markę ansin? To marka od pewnej stylistki z YouTube
Może ktoś coś kupił i może się wypowiedzieć? Nie obrazek się za prywatną wiadomość!
Zosia postawiła wszystko na rozwój marki, zrezygnowała nawet z bycia osobistą stylistką. Ceny są wysokie, ale w deklaracji jakość też. Czy tak jest to nie wiem, bo nie skusiłam się na nic, ale oglądałam filmiki z serii mierzymy i nie wszystko było takie super jeśli chodzi o krój.
Z mojego zamówienia wróciłam wszystko, niestety kroje były bardzo dziwne. Widać, że wszystko jest starannie uszyte, ale bawełnę, tak na pierwszy rzut oka, widziałam lepszą, np. u Mktp. Nie wiem jak jest z jakością możliwe, że bardzo dobrze, ale mnie te rzeczy nie porwały. Wydaje mi się też, że te ceny są grubo przesadzone, np.topy.