Stroje kąpielowe gdzie kupujecie?

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
elfka
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 02, 2024 7:12 pm

Stroje kąpielowe gdzie kupujecie?

Post autor: elfka »

Jak w tytule - gdzie kupujecie stroje kąpielowe i bikini?

Zbliża się lato, warto zacząć się rozglądać B)
Sebasradochleba
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 08, 2024 2:24 pm

Post autor: Sebasradochleba »

O to ja przycupne i zapytam czy któraś ma może strój od Kornelii Rataj? Bardzo mi się podobają jednak cena dość wysoka. W związku z tym czy warto?
asienaa
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 03, 2024 9:59 pm

Post autor: asienaa »

Kupowałam w etam i byłam zadowolona. Oczywiście zależy, kto i czego szuka :)
Kasiabasia1207
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: pn mar 18, 2024 6:31 pm

Post autor: Kasiabasia1207 »

A głównie shein, szukam fot dziewczyn z podobną figurą w opiniach i biorę w ciemno rozmiary jak mi się wydaje. Trafiam i jestem zajwbiscie zadowolona
Ania
Mommy123
HottStripper
Posty: 924
Rejestracja: pt sie 18, 2023 9:35 pm

Post autor: Mommy123 »

Sebasradochleba pisze: śr mar 06, 2024 11:41 am O to ja przycupne i zapytam czy któraś ma może strój od Kornelii Rataj? Bardzo mi się podobają jednak cena dość wysoka. W związku z tym czy warto?
Ja kupiłam i byłam rozczarowana. Tyle że nie jakością (ta była ok, a krojem, który totalnie mi nie pasował więc to moja wina częściowo. Kupiłam jeden z tych mocno wycietych na dole modeli, a jestem niska, więc wyglądało to fatalnie i wszędzie mi się wrzynało.
Ewka!!123
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 22, 2024 11:15 am

Post autor: Ewka!!123 »

Zamówiłam ostatnio z h&m i jestem bardzo zadowolona
Madka.od.Bombelka
Mokra Włoszka
Posty: 59
Rejestracja: pn lut 05, 2024 11:21 am

Post autor: Madka.od.Bombelka »

H&M ma naprawdę fajna jakość i fasony za rozsądne pieniądze 🙂
Olka.Olka
Channelka
Posty: 38
Rejestracja: ndz mar 24, 2024 10:11 pm

Post autor: Olka.Olka »

Też zamawiałam w HM na zeszloroczne wakacje
LEA2020
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 15, 2024 10:13 am

Post autor: LEA2020 »

A macie do polecenia jakieś stroje kąpielowe do szczupłych osób, które ładnie podkreślą biust?
swiftiexo
Mokra Włoszka
Posty: 54
Rejestracja: pn sty 08, 2024 5:17 pm

Post autor: swiftiexo »

Sebasradochleba pisze: śr mar 06, 2024 11:41 am O to ja przycupne i zapytam czy któraś ma może strój od Kornelii Rataj? Bardzo mi się podobają jednak cena dość wysoka. W związku z tym czy warto?
kocham go! tylko ja mam bialy i widac ze piasek wchodzi między warstwy ale łatwo go doprac. opalam się w nim, pływam, snurkuje, jakieś supy/kajaki i daje radę wszędzie, jest wygodny a idealnie przylega i się nie rozciąga
Dytup12
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 12, 2022 5:44 pm

Post autor: Dytup12 »

swiftiexo pisze: śr kwie 03, 2024 1:42 pm
Sebasradochleba pisze: śr mar 06, 2024 11:41 am O to ja przycupne i zapytam czy któraś ma może strój od Kornelii Rataj? Bardzo mi się podobają jednak cena dość wysoka. W związku z tym czy warto?
kocham go! tylko ja mam bialy i widac ze piasek wchodzi między warstwy ale łatwo go doprac. opalam się w nim, pływam, snurkuje, jakieś supy/kajaki i daje radę wszędzie, jest wygodny a idealnie przylega i się nie rozciąga
Ja polecam strój jednoczęściowy z LayanaBell. Kupiłam rok temu biały jednoczęściowy. Teraz nie widzę tego koloru w ofercie, ale może nie ma jeszcze nowej kolekcji. Spodobał mi się bardziej niż od Kornelii, bo jest mniej wycięty.
Olka.Olka
Channelka
Posty: 38
Rejestracja: ndz mar 24, 2024 10:11 pm

Post autor: Olka.Olka »

Zamawiał ktoś stroje na tych całych Temu/ Shein?
champaigne
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 20, 2024 9:48 pm

Post autor: champaigne »

Bodya <3 polska marka, szyte w Polsce, śliczne, stonowane kolory. Super jakość, mam już 3 stroje i koszulkę UPF (?).
gugugagagugu
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:22 pm

Post autor: gugugagagugu »

:he: Oysho i hm mają super stroje
leminda76
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 03, 2024 8:25 pm

Post autor: leminda76 »

Ewka!!123 pisze: pn mar 25, 2024 12:44 pm Zamówiłam ostatnio z h&m i jestem bardzo zadowolona
tak, h&m ma fajne, tylko modele, które mi się podobają wyprzedane w moim rozmiarze. :(
kensi
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 20, 2023 10:16 pm

Post autor: kensi »

Mommy123 pisze: czw mar 21, 2024 8:08 am
Sebasradochleba pisze: śr mar 06, 2024 11:41 am O to ja przycupne i zapytam czy któraś ma może strój od Kornelii Rataj? Bardzo mi się podobają jednak cena dość wysoka. W związku z tym czy warto?
Ja kupiłam i byłam rozczarowana. Tyle że nie jakością (ta była ok, a krojem, który totalnie mi nie pasował więc to moja wina częściowo. Kupiłam jeden z tych mocno wycietych na dole modeli, a jestem niska, więc wyglądało to fatalnie i wszędzie mi się wrzynało.
Ja podobnie :( Jakościowo wygląda porządnie, ale krój niestety nie dla mnie. Mam tę górę wiązaną i nie mam do niej zaufania - jak zawiążę tak, żeby wszystko ładnie wyglądało, to mam wrażenie, że zaraz mi spadnie, a jak ścisnę mocniej, to cycki głupio wyglądają, a dół okazał się być bardziej wycięty niż myślałam i koniec końców nie czuję się w nim dobrze.
dariyka
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 04, 2024 10:02 pm

Post autor: dariyka »

Esotiq, chociaż ostatnie kolekcje słabo jeżeli chodzi o góry na duży biust, same nudne i klasyczne, a push-upy w piękne wzory 🥲
Luzak
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 03, 2022 10:51 am

Post autor: Luzak »

Cult Gaia ma niebanalne wzory i zawsze dobrą jakość . :good: :angel: Nie polecam natomiast Del Maar , ciągle jakieś wady wychodzą:/