Nieużywane kosmetyki - jeśli nie do kosza, to gdzie?

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
_peroapero
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 22, 2023 3:29 pm

Nieużywane kosmetyki - jeśli nie do kosza, to gdzie?

Post autor: _peroapero »

Dziewczyny, mam dwie siatki kosmetyków, których nie używam. Są to nietrafione zakupy lub prezenty. Coś mi się robi, jak myślę, że miałabym to wyrzucić do kosza. Oddałabym komuś nawet za darmo, ale nie wiem jak/gdzie. Na grupie osiedlowej głupio mi pisać, bo ktoś pomyśli, że mam innych za biedaków czy że rozdaję resztki.

Co Wy robicie z takimi kosmetykami?
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Mam dokładnie ten sam problem od lat, a na vinted nie można sprzedawać otwartych - może właśnie zróbmy tutaj dział sprzedaży takich kosmetyków, szczególnie, że inpost ma teraz te malutkie tanie paczki? Jakby się to rozwinęło to możemy nawet pomyśleć o jakimś rozszerzeniu, gdzie byłoby wygodniej niż w postach. Proszę, jeśli jesteście za to zareagujcie serduszkiem na ten post, wtedy zobaczymy czy będzie więcej chętnych. :)
Mieszanka
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 21, 2024 1:23 pm

Post autor: Mieszanka »

Moze macie w okolicy na fb grupy typu oddam za darmo, albo smieciarka jedzie - w Krakowie takie sa popularne i nic sie nie marnuje. Ja wystawiam tez rzeczy na olx za darmo, albo np. za symboliczna zlotowke i ktos sobie to kupuje z przesylka olx.
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Moderator
Posty: 1262
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

_peroapero pisze: czw mar 21, 2024 1:53 pm Dziewczyny, mam dwie siatki kosmetyków, których nie używam. Są to nietrafione zakupy lub prezenty. Coś mi się robi, jak myślę, że miałabym to wyrzucić do kosza. Oddałabym komuś nawet za darmo, ale nie wiem jak/gdzie. Na grupie osiedlowej głupio mi pisać, bo ktoś pomyśli, że mam innych za biedaków czy że rozdaję resztki.

Co Wy robicie z takimi kosmetykami?
Jak wyżej e-giveboxy, śmieciarki na FB są w każdym dużym mieście. Takie rzeczy zejdą momentalnie. Na szczęście dożyliśmy czasów, że nie wstydem jest oddać lub odebrać np. pół zjedzonego tortu świeżego, bo zostało i by się zmarnowało. Lub jeśli ktoś się boi ryzyka, to napoczęte, mniej kontrowersyjne rzeczy. Jeśli nie wiesz jak znaleźć u siebie albo to mniejsza miejscowość to np. OLX w sekcji "Oddam za darmo".
Karolinad
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: czw mar 14, 2024 11:47 pm

Post autor: Karolinad »

Jeżeli to nie problem z wysyłka to opłacę nawet paczkomat i chętnie przygarnę kosmetyki 😊
martam509
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:13 pm

Post autor: martam509 »

Karolinad pisze: sob mar 23, 2024 10:21 pm Jeżeli to nie problem z wysyłka to opłacę nawet paczkomat i chętnie przygarnę kosmetyki 😊

Jeżeli aktualne to dołączam się również
Karolinad
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: czw mar 14, 2024 11:47 pm

Post autor: Karolinad »

W sensie chcesz oddać? 🫣
Rolanta
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 21, 2024 7:56 pm

Post autor: Rolanta »

Wyslij je do mnie <3
elemelka12
SkrzydełkaZhooters
Posty: 201
Rejestracja: wt mar 05, 2024 10:14 am

Post autor: elemelka12 »

Dziewczyny może jest tutaj któraś z Was, która ma rozmiar xs i chciała by przygarnąć za darmo jakieś ciuchy? Mam tez skincare i kosmetyki, których chciałabym się pozbyć. Jeśli miałabyś ochotę opłacić wysyłkę z Niemiec do Polski około 30zl to daj znać, a chętnie Ci cos wyślę :)
_peroapero
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 22, 2023 3:29 pm

Post autor: _peroapero »

Ok dziewczyny odzywam się do Was na priv :-)
Karolinad
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: czw mar 14, 2024 11:47 pm

Post autor: Karolinad »

_peroapero pisze: czw kwie 18, 2024 8:45 am Ok dziewczyny odzywam się do Was na priv :-)
Hej ja nie umiem tutaj wysyłać wiadomości 😂
verysweetcherry
Moderator
Posty: 1034
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:38 pm

Post autor: verysweetcherry »

Ja też chętnie przygarnę jak coś zostanie 😀
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2578
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Mieszanka pisze: czw mar 21, 2024 2:37 pm Moze macie w okolicy na fb grupy typu oddam za darmo, albo smieciarka jedzie - w Krakowie takie sa popularne i nic sie nie marnuje. Ja wystawiam tez rzeczy na olx za darmo, albo np. za symboliczna zlotowke i ktos sobie to kupuje z przesylka olx.
Też oddaję na śmieciarce.