Zabiegi odchudzające lub wyszczuplające

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Zabiegi odchudzające lub wyszczuplające

Post autor: Olfic »

Siostry czy znacie jakies zabiegi medycyny estetycznej lub u kosmetyczki które naprawdę wyszczuplają i działają? Wiem ze są podobno jakieś zabiegi które dają efekt jakby się zrobiło setki przysiadów albo brzuszków ale nie znam nazw a w Google każdy artykuł inny
Może któraś z was ma taka wiedzę?
Wiem wiecej
KlipT
Drama Maker
Posty: 2436
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

Olfic pisze: ndz kwie 09, 2023 10:40 pm Siostry czy znacie jakies zabiegi medycyny estetycznej lub u kosmetyczki które naprawdę wyszczuplają i działają? Wiem ze są podobno jakieś zabiegi które dają efekt jakby się zrobiło setki przysiadów albo brzuszków ale nie znam nazw a w Google każdy artykuł inny
Może któraś z was ma taka wiedzę?
Współparcowałam z gabinetem wykonującym tego typu zabiegi (w tym lipolizę iniekcyjna) dobre kilka lat. Jesli chcesz pogadać, to wieczorem bede na pewno (priv)
@-->---
kish
PsychoFanka
Posty: 94
Rejestracja: wt gru 05, 2023 8:26 pm

Post autor: kish »

U kosmetyczki? To są zabiegi kosmetologiczne i chodzi się na nie do kosmetologa, nie do kosmetyczki xd
Endermologia
Fala radiowa
Hifu (nie polecam)
Kriolipoliza
Liposukcja ultradzwiekowa
karolinawaz
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: ndz mar 10, 2024 8:56 pm

Post autor: karolinawaz »

Olfic pisze: ndz kwie 09, 2023 10:40 pm Siostry czy znacie jakies zabiegi medycyny estetycznej lub u kosmetyczki które naprawdę wyszczuplają i działają? Wiem ze są podobno jakieś zabiegi które dają efekt jakby się zrobiło setki przysiadów albo brzuszków ale nie znam nazw a w Google każdy artykuł inny
Może któraś z was ma taka wiedzę?
Znam jeden mega skuteczny sposób: jeść poniżej zapotrzebowania kalorycznego (deficyt kaloryczny) i ćwiczyć.
Nie zadziała z dnia na dzień ale jest 100% skuteczny:)