Stone Skirts

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
mon.ka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: pn cze 14, 2021 10:54 pm

Stone Skirts

Post autor: mon.ka »

Hej, jakie macie doświadczenia z tym sklepem? Zamówiłam u nich dresy, 15.10, co prawda nie doczytałam, że czas wysyłki to 14 dni roboczych, ale dobra mój błąd, myślę poczekam. Pod koniec października napisałam wiadomość, kiedy mogę się spodziewać wysyłki, odpisali mi, że do 3.11 mają czas na wysyłkę. Ok. 3.11 dostałam wiadomość, że czas wysyłki wydłużył się o 5-7 dni ROBOCZYCH.
Ani na Google, ani na Facebooku żadnych opini, więc pomyślałam, że zapytam tutaj.
mon.ka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: pn cze 14, 2021 10:54 pm

Post autor: mon.ka »

A nie powiem, że się trochę nie zdenerwowałam, bo to jednak prawie miesiąc czekania na wysyłkę, więc zapytałam na instagramie pod postem, czy czas oczekiwania na wysyłkę wszystkich kompletów, to ok miesiąc, to mój komentarz został usunięty..
oliw33ka
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 3:40 pm

Post autor: oliw33ka »

ja mam złe. Zamówiłam sukienkę czekałam trzy tygodnie, po upomnieniu się o zamowienie napisali mi ze nie maja tyle materiału żeby ja uszyć i nie dostane tej sukienki. Zaproponowali inny kolor, ja poprosiłam o zwrot kasy dobrze ze sprawdziłam konto bo o to tez musiałam się upominać bo sami z siebie mimo pozytywnej odpowiedzi ze odeślą to jednak nie wysłali. Chyba liczą na to, ze ktoś nie sprawdzi konta bo później poczytałam komentarze i często były takie problemy :/
Nigdy więcej
mon.ka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: pn cze 14, 2021 10:54 pm

Post autor: mon.ka »

Dzięki za odpowiedź :)
Malllpa7
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 03, 2023 2:53 pm

Post autor: Malllpa7 »

Zamówiłam dresy i też czekałam ok 2 miesiące na przesyłkę, bo non stop były opóźnienia. Oczywiście musiałam się upominać mailowo. Jak już w końcu przyszły to piorą i noszą się dobrze ale wykonanie bardzo średnie za taką kasę. Mam wrażenie jakby były szyte na szybko i mało dokładnie. W brązowej bluzie „ściągacz” to zwykły gruby biały sznurek, który non stop jest widoczny i słabo wygląda, a przy spodniach jedynie mogę się przyczepić do troszkę nierównych szwach przy nogawkach.
Raczej już tam więcej nie zamówię..
Enjoyyyq1
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 18, 2024 1:22 am

Post autor: Enjoyyyq1 »

Zwykli oszuści. Jest nawet grupa na fb z osobami oszukanymi. Ja do tej pory nie otrzymałabym ani sukienki ani zwrotu pieniędzy. Nie polecam!!
Enjoyyyq1
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 18, 2024 1:22 am

Post autor: Enjoyyyq1 »

mon.ka pisze: ndz lis 05, 2023 9:13 pm A nie powiem, że się trochę nie zdenerwowałam, bo to jednak prawie miesiąc czekania na wysyłkę, więc zapytałam na instagramie pod postem, czy czas oczekiwania na wysyłkę wszystkich kompletów, to ok miesiąc, to mój komentarz został usunięty..
Tak, oni usuwają negatywne komentarze i blokują osoby 🫣