Bielizna

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3387
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Bielizna

Post autor: Grubababa »

Gdzie kupujecie zwykle bieliznę?
Mam staniki bardzo drogie, ale i najtańsze, doły podobnie i tak naprawdę nie znalazłam niczego WOW.
Kokardeczka
KlasaBiznes
Posty: 561
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

Ja kupuje jedynie w Triupmhie. Mam duzy biust i ciezko mi znalezc cos pasujacego w innych sklepach.
Awatar użytkownika
Muffin_the_Puffin
MoetGlass
Posty: 250
Rejestracja: sob sie 13, 2022 12:07 pm

Post autor: Muffin_the_Puffin »

Grubababa pisze: ndz lis 13, 2022 7:38 pm Gdzie kupujecie zwykle bieliznę?
Mam staniki bardzo drogie, ale i najtańsze, doły podobnie i tak naprawdę nie znalazłam niczego WOW.
Dalia. Staniki są pancerne i ciężkie do zajechania. We wszystkich innych wychodziły mi druty, a w tych nie. Są bardzo wygodne, dość tanie (zazwyczaj kupuję za 100-120zł), ładne i na nietypowe zestawienia obwodu do miseczki
KlipT
Drama Maker
Posty: 2436
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

Grubababa pisze: ndz lis 13, 2022 7:38 pm Gdzie kupujecie zwykle bieliznę?
Mam staniki bardzo drogie, ale i najtańsze, doły podobnie i tak naprawdę nie znalazłam niczego WOW.
Gaia. Ani druty nie wychodzą, ani się nie rozciąga. Rozmiarówka szeroka.
Gortex, również z Białegostoku. Mam porównanie obu firm i choć Gorteks kusi wizualnie, to Gaia ma lepsze materiały i lepsze kroje. Dla biustu typu "75b" nie robi to może różnicy, ale dla większego rozmiaru już owszem. Kinga, tu kolorystycznie wow, ale ani to trzyma, ani "coś" raz kupione i trzeba przyznać, że mimo upływu czasu, kolor nie blaknie dzięki czemu ładnie wygląda na półce;)
@-->---
Awatar użytkownika
alexis
LemonkowaCola
Posty: 529
Rejestracja: czw cze 10, 2021 9:48 am

Post autor: alexis »

Dziewczyny, z jakich sklepów polecacie kupić bieliznę wyszczuplającą? Mam na mysli majtki, które ładnie zbiorą resztę pociążowego brzucha i nie będą widoczne pod sukienką np. dzianinową. ??
KlipT
Drama Maker
Posty: 2436
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

alexis pisze: wt cze 20, 2023 6:41 pm Dziewczyny, z jakich sklepów polecacie kupić bieliznę wyszczuplającą? Mam na mysli majtki, które ładnie zbiorą resztę pociążowego brzucha i nie będą widoczne pod sukienką np. dzianinową. ??
https://www.gorteks.com.pl/product-pol- ... ujaca.html
https://www.intimissimi.com/pl/product/ ... OL_INT=044

na zdjęciach czy tez ze względu na krój, lepiej wypada gorteks, ale niestety, materiał z jakiego to cudeńko wykonano to poliamid przez co latem noszenie tego jest.. no jak to latem (dosadnie: mnie lecialo po tyłku)
intimissimi jest zrobione z mikrofibry i latem radzi sobie lepiej

majtek ogólnie z żadnej firmy nie polecam, nadaja sie do zrobienia zdjęć
@-->---
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Sloggi nosze tylko to czego nie czuć na ciele
Wiem wiecej
rodgrodmedflode
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: śr sie 24, 2022 3:44 am

Post autor: rodgrodmedflode »

KlipT pisze: ndz cze 25, 2023 9:08 am
alexis pisze: wt cze 20, 2023 6:41 pm Dziewczyny, z jakich sklepów polecacie kupić bieliznę wyszczuplającą? Mam na mysli majtki, które ładnie zbiorą resztę pociążowego brzucha i nie będą widoczne pod sukienką np. dzianinową. ??
https://www.gorteks.com.pl/product-pol- ... ujaca.html
https://www.intimissimi.com/pl/product/ ... OL_INT=044

na zdjęciach czy tez ze względu na krój, lepiej wypada gorteks, ale niestety, materiał z jakiego to cudeńko wykonano to poliamid przez co latem noszenie tego jest.. no jak to latem (dosadnie: mnie lecialo po tyłku)
intimissimi jest zrobione z mikrofibry i latem radzi sobie lepiej

majtek ogólnie z żadnej firmy nie polecam, nadaja sie do zrobienia zdjęć
jak dla mnie intimissimi średnio się nadaje ze względu na okrojoną rozmiarówkę, trochę porażka, po wizycie u brafitterki i zakupie staników u niej, zaczęłam poszerzać zapasy o biustonosze esotiq, mają szeroką rozmiarówkę i są wytrzymałe, niektóre z nich mam już od paru lat, do noszenia po domu, takie miękkie, bez usztywnienia mam z tezenis, rozmiarówka nie jest idealna, ale tak do noszenia po domu czy na upały, te ich staniki są spoko, majtki kupuję też w tezenis, mają super bezszwowe modele
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3387
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

rodgrodmedflode pisze: pn lut 12, 2024 10:38 pm
KlipT pisze: ndz cze 25, 2023 9:08 am
alexis pisze: wt cze 20, 2023 6:41 pm Dziewczyny, z jakich sklepów polecacie kupić bieliznę wyszczuplającą? Mam na mysli majtki, które ładnie zbiorą resztę pociążowego brzucha i nie będą widoczne pod sukienką np. dzianinową. ??
https://www.gorteks.com.pl/product-pol- ... ujaca.html
https://www.intimissimi.com/pl/product/ ... OL_INT=044

na zdjęciach czy tez ze względu na krój, lepiej wypada gorteks, ale niestety, materiał z jakiego to cudeńko wykonano to poliamid przez co latem noszenie tego jest.. no jak to latem (dosadnie: mnie lecialo po tyłku)
intimissimi jest zrobione z mikrofibry i latem radzi sobie lepiej

majtek ogólnie z żadnej firmy nie polecam, nadaja sie do zrobienia zdjęć
jak dla mnie intimissimi średnio się nadaje ze względu na okrojoną rozmiarówkę, trochę porażka, po wizycie u brafitterki i zakupie staników u niej, zaczęłam poszerzać zapasy o biustonosze esotiq, mają szeroką rozmiarówkę i są wytrzymałe, niektóre z nich mam już od paru lat, do noszenia po domu, takie miękkie, bez usztywnienia mam z tezenis, rozmiarówka nie jest idealna, ale tak do noszenia po domu czy na upały, te ich staniki są spoko, majtki kupuję też w tezenis, mają super bezszwowe modele
Ile ludzi tyle opinii, ja z koleii lubię bardzo intimissimi, mam jeden model w kilku kolorach, do tego stopnia mi leży, a esotiq kiedyś kupiłam kilka na wyprzedaży i są to najgorsze staniki jakie miałam. Jakość fatalna, druty wylazły w praniu, a i rozmiar nieadekwatny, tzn zawsze coś z nimi nie tak.
kasia1988
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 17, 2024 4:39 pm

Post autor: kasia1988 »

Jak dla mnie najlepsza bielizna to intimissimi a staniki bezszwowe uwielbiam bardzo wygodne i trwałe
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2578
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Panache. Nie są najtańsze w porównaniu z sieciówkami, ale wygodne. Minus jest taki, że w obrębie jednego modelu w zależności od koloru różnią się wielkością.
Awatar użytkownika
legalnablondynka
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 18, 2024 2:04 pm

Post autor: legalnablondynka »

Esotiq - często są wyprzedaże po -70%. Jest dużo rozmiarów, obwody zaczynają się od 65 dla szczuplutkich pań, są też większe miseczki. I w salonach jest brafitting:)
szafazyrafa
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 5:07 pm

Post autor: szafazyrafa »

Ej, a może któraś z Was mi wytłumaczy jak to jest, że w tych sklepach bieliźniarskich mój rozmiar to jakieś 75G, a powiedzmy w takim H&M 75G to bym sobie mogła dwie głowy do miseczki wsadzić xD
dwabambosze
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:44 pm

Post autor: dwabambosze »

Dla mnie, posiadaczki 75g gorteks zarówno staniki i majtki, plus ava i gaia stanikowo ;)
zuza_zu
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

szafazyrafa pisze: pn kwie 22, 2024 9:05 pm Ej, a może któraś z Was mi wytłumaczy jak to jest, że w tych sklepach bieliźniarskich mój rozmiar to jakieś 75G, a powiedzmy w takim H&M 75G to bym sobie mogła dwie głowy do miseczki wsadzić xD
Ja Ci powiem, bo pracowałam dla sieci z bielizną braffiterską 👀 Otóż! W takiej sieci z bielizną braffiterską masz bardzo dużą skalę rozmiarów miseczek, np. od A do K, czyli jest to 11 rozmiarów miseczek. W takim H&M masz tych miseczek 7. I teraz w te 7 miseczek musisz zmieścić biusty całej populacji kobiet na ŚWIECIE. Dlatego G w sklepie braffiterskim jest inne niż w sieciówce. Dodatkowym aspektem są obwody, które są super istotne a niewiele kobiet zdaje sobie z tego sprawę. Ciężar naszego biustu powinien spoczywać na obwodzie. Jeśli kupujesz biustonosz, w którego obwód wejdzie jeszcze jedna osoba, bo jest tak szeroki to cały ciężar spoczywa na ramionach i barkach. O ile ktoś ma mały biust - spoko, może nie będzie dramatu, ale jak ktoś już ma większy niż dwie rodzynki to zaczynają się schody, bo od tego się garbimy, boli nas głowa itd.
Największym wyzwaniem dla obsługi sklepu braffiterskiego jest pokazanie Klientce, że nosi zły obwód. Dlaczego? Bo 90% kobiet nosi obwód 75 i nie chcą uwierzyć, że mogą mieć mniejszy a dlaczego? Bo sieciówki, w których duża część kobiet (w tym niestety Intimissimi) robi zakupy bielizny mają ograniczoną ilość dostępnych obwodów i najczęściej żeby pasowała i miseczka i obwód to muszą wybrać 75B 😂
Dziewczyny! Mówię Wam (chociaż już od jakiś 6 lat nie pracuje w branży) idźcie do porządnego sklepu, gdzie jest kompetentna obsługa i oddajcie się w ich ręce. Odkryjecie swoje piersi na nowo, bo dobrze dobrany biustonosz je uniesie i wyciągnie „spod pachy” ☺️
Mówię serio!