Kurs Pieczonki

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
verysweetcherry
Moderator
Posty: 1034
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:38 pm

Kurs Pieczonki

Post autor: verysweetcherry »

Czy ktoś z Was kupił może kurs makeup u Pieczonki i może coś o nim powiedzieć?? Kusi mnie żeby go sobie też kupić,ale nie wiem czy warto wydać 1000zl czy więcej na coś co mogę również po prostu zobaczyć u niej na filmach na yt.
blondette
SkrzydełkaZhooters
Posty: 215
Rejestracja: czw gru 22, 2022 5:12 pm

Post autor: blondette »

Kilka lat temu byłam u niej na szkoleniu "Celebrity make up" w Katowicach. Kosztowało kilkaset złotych. Pełna sala ludzi, ona malowała modelkę z przodu sali. Siedziałam z przodu, nie wiem ile widziały osoby z tyłu. Nie było żadnej kamery, wideo z powiększeniem itd.

Pokazywała kosmetyki, których użyła i puszczała je dziewczynom do pooglądania i "pomacania". Nie powiem, byłam wtedy mocno rozczarowana.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Tez się zastanawiam ale cena zaporowa, moja koleżanka była i powiedziała ze oglądając jej filmy na YT tyle samo się nauczę bo pokazuje to co tam
Wiem wiecej
plociuszek
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 17, 2024 2:50 am

Post autor: plociuszek »

nie kupiłabym drugi raz, szczególnie za tą cenę jaką jest teraz bo na początku była jakaś duża promocja. fajnie wszystko wygląda jeśli chodzi o funkcjonalność i sam pomysł, są filmiki na każdy temat ale większość rzeczy nauczysz się z yt. wszystkie makijaże na jedno kopyto ;P