Torebki

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2569
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Torebki

Post autor: gwiazkaznieba »

Hej,
gdzie kupujecie torebki?

Ostatnio ciągle widzę reklamę DeMellier i kilka modeli bardzo mi się podoba. Chodzi też za mną jednej z modeli Sabriny Pilewicz.
swietomalin
KlasaBiznes
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 03, 2022 7:24 am

Post autor: swietomalin »

Sprzedałam wszystkie swoje torebki marek premium i luksusowych. Kiedyś mialam na tym punkcie bzika. Teraz ma dwie Tous Sherton Bandoler czarną i brązową i nosze je na zmianę na codzień. Na wyjścia mam dwie małe torebki Ochnik.
KlipT
Drama Maker
Posty: 2436
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

Na codzienne sprawy: pracownia Zuzi górskiej
Na wyjścia mała czarna z Fabułą
Na wakacje mam torebkę od Słoń Torbalski

Ot, po prostu staram się kupować polskie marki

Chodziła za mną torebka od przywara strzałka oraz wspomniana przez Ciebie Sabrina, ale widząc na żywo zrezygnowałam.

Aaa i była też czas kiedy miałam lekka chorobę na torebki marki Bałtycki i parę razy już już prawie.. minęło kiedy podnieśli ceny :/

Szanel, diory i spółka nie pasują mi do naszych, polskich, realiów. Nie uważam torebki za np 3 tys funtów za wielką ekstrawagancję. Z mojej perspektywy to zwykła torebka adekwatna do wynagrodzenia na które może liczyć ich klientka docelowa.
@-->---
Arokarok
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: pn sie 07, 2023 5:30 am

Post autor: Arokarok »

KlipT pisze: pn sty 29, 2024 8:11 pm Na codzienne sprawy: pracownia Zuzi górskiej
Na wyjścia mała czarna z Fabułą
Na wakacje mam torebkę od Słoń Torbalski

Ot, po prostu staram się kupować polskie marki

Chodziła za mną torebka od przywara strzałka oraz wspomniana przez Ciebie Sabrina, ale widząc na żywo zrezygnowałam.

Aaa i była też czas kiedy miałam lekka chorobę na torebki marki Bałtycki i parę razy już już prawie.. minęło kiedy podnieśli ceny :/

Szanel, diory i spółka nie pasują mi do naszych, polskich, realiów. Nie uważam torebki za np 3 tys funtów za wielką ekstrawagancję. Z mojej perspektywy to zwykła torebka adekwatna do wynagrodzenia na które może liczyć ich klientka docelowa.
Zgadzam sie w sprawie Chanel, Dior, itp. Mieszkam za granica i mam mala kolekcje wlasnie tych torebek ze wzgledu na prace, ale kiedy przyjezdzam so Polski to zazwyczaj z Polene, itp.
kasia1988
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 17, 2024 4:39 pm

Post autor: kasia1988 »

Serio? Dior i Chanel ok ale nie w PL? Chyba dziewczyny jestescie ze wsi?
asienaa
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 03, 2024 9:59 pm

Post autor: asienaa »

Ja kupuję zazwyczaj torebki w kazar pinko furla albo coccinelle
Lilalou007
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: śr sie 16, 2023 7:42 pm

Post autor: Lilalou007 »

Tylko Wittchen
Mam dwie od lat są nie do zajechania.
emiemilka
Mokra Włoszka
Posty: 65
Rejestracja: śr lut 07, 2024 1:03 am

Post autor: emiemilka »

A ja polecam Lobos, te torebki są tak przepięknie wykonane, skóra jest rewelacyjnej jakości. Po czasie zero śladów użytkowania. I na plus to że na tej skórze nie widać żadnych zarysowań
Kiedysinflu
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 02, 2024 11:08 pm

Post autor: Kiedysinflu »

Ja w styczniu zakupiłam dwie Polene. Karmelową Cyme w większym rozmiarze, w internecie jest ich pełno ale w moim mieście widziałam z nią tylko jedna dziewczynę. Jest genialna, nosze ja wszędzie, łącznie z pracą. Myślę jeszcze o zakupie czarnej :) I Polene Neuf Mini w kolorze Taupe, z tą polubiłam się zdecydowanie mniej ale również jest piękna :)
Olka.Olka
Channelka
Posty: 38
Rejestracja: ndz mar 24, 2024 10:11 pm

Post autor: Olka.Olka »

Lilalou007 pisze: ndz mar 10, 2024 5:33 pm Tylko Wittchen
Mam dwie od lat są nie do zajechania.
Też mi się super sprawdza. Poleca ktoś Polene?
Meggi1703
LouiBag
Posty: 308
Rejestracja: śr wrz 21, 2022 10:09 am

Post autor: Meggi1703 »

A czy ktoś z was zamawiał torebki np ze stanow czy z Japonii na vestiare ?