Operacja plastyczna nosa

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
strelicja123
LouiBag
Posty: 337
Rejestracja: śr sie 16, 2023 4:58 pm

Operacja plastyczna nosa

Post autor: strelicja123 »

Hejka. Od swoich nastoletnich lat planowałam zrobić sobie operację plastyczną nosa. Wiem, że wysocki jest uważany za najlepszego specjalistę w tym temacie, ale z tego co słyszałam, czas oczekiwania do niego to 5 lat. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami: czy jesteście zadowolone, u kogo robiłyście, jaka cena?
Magdish
RoyalBaby
Posty: 26
Rejestracja: sob lut 25, 2023 6:46 pm

Post autor: Magdish »

Hej. Miałam robioną operację nosa u doktora Skupina w Poznaniu. To było już prawie 7 lat temu i pamiętam, że wówczas na samą konsultację do niego czekałam pół roku, teraz jest to na pewno dłużej. A termin operacji był możliwy dopiero po prawie roku, ale zapisałam się na listę rezerwową gdyby ktoś inny zrezygnował, lub nie mógł mieć jej wykonanej z powodu nieprawidłowych wyników badań. Ostatecznie operację miałam zrobioną 4 miesiące po konsultacji. Byłam bardzo zadowolona z opieki w klinice. Operacja nosa nie boli, ale wymaga stosowania się przez parę miesięcy po do specjalnych zaleceń. Sam nos goi się do roku czasu, więc dopiero po roku można ostatecznie ocenić efekt. Wówczas operacja kosztowała mnie 10 tys a to był rok 2017, teraz nie wiem ile kosztuje u dr Skupina. Oprócz tego trzeba sobie załatwić zaświadczenie od laryngologa lub psychologa o wskazaniu do operacji, żeby nie płacić Vat-u.
Snakeprincess
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 06, 2023 11:01 am

Post autor: Snakeprincess »

Ja jestem wlasnie 3 dni po ckn u Wysockiego. Zapisywałam się na konsultacje chyba w 2021 r, konsultacja kwiecień 2023, termin opki kwiecień 2024 ale udało się przyspieszyć na luty właśnie. Koszt 32 tys, zaliczka 10% kilka miesięcy przed operacją. Mało siniaków, opuchlizny, ogólnie czuję się naprawdę nieźle. Opieka w klinice super. Jak o coś będziecie chciały wiedzieć co piszcie :)
kfjatuszek
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr gru 01, 2021 2:57 am

Post autor: kfjatuszek »

Dziewczyny wyżej wymieniły znane polskie nazwiska, to ja ugryzę temat od innej strony XD mam termin na lato na operację w Albanii u dr. Rovena Sinani. Była to dla mnie trudna do podjęcia decyzja ze względu na to, że to jednak inny kraj, lekarz i personel nie porozumiewają się po polsku (a mój angielski jest na średnim poziomie) + Albania to jednak trochę inny świat, nie należy nawet do Unii. Ale skusiło mnie, że:
-kilka moich koleżanek/ znajomych jest po operacji u tego lekarza i ich noski wyglądają naprawdę rewelacyjnie, a one same są bardzo zadowolone z efektu, całej operacji itd
-cena… lekarz bierze 2 tys € co moim zdaniem jest śmieszną kwotą w porównaniu do np Wysockiego :) sama Albania jest bardzo tania, więc z wszelkimi noclegami, wyżywieniem itd też można to załatwić po kosztach
-Polacy (według mnie) nie potrafią w nosy, robią je duże, bardzo „naturalne”, To nie jest moja estetyka, jednak Albańczycy czy Turcy jakoś tak więcej tej kości piłują, nie boją się dużych zmian i potrafią wyczarować malutki nosek z wielkiego kinola :')
strelicja123
LouiBag
Posty: 337
Rejestracja: śr sie 16, 2023 4:58 pm

Post autor: strelicja123 »

Snakeprincess pisze: sob lut 24, 2024 3:54 pm Ja jestem wlasnie 3 dni po ckn u Wysockiego. Zapisywałam się na konsultacje chyba w 2021 r, konsultacja kwiecień 2023, termin opki kwiecień 2024 ale udało się przyspieszyć na luty właśnie. Koszt 32 tys, zaliczka 10% kilka miesięcy przed operacją. Mało siniaków, opuchlizny, ogólnie czuję się naprawdę nieźle. Opieka w klinice super. Jak o coś będziecie chciały wiedzieć co piszcie :)
Czy wysocki robi wizualizację nosa na konsultacji?
Snakeprincess
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 06, 2023 11:01 am

Post autor: Snakeprincess »

strelicja123 pisze: sob mar 02, 2024 5:17 pm
Snakeprincess pisze: sob lut 24, 2024 3:54 pm Ja jestem wlasnie 3 dni po ckn u Wysockiego. Zapisywałam się na konsultacje chyba w 2021 r, konsultacja kwiecień 2023, termin opki kwiecień 2024 ale udało się przyspieszyć na luty właśnie. Koszt 32 tys, zaliczka 10% kilka miesięcy przed operacją. Mało siniaków, opuchlizny, ogólnie czuję się naprawdę nieźle. Opieka w klinice super. Jak o coś będziecie chciały wiedzieć co piszcie :)
Czy wysocki robi wizualizację nosa na konsultacji?
Nie robi. Przykłada palec pokazując jak ten nos będzie wyglądał, co będzie robione, ale wizualizacji nie robi
Parasolka110
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: sob cze 24, 2023 6:06 pm

Post autor: Parasolka110 »

Brali 10% zaliczki? Ja jestem pół roku po konsultacji, we wrześniu mam operację i nikt się nie zająknął o zaliczce, teraz jestem poważnie wystraszona, że przepadnie mi termin 😬😬