Gdzie kupujecie pościel?

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Niczaa
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 23, 2022 5:06 pm

Gdzie kupujecie pościel?

Post autor: Niczaa »

Szukam dobrej jakości pościeli, która nie kosztuje miliony, wiadomo adekwatnie do jakości. Możecie coś polecić?
Kawowy Kawowiec
TłinkiBoss
Posty: 3444
Rejestracja: czw sty 07, 2021 1:59 pm

Post autor: Kawowy Kawowiec »

Niczaa pisze: pn maja 15, 2023 8:42 pm Szukam dobrej jakości pościeli, która nie kosztuje miliony, wiadomo adekwatnie do jakości. Możecie coś polecić?
Jysk - mam kilka kompletów, ładne, miło się śpi, ale wiadomo, dobre środki piorące i płyny do tego.
Herbatkaznalato
TłinkiBoss
Posty: 3618
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 8:39 pm

Post autor: Herbatkaznalato »

Ja kupuje w Home&you na promocji.
verysweetcherry
Moderator
Posty: 1034
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:38 pm

Post autor: verysweetcherry »

Ja mam komplet z Homla i jestem zadowolona. Mimo prania nie kulkuje się ani nie traci kolorów.
Dorotkaa1
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 21, 2021 12:27 am

Post autor: Dorotkaa1 »

Home&You (jak są promocje), fajna też jest w Lidlu. Z polskich mam Andropol i świetnie się trzyma pomimo że używam z 6 lat.
Alarey
Mokra Włoszka
Posty: 74
Rejestracja: śr mar 10, 2021 12:22 pm

Post autor: Alarey »

Strona internetowa Lidla. Wg mnie najlepsze, ja zawsze zwracam uwagę na skład, żeby był 100% bawełna.
Kabxiam
Modna
Posty: 410
Rejestracja: wt wrz 13, 2022 6:36 pm

Post autor: Kabxiam »

Ja tylko ikea, ze względu na wymiary kołdry i poduszek i na stronie marohome
Itsme_karlajn
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: sob maja 13, 2023 11:01 pm

Post autor: Itsme_karlajn »

MaroHome - totalnie nasza ulubiona, mięsista, mega dobrej jakości, ładna i jak się w niej śpi to aż nie chce nas pościel puścić ze swoich objęć taka otulająca jest. Cudo!
virukaa
FlafLover
Posty: 1218
Rejestracja: pt sty 15, 2021 12:17 pm

Post autor: virukaa »

Sinsay ma super i w dobrych cenach. Mam jobla na punkcie poscieli ale te z S spelniaja moje wymagania totalnie :)
Awatar użytkownika
Brida
Koczkodan
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 08, 2022 7:14 pm

Post autor: Brida »

Ja mam wszystkie komplety z Tchibo, super jakość, 100% bawełny ☺️
Malkontentki
BlondDoczep
Posty: 134
Rejestracja: sob cze 03, 2023 3:53 pm

Post autor: Malkontentki »

Super jest mumla i white pocket, tylko drogie.
Ale jakość bez porównania
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2583
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Home&you, ale zwracaj uwagę na skład, większość to poliester. Poza tym zaraz home.
blablak
SushiAddict
Posty: 846
Rejestracja: wt lip 11, 2023 3:34 pm

Post autor: blablak »

Również Jysk :) Home&you nawet ma ciekawe wzory, ale sporo mają sztucznej pościeli. W Jysk bawełna satynowa idealna na lato i nie za miliony monet ;)
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3389
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

virukaa pisze: śr maja 31, 2023 12:26 pm Sinsay ma super i w dobrych cenach. Mam jobla na punkcie poscieli ale te z S spelniaja moje wymagania totalnie :)
Oj nie zgodzę się. Kupiłam tam jeden komplet skuszona ładnym wzorem i przyszło takie 💩 no ale ten sklep wg mnie ma ceny adekwatne do jakości, nie wiem na co ja liczyłam xD
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2583
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Grubababa pisze: pn lip 17, 2023 9:56 pm
virukaa pisze: śr maja 31, 2023 12:26 pm Sinsay ma super i w dobrych cenach. Mam jobla na punkcie poscieli ale te z S spelniaja moje wymagania totalnie :)
Oj nie zgodzę się. Kupiłam tam jeden komplet skuszona ładnym wzorem i przyszło takie 💩 no ale ten sklep wg mnie ma ceny adekwatne do jakości, nie wiem na co ja liczyłam xD
Mnie farbowała skórę i prześcieradło
Awatar użytkownika
Tarariaratata
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 25, 2023 12:52 pm

Post autor: Tarariaratata »

Ikea, ale trzeba patrzeć na skład i ilość użytych nici na cal.
Polecam wykonane z mieszanki bawełny i lyocellu. Bardzo przyjemnie się pod nimi śpi w lecie, niektóre mam już 5 lat a pomimo wielu prań w temp +60° wyglądają super. Teraz już ciężko znaleźć takie z haftem itp ale te z nadrukiem też się w porządku trzymają. Dodatkowe poduszki i prześcieradła kupuje z serii dvala, ale chyba będę szukać czegoś innego bo po ostatniej wizycie w ikea widziałam, że coś niedobrego robią z tą seria, zmiana opakowań itp a to wróży pogorszenie jakości. Rozważam jeszcze pościel z lnu, ale o niej to bym chętnie czegoś się dowiedziała.
Milka39
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 20, 2023 1:53 am

Post autor: Milka39 »

A ja polecę Ci pościel z bawełny satynowej ( czy może z satyny bawelnianej😅) Ale ona różni się w byciu przyjemną dla ciała, w zależności jaka firma. Kiedyś moja mama dostała komplet z firmy Greno, to chyba nasza polska marka. Z rok temu ja kupiłam sobie. Mam też z auchan, ale serio jest różnica. Jeśli możesz sobie pozwolić, to wybierz Greno. Ta pościel jest super jakościowo, nie mechaci się, kolory nie blekną, wciąż przyjemna dla ciała. Minus to cena, około 160 zl
verysweetcherry
Moderator
Posty: 1034
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:38 pm

Post autor: verysweetcherry »

Grubababa pisze: pn lip 17, 2023 9:56 pm
virukaa pisze: śr maja 31, 2023 12:26 pm Sinsay ma super i w dobrych cenach. Mam jobla na punkcie poscieli ale te z S spelniaja moje wymagania totalnie :)
Oj nie zgodzę się. Kupiłam tam jeden komplet skuszona ładnym wzorem i przyszło takie 💩 no ale ten sklep wg mnie ma ceny adekwatne do jakości, nie wiem na co ja liczyłam xD
Ja kupiłam dwa komplety dla dzieci i jestem zadowolona. Prana już kilkukrotnie,ani nie blaknie ani nic innego się z nią nie dzieje. Jedyny minus to jak dla mnie brak suwaka. Są zakładane na zakładkę czego nie lubię.
oli.lala
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: śr cze 29, 2022 12:47 am

Post autor: oli.lala »

Ja polecam firmę Detexpol. Trafiłam kiedyś przypadkiem i jestem bardzo zadowolona. Widziałam je napewno w jakiejś sieciówce ale na necie idzie kupić za połowę ceny.
overlooklady
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn maja 09, 2022 1:56 pm

Post autor: overlooklady »

W Fabryce Form - najczęściej tę firmy Essenza. I przepiękna, i o bardzo dobrej jakości <3
asienaa
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 03, 2024 9:59 pm

Post autor: asienaa »

Ja mam kilka pościeli z estella naprawdę fajna jakość i czuć piniądz że tak powiem :) ale z homeandyou też jestem zadowolona.
emiemilka
Mokra Włoszka
Posty: 69
Rejestracja: śr lut 07, 2024 1:03 am

Post autor: emiemilka »

Maro home. Polska marka i super jakość
swiftiexo
Mokra Włoszka
Posty: 54
Rejestracja: pn sty 08, 2024 5:17 pm

Post autor: swiftiexo »

asienaa pisze: sob mar 09, 2024 9:11 pm Ja mam kilka pościeli z estella naprawdę fajna jakość i czuć piniądz że tak powiem :) ale z homeandyou też jestem zadowolona.
same, kocham tą lepszą bawełnę z estelli no ale czuć piniondz w ciul. anyway, mam ją 2 lata ponad i jest w super stanie
Voguone
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 16, 2024 8:08 am

Post autor: Voguone »

Tylko lidl, najlepiej bawełna satynowa. Uwielbiam, jakość jak dla mnie też TOP no i cena
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2583
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

swiftiexo pisze: śr kwie 03, 2024 1:43 pm
asienaa pisze: sob mar 09, 2024 9:11 pm Ja mam kilka pościeli z estella naprawdę fajna jakość i czuć piniądz że tak powiem :) ale z homeandyou też jestem zadowolona.
same, kocham tą lepszą bawełnę z estelli no ale czuć piniondz w ciul. anyway, mam ją 2 lata ponad i jest w super stanie
Piękne wzory. Szkoda, że nie ma na wymiar mojej kołdry 😪