OGŁOSZENIA PARAFIALNE PO DRAMIE

Sprawy organizacyjne
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Info OGŁOSZENIA PARAFIALNE PO DRAMIE

Post autor: damascenka »

Będzie ankieta dotycząca łączenia wątków.

Powstaje regulamin forum do którego bezapelacyjnie należy się stosować. Będą tam reguły ostrzeżeń i banów oraz zachowania na forum.

Forum pozostaje zamknięte na czas nieokreślony - Manolo zostaje administratorką bezpieczeństwa i NIE zajmuje się już moderowaniem forum. Odpowiedzialna będzie za sprawdzanie i wpuszczanie osób.

Nabór na moderatorki trwa - ze względu na chęć łączenia wątków potrzebujemy minimum 10 osób, które mają czas a przede wszystkim będą stosować się do zasad ustalonych przez administracje.

Ze swojej strony pragnę również zaznaczyć, że bardzo nie podoba mi się ostatnia NIEWDZIĘCZNOŚĆ panująca tutaj i traktowanie mnie jak kogoś, kto zrobił to forum dla siebie. Ja zrobiłam je dla Was. To ja opłacam domenę, hosting i poświęciłam swój wolny czas na implementacje. Także wszelkie zażalenia, że oddaje forum w ręce zaufanych dla mnie osób takich jak Manolo czy Molly są żartem, bo wystarczająco dużo zrobiłam. Osoby, które będą notorycznie nadal oskarżać mnie o to, że poświęcam forum za mało czasu będą blokowane wraz z całym adresem IP.
Awatar użytkownika
CaptainObvious
BagietkaZszarlott
Posty: 167
Rejestracja: pt cze 25, 2021 1:40 pm

Post autor: CaptainObvious »

Super! To czekamy na ankietę i każda z nas będzie mogła się wypowiedzieć 🙂 Mamy demokrację!
Jeśli to czytasz, to znaczy, że umiesz czytać
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

CaptainObvious pisze: sob cze 26, 2021 11:29 am Super! To czekamy na ankietę i każda z nas będzie mogła się wypowiedzieć 🙂 Mamy demokrację!
Odpowiadamy na potrzeby, ale zgodnie z tym będą wprowadzone zasady, żeby utrzymać wszystko w ryzach. <3
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

ANKIETA NA TEMAT WĄTKÓW Z UNIWERSUM SKARPETOWEGO: https://forms.gle/ncSb3wxYVU5z5Bee7
Awatar użytkownika
CaptainObvious
BagietkaZszarlott
Posty: 167
Rejestracja: pt cze 25, 2021 1:40 pm

Post autor: CaptainObvious »

UwaloneManolo pisze: sob cze 26, 2021 12:37 pm ANKIETA NA TEMAT WĄTKÓW Z UNIWERSUM SKARPETOWEGO: https://forms.gle/ncSb3wxYVU5z5Bee7
Zagłosowane 🙂 Kiedy wyniki? 🤔
Jeśli to czytasz, to znaczy, że umiesz czytać
Shivalith
120mkw
Posty: 1604
Rejestracja: wt lut 23, 2021 10:39 pm

Post autor: Shivalith »

Ta ankieta jest chyba za bardzo rozbudowana żeby dała jakieś miarodajne wyniki ;)
~dwa razy duże frytki i jakiegoś burgera tam panu weźmiesz~
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 937
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

Shivalith pisze: sob cze 26, 2021 1:22 pm Ta ankieta jest chyba za bardzo rozbudowana żeby dała jakieś miarodajne wyniki ;)
Zobaczymy po zakończeniu. Opcji jest dużo, ale któraś na pewno wygra. Poza tym daje to większy pogląd niż zerojedynkowa ankieta tak/nie jak na Instagramie 🙂
Niech dzieje się magia!
marlis318
Skarpeta Rakieta
Posty: 81
Rejestracja: śr sty 06, 2021 6:22 pm

Post autor: marlis318 »

Wybralam przedostatnią opcję, ale temat o Wandziaksach nadal powinien być tym głównym. Szpilka i jej narzeczony też mają osobny wątek praktycznie od początku. O niemodnej pisalysmy w jednym temacie, gdy jeszcze była powiązana z Wandą. Teraz drama się skończyła i niektórzy stracili już zainteresowanie Zdalną. Pisząc o niej w osobnym wątku zrobimy mniejszy spam, ale jeśli ktoś się pomyli to nie robmy spiny.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Przedstawiam wyniki ankiety:
  • 128 (62,1%) - wszystkie wątki z uniwersum razem (A+L+C+grek+fittrener+szpila+papryk+niemodna)
  • 20 (9,7%) - osobne wątki 1) A+L+C, 2) grek + fittrener 3) szpila 4) papryk 5) niemodna
  • 17 (8,3%) - osobne wątki: 1) A+L+C, 2) szpila + grek + fittrener, 3) niemodna 4) papryk
  • 13 - osobne wątki: 1) A+L+C + grek + fittrener + niemodna, 2) szpila 3) papryk
  • 9 - osobne wątki 1) A+L+C+ grek + fittrener + niemodna + papryk, 2) szpila
  • 8 - osobne wątki: 1) A+L+C+ grek + fittrener + szpila, 2) niemodna 3) papryk
  • 5 - osobne wątki: 1) A+L+C + grek + fittrener, 2) szpila, 3) niemodna 4) papryk
  • 5 - osobne wątki 1) A+L+C+ grek + fittrener + szpila+ papryk, 2) niemodna
  • 1 - osobne wątki 1) A+L+C, 2) niemodna + grek + fittrener + szpila + papryk
Załączniki
ANKIETA WYNIKI.JPG
ANKIETA WYNIKI.JPG (31.35 KiB) Przejrzano 7125 razy
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

W związku z wynikami ankiety proszę o zastosowanie się wszystkich użytkowniczek do podziału zgodnego z demokratycznym wyborem!
Shivalith
120mkw
Posty: 1604
Rejestracja: wt lut 23, 2021 10:39 pm

Post autor: Shivalith »

Co z ankieta? Zagłosowaliśmy, ze ma być wszystko w jednym, a zostały osobne wątki.
~dwa razy duże frytki i jakiegoś burgera tam panu weźmiesz~
MalaA9
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 09, 2021 6:11 pm

Post autor: MalaA9 »

Kurczaki, tydzień mnie nie było, i w pierwszej chwili myślałam już, że nas całkiem usunęli 🙈
Jak dobrze, że forum jednak żyje 😃
A co do ankiety to myślę, że główny wątek powinien zostać podtrzymany tak jak do tej pory, bo szczerze mówiąc jak za dużo było wrzucanych informacji o całym uniwersum to miałam wrażenie, że łatwiej się pogubić 😣
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Shivalith pisze: śr cze 30, 2021 7:55 am Co z ankieta? Zagłosowaliśmy, ze ma być wszystko w jednym, a zostały osobne wątki.
już jest jeden łączony wątek, a stary (ten z ikonkami) zamknięty ale widoczny dla was.
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩