Świece sojowe, gdzie kupić?

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Justa
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: śr maja 04, 2022 7:11 pm

Świece sojowe, gdzie kupić?

Post autor: Justa »

Cześć, przeglądając tik toka wyskoczyło mi kilka osób, które robią przepiękne świece sojowe i chciałam skusić się na kilka sztuk,ale no właśnie które wybrać? Macie może jakieś sprawdzone miejsce/osobę od której kupujecie takie niestandardowe świece w słoiku?
Awatar użytkownika
Brida
Koczkodan
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 08, 2022 7:14 pm

Post autor: Brida »

Ja dostałam kiedyś w prezencie z firmy Biotika i była całkiem spoko, jednak sama w życiu nie dałabym takich pieniędzy za świeczkę, więc kupuję składniki na allegro i sama sobie robię. To serio żadna filozofia ;)
OLEALE
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: czw lip 14, 2022 12:27 pm

Post autor: OLEALE »

ja też szukam, może niekoniecznie ręcznie robionych, ale może znacie jakieś fajne świece sojowe, które mają ładne zapachy, które naprawdę czuć podczas palenia się świeczki? A cudownie by było gdyby świeczki miały drewniane knoty :) :he:
basicallymartel
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 01, 2021 11:58 pm

Post autor: basicallymartel »

Ja polecam świece Pełnia Natury, szczególnie malinową, maja przepiękne zapachy.
asgfgh
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 06, 2023 2:47 pm

Post autor: asgfgh »

Ja polecam Roślinne Przestrzenie
swietomalin
KlasaBiznes
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 03, 2022 7:24 am

Post autor: swietomalin »

Dziewczyny znacie świece marki Hiskin? godne polecenia?
Awatar użytkownika
alaska
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lis 29, 2023 4:06 am

Post autor: alaska »

Ja polecam świece w TK Maxx. Moje ulubione firmy to DW Home, Maker of wax goods ( zazwyczaj na opakowaniu widnieje skrót M. of W.G.) i Vila Hermanos.
Na święta też są super świeczki od Marthy Stewart.
A jeszcze jedna marka w dodatku polska to Bydgoska Wytwórnia Mydła robi świetne świeczki. Mam w kolekcji zapachy: spacer po lesie, dolce Vita i Nie bzykać. Wszystkie zapachy bardzo naturalne, naprawdę czuć że są robione z naturalnych olejków.
Awatar użytkownika
ariana1422
TłinkiBoss
Posty: 4316
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:31 pm

Post autor: ariana1422 »

a miała któraś z was może świece sojowe nacomi?
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 937
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

swietomalin pisze: pt gru 08, 2023 12:07 pm Dziewczyny znacie świece marki Hiskin? godne polecenia?
Świeca kawowa, która kiedyś była w Rossmannie, ładnie pachniała, ale ta świąteczna czekoladowa jest bardzo słaba, prawie jej nie czuć podczas palenia.
Niech dzieje się magia!
rodgrodmedflode
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: śr sie 24, 2022 3:44 am

Post autor: rodgrodmedflode »

Justa pisze: ndz sty 29, 2023 3:00 pm Cześć, przeglądając tik toka wyskoczyło mi kilka osób, które robią przepiękne świece sojowe i chciałam skusić się na kilka sztuk,ale no właśnie które wybrać? Macie może jakieś sprawdzone miejsce/osobę od której kupujecie takie niestandardowe świece w słoiku?
ja zamawiam z notino świeczki firmy vila hermanos, mają granatowe i zielone słoiki, mają super zapachy, a przy tym są mega wydajne
alabamaworley
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 06, 2023 4:09 pm

Post autor: alabamaworley »

ja zamawiam wosk i knot z ekopolki, długo się palą i mają duuużo fajnych zapachów