Pomysł na prezent

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Pomysł na prezent

Post autor: atat »

Natchniona tematem Wandy, braku zabawek, braku prezentów od chrzestnych - moje drogie, niedługo wybieram się w odwiedziny do koleżanki, która ma córkę w wieku Ciastka. Co fajnego można dać takiemu bomblowi na prezencik? Kompletnie się na tym nie znam, na pewno słodycze są zakazane, crocsy też ;)
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

atat pisze: śr cze 16, 2021 5:58 pm Natchniona tematem Wandy, braku zabawek, braku prezentów od chrzestnych - moje drogie, niedługo wybieram się w odwiedziny do koleżanki, która ma córkę w wieku Ciastka. Co fajnego można dać takiemu bomblowi na prezencik? Kompletnie się na tym nie znam, na pewno słodycze są zakazane, crocsy też ;)
moeta
Obrazek
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
lecimybiznesklasa
Bransoletka50k
Posty: 555
Rejestracja: czw kwie 15, 2021 4:40 pm

Post autor: lecimybiznesklasa »

UwaloneManolo pisze: ndz cze 20, 2021 1:59 pm
atat pisze: śr cze 16, 2021 5:58 pm Natchniona tematem Wandy, braku zabawek, braku prezentów od chrzestnych - moje drogie, niedługo wybieram się w odwiedziny do koleżanki, która ma córkę w wieku Ciastka. Co fajnego można dać takiemu bomblowi na prezencik? Kompletnie się na tym nie znam, na pewno słodycze są zakazane, crocsy też ;)
moeta
Obrazek
Jak to przecież od chrzestnego były kolczyki i basen.
Pytanie jaki masz budżet? Hulajnoga za 500, Mercedes AMG za 2k czy lalkę za 50
:'( Płacz przez łzy :'(