Mint label

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Hmmh
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 13, 2023 1:34 am

Mint label

Post autor: Hmmh »

Znacie? Kupiłyście coś od Mint Label?
Coraline
MoetGlass
Posty: 254
Rejestracja: sob mar 27, 2021 1:01 pm

Post autor: Coraline »

Mam mieszane odczucia. Kupiłam sukienkę i dwie bluzki. Po pierwsze, nie zawsze odpisują, czasem ciężko się doprosić o kontakt. Po drugie ich rozmiarówka jest według mnie mała i mam wątpliwości czy oni to naprawdę szyją? Nie wiem, zadziwia mnie zawsze ilość nowych projektów i to jak limitowane są. Co do samych rzeczy, to jedna bluzka pudełkowa była bardzo ciężka, zrobiona z jakiegoś nieprzyjemnego materiału i wyglądała dość tandetnie. Natomiast sukienka i bluzka ok, ale raz, ze rozmiarówka bardzo zaniżona, to coś co sprawia, że już nigdy tam nie kupię to długość sukienek :/ te wszystkie piękne sukienki często nie mają nawet 90cm, nie każda dziewczyna to długonoga wysoko zawieszona osoba. Ja mam 172cm, nie mam długich nóg i potrzebuję minimum 90, a najlepiej 92cm w sukience by nie wyglądało to wulgarnie. Mint Label tego nie oferuje.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Hmmh pisze: pn sty 29, 2024 2:42 pm Znacie? Kupiłyście coś od Mint Label?
Kupiłam szorty które miała rosaelle i u niej na zdjęciach ładne a na żywo tragedia układały się tak ze skracały nogi poszerzały talie a materiał brzydko się gniótł
Wiem wiecej
Hmmh
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 13, 2023 1:34 am

Post autor: Hmmh »

Ja właśnie chciałam zamówić coś po zachwytach rosaelle, ale wiecznie mają te produkty wyprzedane i też nie widziałam nigdzie opinii na temat tych ubrań… nie ma też zdjec profesjonalnych na modelkach tylko właścicielka robi jedno zdjęcie telefonem i ciężko w sumie zobaczyć jak dana rzecz dokładnie wygląda albo jaki ma materiał.
Coraline
MoetGlass
Posty: 254
Rejestracja: sob mar 27, 2021 1:01 pm

Post autor: Coraline »

Hmmh pisze: wt sty 30, 2024 11:34 pm Ja właśnie chciałam zamówić coś po zachwytach rosaelle, ale wiecznie mają te produkty wyprzedane i też nie widziałam nigdzie opinii na temat tych ubrań… nie ma też zdjec profesjonalnych na modelkach tylko właścicielka robi jedno zdjęcie telefonem i ciężko w sumie zobaczyć jak dana rzecz dokładnie wygląda albo jaki ma materiał.
Mnie to, poza tym, że wszystko małe i krótkie, totalnie odrzuciło od marki. Na początku (a ML znam od lat) myślałam sobie ok, mała firemka, oni to sami szyją, pewnie czekają na więcej klientek i otworzą normalny sklep, ale nie. Tam cały czas jest ten sam dziwny sposób sprzedaży, prezentowanie ubrania na właścicielce, brak sklepu online, bardzo okrojona rozmiarówka i bardzo mała ilość ciuchów. Nie wiem kto to szyje i skąd to wszystko się bierze, ale dziwne to wszystko i nie mam ochoty na takie polowanie, bo tym to ostatecznie jest, influ zawsze ma pierwszeństwo bo reklamuje, a tobie albo się uda albo nie. Mnie taki marketing odrzuca i dałam po prostu unfollow.