KOBIDO

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

KOBIDO

Post autor: Olfic »

Dziewczyny czy byłyście na masażu kobido? Polecacie? Czy naprawdę wyszczupla twarz? Czy to tylko kolejny chwyt reklamowy?
Wiem wiecej
blondette
SkrzydełkaZhooters
Posty: 215
Rejestracja: czw gru 22, 2022 5:12 pm

Post autor: blondette »

Byłam raz, długie i relaksujące, ale żeby zobaczyć efekty to pewnie trzeba robić często i regularnie. Ja poszlam dla odstresowania się.
kowalska
GreckieWakacje
Posty: 291
Rejestracja: sob sty 06, 2024 11:15 pm

Post autor: kowalska »

Chodzę i polecam. Na początku (w zależności od stanu skóry i mięśni chyba) chodzi się co tydzień. Po jakimś czasie raz na dwa tygodnie. Widzę różnicę, skóra jest odprężona, wydaje mi się że spłyca zmarszczki. Ale najważniejsze u mnie zniknęły bóle głowy. Okazało sie, że były związane z napięciem mięśniowym i Kobido to świetnie rozmasowuje. Polecam.
Awatar użytkownika
Rabarblador
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: sob sie 26, 2023 11:05 pm

Post autor: Rabarblador »

Byłam raz, teraz uczę się kobido. Uważam że to super sprawa <3
JesiennyKlimat

Post autor: JesiennyKlimat »

Ja mega polecam.
Wydałam kupę kasy u lekarza medycyny estetycznej, który mnie ostrzyknal z każdej możliwej strony. Nie mogłam ruszać twarzą, masakra. ;P np. Niwelował mi chomiki wypełniaczem w okolicy brody.
Poszłam na Kobido i już po pierwszej wizycie twarz ładnie uniesiona, cera bardziej jednolita. Taka bardziej żywa. 😊
Teraz przy regularnym chodzeniu + fizjoterapeuta i praca nad postawą, prawidłowym ułożeniem szyi. Itd. Po chomikach nie ma śladu.
Dziobek
Skarpeta Rakieta
Posty: 82
Rejestracja: czw mar 21, 2024 5:58 pm

Post autor: Dziobek »

Dla mnie rewelacja skóra twarzy dotleniona przez masaż i widać odrazu ujedrnienie