Halo, czy mamy tu fryzjera?

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

?? Halo, czy mamy tu fryzjera?

Post autor: damascenka »

Hej! Macie jakieś sposoby na walkę z nieudanym farbowaniem? Kilka miesięcy temu wpadłam na pomysł zafarbowania się na rudo farbą L’oreal w domu… kolor trzymał się 3 mycia, teraz zostałam z niesamowicie wybijającym się rudym pigmentem, w cieniu włosy są normalnie brązowe XD nie chce już być ruda, tonery nie działają, odżywki typu milk shake na ochłodzenie też nie.

co najgorsze, na początku nie było tak źle, ale teraz mam 3-4 cm odrostu naturalnego koloru.

pomóżcie mi, bo jestem zdesperowana i zacznę zaraz szorować włosy head and shoulders. 🤦🏻‍♀️
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

o, a tutaj różnica między odrostem a tym czymś.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

damascenka pisze: pt sty 19, 2024 10:06 am Hej! Macie jakieś sposoby na walkę z nieudanym farbowaniem? Kilka miesięcy temu wpadłam na pomysł zafarbowania się na rudo farbą L’oreal w domu… kolor trzymał się 3 mycia, teraz zostałam z niesamowicie wybijającym się rudym pigmentem, w cieniu włosy są normalnie brązowe XD nie chce już być ruda, tonery nie działają, odżywki typu milk shake na ochłodzenie też nie.

co najgorsze, na początku nie było tak źle, ale teraz mam 3-4 cm odrostu naturalnego koloru.

pomóżcie mi, bo jestem zdesperowana i zacznę zaraz szorować włosy head and shoulders. 🤦🏻‍♀️
Nie jestem fryzjerem ale miałam taka sama sytuacje po zafarbowaniu sie na czerwono na imprezę na halloween, moja fryzjerka próbowała robić dekoloryzacje ale ten pigment siedział tak mocno ze jedyne co to mogła zafarbować mi na brąz i musiałam kupić toner i w domu co dwa mycia tonerem robić…. Niestety pigment nadal widać bo to są najgorsze odcienie których pozbyć sie jest tak trudno z włosa już chyba lepiej na czarno sie farbować niż rudo bo łatwiej zejsc z tego koloru :D
Wiem wiecej
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Olfic pisze: pn sty 22, 2024 10:04 am Nie jestem fryzjerem ale miałam taka sama sytuacje po zafarbowaniu sie na czerwono na imprezę na halloween, moja fryzjerka próbowała robić dekoloryzacje ale ten pigment siedział tak mocno ze jedyne co to mogła zafarbować mi na brąz i musiałam kupić toner i w domu co dwa mycia tonerem robić…. Niestety pigment nadal widać bo to są najgorsze odcienie których pozbyć sie jest tak trudno z włosa już chyba lepiej na czarno sie farbować niż rudo bo łatwiej zejsc z tego koloru :D
Laska udało mi sie!!! Użyłam L’oreal Marijel 5.1 na cały łeb na krócej niż w zaleceniach… Wyszły idealnie jak mój odrost 🤦🏻‍♀️ Jak coś to polecam na maksa, ładnie pokryło, a zdolności to ja nie mam 🤣