Samotni w wielkim mieście

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Xtbxtb
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 05, 2023 10:29 pm

Samotni w wielkim mieście

Post autor: Xtbxtb »

Czesc:)

Czy są tu jakies dziewczyny/ kobiety poszukujące damskiego towarzystwa? Mieszkam w Krakowie i ostatnio po urlopie macierzyńskim urwało mi się kilka znajomości. Chętnie spotkałabym się na kawę, ciastko lub wspólnie z mamą innych dzieci aby mogły się razem pobawić (na stanie 3 letnie dziecko).
FashFash
RealDiamond
Posty: 788
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:02 pm

Post autor: FashFash »

Xtbxtb pisze: pn sie 28, 2023 8:18 pm Czesc:)

Czy są tu jakies dziewczyny/ kobiety poszukujące damskiego towarzystwa? Mieszkam w Krakowie i ostatnio po urlopie macierzyńskim urwało mi się kilka znajomości. Chętnie spotkałabym się na kawę, ciastko lub wspólnie z mamą innych dzieci aby mogły się razem pobawić (na stanie 3 letnie dziecko).
Super pomysł na wątek! Ja co prawda mieszkam w Waw, ale mam nadzieje, ze kogoś znajdziesz na kawkę :) Jeśli ktoś by chciał wyjść w Warszawie bądź w Piotrkowie, gdzie często bywam - to ja chętnie :angel:
rossie
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: pn lip 31, 2023 12:54 pm

Post autor: rossie »

Xtbxtb pisze: pn sie 28, 2023 8:18 pm Czesc:)

Czy są tu jakies dziewczyny/ kobiety poszukujące damskiego towarzystwa? Mieszkam w Krakowie i ostatnio po urlopie macierzyńskim urwało mi się kilka znajomości. Chętnie spotkałabym się na kawę, ciastko lub wspólnie z mamą innych dzieci aby mogły się razem pobawić (na stanie 3 letnie dziecko).
Ja też mieszkam w Warszawie, ale jeśli będę w Krakowie, to chętnie pójdę na kawkę :D