ANKIETA

Sprawy organizacyjne

Forum - otwarte czy zamknięte?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Info ANKIETA

Post autor: damascenka »

Pliska oddajcie głosa
Sannara
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:43 pm

Post autor: Sannara »

nawet jeśli byłoby to forum otwarte to jak rozumiem, ty jako admin sprawowałabyś pieczę nad wątkami i tak czy siak żaden by nie spadł, prawda? :) osobiście jestem za tym żeby na próbę zrobić otwarte. Jak się zleci motłoch to po prostu wyłapią bana i koniec imprezy ;)

A i chyba przy otwartym nie miałabyś tyle zamieszania z przesyłaniem linku nie? :)
ty jesteś jakiś nienormalny!
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Sannara pisze: śr sty 06, 2021 8:24 pm nawet jeśli byłoby to forum otwarte to jak rozumiem, ty jako admin sprawowałabyś pieczę nad wątkami i tak czy siak żaden by nie spadł, prawda? :) osobiście jestem za tym żeby na próbę zrobić otwarte. Jak się zleci motłoch to po prostu wyłapią bana i koniec imprezy ;)

A i chyba przy otwartym nie miałabyś tyle zamieszania z przesyłaniem linku nie? :)
dokładnie tak! i wtedy też kilka osób zostałoby moderatorami, bo sama nie ogarnę aż tyle, ale no na pewno wątek nie spadnie - serwer jest mój i mogę robić z nim co chce :)
Sannara
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:43 pm

Post autor: Sannara »

damascenka pisze: śr sty 06, 2021 8:25 pm
Sannara pisze: śr sty 06, 2021 8:24 pm nawet jeśli byłoby to forum otwarte to jak rozumiem, ty jako admin sprawowałabyś pieczę nad wątkami i tak czy siak żaden by nie spadł, prawda? :) osobiście jestem za tym żeby na próbę zrobić otwarte. Jak się zleci motłoch to po prostu wyłapią bana i koniec imprezy ;)

A i chyba przy otwartym nie miałabyś tyle zamieszania z przesyłaniem linku nie? :)
dokładnie tak! i wtedy też kilka osób zostałoby moderatorami, bo sama nie ogarnę aż tyle, ale no na pewno wątek nie spadnie - serwer jest mój i mogę robić z nim co chce :)
ooj to jestem za otwartym :) chciałabym zobaczyć minę kilku troli z kafę kiedy wejdą, zaczną syfić, a tu nagle wyłapią bana i tyle będą mogli zrobić :lol:
ty jesteś jakiś nienormalny!
Awatar użytkownika
Moda_wloska
MieszkankaPowiśla
Posty: 936
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:58 am

Post autor: Moda_wloska »

Uważam, że forum powinno być widoczne dla każdego, chociażby dlatego, żeby Muka miał się z czego tłumaczyć 😂
To jest największy atut kafeterii, że otwiera oczy tym, którzy wcześniej tylko mogli czytać słodkie pierdy w komentarzach pod ich filmami.
Kicia choć
KlipT
Drama Maker
Posty: 2435
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

damascenka pisze: śr sty 06, 2021 8:17 pm Pliska oddajcie głosa
Bardzo proszę. Jestem za otwartym forum na którym pisać mogą osoby zarejestrowane :)
@-->---