POLECANIE KOSMETYKÓW I ZABIEGÓW

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Marta55555

Re: POLECANIE KOSMETYKÓW I ZABIEGÓW

Post autor: Marta55555 »

atat pisze: wt sty 04, 2022 7:01 pm Wiem, że Olfa nas czyta, więc chciałabym ci polecić panią podolog, do której często chodzę. Jest na Woli, na której obie mieszkamy, nie zapłacisz dużo za Ubera:

Dr STOPA Paulina Chajęcka Vel Choińska
Klinika Dr Łokiec OKOPOWA 23, 23, 01-059, Warszawa, Wola
A Olfa poleca Dr ŻYŁĘ ;))
Wicka
Currently:Vienna
Posty: 1144
Rejestracja: pn sty 11, 2021 9:01 pm

Post autor: Wicka »

atat pisze: wt sty 04, 2022 7:01 pm Wiem, że Olfa nas czyta, więc chciałabym ci polecić panią podolog, do której często chodzę. Jest na Woli, na której obie mieszkamy, nie zapłacisz dużo za Ubera:

Dr STOPA Paulina Chajęcka Vel Choińska
Klinika Dr Łokiec OKOPOWA 23, 23, 01-059, Warszawa, Wola
...dr Łokiec?? co ja pacze- to ten słynny Łokieć Janusza! (Żart) a na poważnie- dzięki za polecajkę.
Ja polecam Basic Lab serdecznie (ich wit C i retinole to game changery) warte ceny. A po retinolach jak Was suszy oblicze, to nawilżające mleczko DO CIAŁA ( twarz to również ciało) do cery suchej i b suchej Cerave - u mnie dzięki temu retinol hula codziennie w sezonie zimowym i nie ma dramatu.
Olbarteria- choyowa influenserka.
Elementary20
BlondDoczep
Posty: 137
Rejestracja: pn lis 08, 2021 8:04 am

Post autor: Elementary20 »

Jakie serum nawilżające polecacie? Najlepiej na bazie wody i nie w kosmicznej cenie, mam studencki budżet ;P
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

mam bon na 50zł do Douglasa. Co warto za to kupić?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Pierrot33
120mkw
Posty: 1616
Rejestracja: wt sie 03, 2021 5:33 pm

Post autor: Pierrot33 »

Dziewczyny jakiś eilajner? Nigdy nie miałam, bo mam małe oczy i uznałam, że mi nie pasuje, ale chcę spróbować. Najwyżej... 😁
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Pierrot33 pisze: sob lut 12, 2022 9:33 am Dziewczyny jakiś eilajner? Nigdy nie miałam, bo mam małe oczy i uznałam, że mi nie pasuje, ale chcę spróbować. Najwyżej... 😁
Nyx EPIC INK LINER
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Elementary20 pisze: pn lut 07, 2022 6:44 pm Jakie serum nawilżające polecacie? Najlepiej na bazie wody i nie w kosmicznej cenie, mam studencki budżet ;P
Wiesz co, ja sobie wykupiłam u Agnieszki Kantor konsultację kosmetyczną https://www.facebook.com/groups/3854429 ... 307684975/ i polecam. Płacisz 100zł, a ona Ci dobiera odpowiednie kosmetyki do Twoich problemów skórnych
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
KoPi
GreckieWakacje
Posty: 293
Rejestracja: pn sty 11, 2021 3:53 am

Post autor: KoPi »

przejrzystawoda pisze: sob gru 04, 2021 1:56 pm polecacie kosmetyki rituals? co najbardziej? mega mnie interesują, i chyba się skuszę. ale nie wiem czy na pewno warto
Ja korzystałam/korzystam z kremu do rąk (zadka nie urywa), mgiełki do ciała (bardzo trwały zapach) i peelingu solnego (dobrze natłuszcza skórę, super do pielęgnacji dłoni).
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

Ja nie polecam laminacji brwi - 150 zł a po dwóch dniach znowu mi opadały jak wcześniej… dużo lepszy jest żel do włosów Taft nakładany szczoteczką - trzymają się nawet na basenie.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

ja polecam microblading brwi. Zrobiłam u Sabina Alicja PMU Katowice i to co ta dziewczyna robi, to jest mistrzostwo. Inne PMU nawet z Phi Academy robią jakoś tak te brwi, że zawsze jest widoczny mimo wszystko ten microblading. Ona to robi tak, że to wygląda jak włosy, a w dodatku moje własne włosy na brwiach się zagęściły. Nie jestem z Katowic, a dla tego efektu opłacało mi się do niej 2 razy pojechać
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Justa
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: śr maja 04, 2022 7:11 pm

Post autor: Justa »

Szukam mega nawilżającego kremu do twarzy:( Przyszła zima i wychodzą wszystkie suche skórki, o ładnym makijażu mogę zapomnieć. Pomocy dziewczyny:(
PaniKlementyna
MoetGlass
Posty: 274
Rejestracja: wt sie 24, 2021 7:26 pm

Post autor: PaniKlementyna »

Płatki pod oczy, które można nosić chodząc, a nie leżąc? Bo większość, które miałam ześlizgują się z twarzy.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Dziewczyny a czy któraś z was robiła jakieś zabiegi na trądzik różowaty? Cerę mam ładna ale te czerwone plamy które wyskakują i zaczerwieniona czasem skóra mnie wścieka :(
Wiem wiecej
Apis
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 22, 2021 12:10 am

Post autor: Apis »

Olfic pisze: pn sty 30, 2023 10:32 pm Dziewczyny a czy któraś z was robiła jakieś zabiegi na trądzik różowaty? Cerę mam ładna ale te czerwone plamy które wyskakują i zaczerwieniona czasem skóra mnie wścieka :(
Coś z kwasem azelainowym próbowałaś? On jest super na to
britnej

Post autor: britnej »

KoPi pisze: sob maja 21, 2022 11:57 pm
przejrzystawoda pisze: sob gru 04, 2021 1:56 pm polecacie kosmetyki rituals? co najbardziej? mega mnie interesują, i chyba się skuszę. ale nie wiem czy na pewno warto
Ja korzystałam/korzystam z kremu do rąk (zadka nie urywa), mgiełki do ciała (bardzo trwały zapach) i peelingu solnego (dobrze natłuszcza skórę, super do pielęgnacji dłoni).
Ja uzywam wszystkiego do ciala - kremy pianki do mycia peelingi :) super sa chusteczki do demakijazu :) mydla, perfumy i mgielki :) bardzo lubie tez zestaw kuchenny no i odswiezacze.

Nie polecam- produktow do wlosow oraz kremow do twarzy
kish
PsychoFanka
Posty: 94
Rejestracja: wt gru 05, 2023 8:26 pm

Post autor: kish »

Olfic pisze: pn sty 30, 2023 10:32 pm Dziewczyny a czy któraś z was robiła jakieś zabiegi na trądzik różowaty? Cerę mam ładna ale te czerwone plamy które wyskakują i zaczerwieniona czasem skóra mnie wścieka :(
Idź do dobrej kosmetolog, która się tym zajmuje i ona Ci ułoży pielęgnację oraz dobierze odpowiednie zabiegi.
Nie wiem skąd jesteś, ale możesz ogarnąć sobie je na ig; alexaantczak.kosmetologia, gutkowska.kosmetologia, Agata Zejfer, med.marci
OlinkaK
Modna
Posty: 404
Rejestracja: śr lis 15, 2023 8:25 pm

Post autor: OlinkaK »

Hej, czy możecie polecić jakiś dobry klej do sztucznych rzęs na pasku ? Kompletnie się na tym nie znam.
papryczka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr sty 10, 2024 11:52 am

Post autor: papryczka »

PaniKlementyna pisze: pn sty 30, 2023 12:35 pm Płatki pod oczy, które można nosić chodząc, a nie leżąc? Bo większość, które miałam ześlizgują się z twarzy.
W sumie te z Isany mi się trzymały, nie raz w nich wychodziłam czy prowadziłam auto 😅 wiadomo, zdarzyło się, że delikatnie się zsunął jeden czy drugi, ale to naprawdę mega delikatnie
papryczka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr sty 10, 2024 11:52 am

Post autor: papryczka »

OlinkaK pisze: śr sty 10, 2024 9:52 pm Hej, czy możecie polecić jakiś dobry klej do sztucznych rzęs na pasku ? Kompletnie się na tym nie znam.
Duo
hey.mevi
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 25, 2024 3:48 pm

Post autor: hey.mevi »

Jakiś fajny podkład do cery suchej i puder do twarzy?😊