Książki warte przeczytania

Poznajmy się!
Marta55555

Książki warte przeczytania

Post autor: Marta55555 »

Polecajcie, proszę, autorów lub konkretne książki. Jaką książkę byście zabrały na bezludną wyspę, gdyby można było wziąć tylko jedną (ok, dwie)?:)
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Marta55555 pisze: ndz sty 30, 2022 12:34 pm Polecajcie, proszę, autorów lub konkretne książki. Jaką książkę byście zabrały na bezludną wyspę, gdyby można było wziąć tylko jedną (ok, dwie)?:)
Biblię obviously
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
lubieplacki
Currently:Top
Posty: 717
Rejestracja: śr cze 16, 2021 6:03 pm

Post autor: lubieplacki »

Ostatnio przeczytałam kilka książek, które mogę chętnie polecić. Napiszę tylko tylko tytuły. "Nieznośna lekkość bytu", "Mężczyzna imieniem Ove", "Wrony", "Złodziejka książek", "Spaleni w ogniu". A książką mojego życia jest Wyznaję - Jaume Cabre.
Kokardeczka
Bransoletka50k
Posty: 559
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

Marta55555 pisze: ndz sty 30, 2022 12:34 pm Polecajcie, proszę, autorów lub konkretne książki. Jaką książkę byście zabrały na bezludną wyspę, gdyby można było wziąć tylko jedną (ok, dwie)?:)
Z reka na sercu polecic moge ''Madame'' A. Libery, ktora uwazam za jedna z najlepszych ksiazek, jakie przeczytalam.
virukaa
FlafLover
Posty: 1202
Rejestracja: pt sty 15, 2021 12:17 pm

Post autor: virukaa »

Czy jest tu miłośniczka kryminałów ? Chętnie poczytałabym o dobrych tytułach. Najbardizje lubię polskich autorów. Mróz mi średnio leży od razu zaznaczę :)
aroniaporzeczka
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: pn lip 19, 2021 4:42 pm

Post autor: aroniaporzeczka »

virukaa pisze: wt lut 07, 2023 9:49 am Czy jest tu miłośniczka kryminałów ? Chętnie poczytałabym o dobrych tytułach. Najbardizje lubię polskich autorów. Mróz mi średnio leży od razu zaznaczę :)
Polecam serię "Kryminał pod psem" Marty Matyszczak oraz kryminały Ćwirleja :)
ewazajac89@wp.pl
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 15, 2022 11:04 pm

Post autor: ewazajac89@wp.pl »

?
Biedrona
Tritonotti
Posty: 190
Rejestracja: pt cze 11, 2021 6:16 pm

Post autor: Biedrona »

Ja uwielbiam wszystkie książki Colleen Hoover!
kamusia99
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:07 pm

Post autor: kamusia99 »

A coś śmiesznego, wesołego, lekkiego? Mój mózg w ostatnim czasie nie przyjmie chyba nic cięższego..
lubieplacki
Currently:Top
Posty: 717
Rejestracja: śr cze 16, 2021 6:03 pm

Post autor: lubieplacki »

kamusia99 pisze: czw kwie 20, 2023 3:44 pm A coś śmiesznego, wesołego, lekkiego? Mój mózg w ostatnim czasie nie przyjmie chyba nic cięższego..
Dawno nic takiego nie czytałam, ale na poprawę humoru zawsze wracam do książki "Wszyscy mężczyźni mojego kota". Stara książka, ale się sprawdza. Poza tym, książki Chmielewskiej, Clarksona (zwłaszcza o prowadzeniu farmy), bardzo ciepłe i przyjemne są książki Magdy Witkiewicz czy Sochy. Może nie śmieszną, ale lekką i wciągającą książką jest Życie Violette, książki O'Leary Beth (polecam współlokatorów), Sally Rooney (Gdzie jesteś lepszy świecie, ogólnie to polecam wszystkie jej książki). Oczywiście nieśmiertelny Zafon Carlos Ruiz (trochę grozy, ale wciąga na maksa, jak coś lżejszego to na pewno Marina, Pałac północy, książę mgły). Fajnie też sprawdzi się książka "Osobliwy dom pani Peregrine" - odpłyniesz w fantastyczny świat i zapomnisz o własnym :) A na koniec wisienka na torcie, przez jednych kochany przez innych wyśmiewany Piotr C - autor pokolenia Ikea. Dla mnie to totalny odmóżdżacz.
martast1

Post autor: martast1 »

Polecam Wam "Za zamkniętymi drzwiami" B.A. PARIS książka wciąga niesamowicie czytając miałam wrażenie, że ktoś napisał o mnie.
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 935
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

martast1 pisze: pt lis 10, 2023 8:10 am Polecam Wam "Za zamkniętymi drzwiami" B.A. PARIS książka wciąga niesamowicie czytając miałam wrażenie, że ktoś napisał o mnie.
O tak, i w ogóle wszystkie książki B.A. Paris warto przeczytać albo wysłuchać w formie audiobooka.
Niech dzieje się magia!
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Polecam, zmieniła moje życie!
malwa1226

Post autor: malwa1226 »

virukaa pisze: wt lut 07, 2023 9:49 am Czy jest tu miłośniczka kryminałów ? Chętnie poczytałabym o dobrych tytułach. Najbardizje lubię polskich autorów. Mróz mi średnio leży od razu zaznaczę :)
Jestem fanką Harlana Cobena, polecam 🥰
Ankara
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: pt kwie 05, 2024 9:16 pm

Post autor: Ankara »

virukaa pisze: wt lut 07, 2023 9:49 am Czy jest tu miłośniczka kryminałów ? Chętnie poczytałabym o dobrych tytułach. Najbardizje lubię polskich autorów. Mróz mi średnio leży od razu zaznaczę :)
Ja miłośniczka kryminałów calym sercem polecam cykl o komisarzu Igorze Brudnym autora Przemysława Piotrowskiego, książki Pana Mieczysława Gorzki i Michała Śmielaka też sa świetne, i polecam jeszcze książki pana Macieja Siembiedy a szczególnie cykl o prokuraturze Jakubie Kani to nie jest kryminały ale książki typu Anioły i demony Browna, zagadki i takie tam 😀
FigGa
BlondDoczep
Posty: 126
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:40 pm

Post autor: FigGa »

Ja czytany bardzo dużo. Posiadam kontoyma lubimyczytac.pl, więc jak mogę podesłać nazwę. Od niedawna też prowadzę książkowego Instagrama, więc jak coś tez mogę podać nazwę :)
Ankara
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: pt kwie 05, 2024 9:16 pm

Post autor: Ankara »

FigGa pisze: wt kwie 09, 2024 11:43 am Ja czytany bardzo dużo. Posiadam kontoyma lubimyczytac.pl, więc jak mogę podesłać nazwę. Od niedawna też prowadzę książkowego Instagrama, więc jak coś tez mogę podać nazwę :)
A jakie książki czytasz ?