JAK OBSERWOWAĆ TEMAT I DOSTAWAĆ O NIM POWIADOMIENIA

Sprawy organizacyjne
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Info JAK OBSERWOWAĆ TEMAT I DOSTAWAĆ O NIM POWIADOMIENIA

Post autor: UwaloneManolo »

Tę opcję mamy już od jakiegoś czasu, ale nie wszyscy o niej wiedzą. Dzięki niej nie trzeba się przejmować obecnymi kategoriami wątków, ale bezpośrednio wchodzić w swoje ulubione wątki.

Aby móc zaobserwować jakiś wątek, należy kliknąć obserwuj w menu rozwijalnym przy temacie wątku.
Obrazek

Żeby podejrzeć obserwowane tematy w wersji przeglądarkowej forum, należy wejść w "Twoje konto" koło swojego awatara:
Obrazek

A następnie wybrać w panelu po lewej stronie "Obserwowane":
Obrazek

Tematy odczytane i nieodczytane podświetlają się w sposób rozróżnialny z poprzedniego wyglądu forum i mam nadzieję, że nie wymagają dodatkowej instrukcji B)
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

W aplikacji zaś macie na dole dzwoneczek i on wam pokazuje, ile macie nieprzeczytanych postów. A serduszko obok niego od razu odeśle was do listy obserwowanych tematów:

Obrazek
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
paula9876
PsychoFanka
Posty: 5254
Rejestracja: śr lut 02, 2022 2:33 pm

Post autor: paula9876 »

UwaloneManolo pisze: wt lis 01, 2022 8:43 pm W aplikacji zaś macie na dole dzwoneczek i on wam pokazuje, ile macie nieprzeczytanych postów. A serduszko obok niego od razu odeśle was do listy obserwowanych tematów:

Obrazek
Mnie niestety mimo zaobserwowanych tematów nie przychodzą powiadomienia przy dzwoneczku, a jak wchodze przez przegladarke to widze ze nowe posty są..
Kawowy Kawowiec
TłinkiBoss
Posty: 3444
Rejestracja: czw sty 07, 2021 1:59 pm

Post autor: Kawowy Kawowiec »

Od wczoraj nie dostaję powiadomień, a jak piszę komentarz to mnie wywala, jest info, że strona nie działa. Odświeżam i mój kom jest.
Lena1310
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 02, 2023 2:04 pm

Post autor: Lena1310 »

Czy w jakiś sposób można ustawić aby obserwować temat w aplikacji ale żeby nie przychodziły mi maile o nowych wpisach w wątku? Od kilku dni co chwilę przychodzą mi maile, wcześniej tego nie miałam.
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Lena1310 pisze: śr sty 03, 2024 2:01 pm Czy w jakiś sposób można ustawić aby obserwować temat w aplikacji ale żeby nie przychodziły mi maile o nowych wpisach w wątku? Od kilku dni co chwilę przychodzą mi maile, wcześniej tego nie miałam.
Heja, w mailu masz link do ustawień powiadomień - możesz sobie swobodnie zarządzać. :)
hania521
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 05, 2024 11:39 pm

Post autor: hania521 »

Mam to samo pytanie co dziewczyna wyżej, chciałabym obserwować tematy ale nie otrzymywać powiadomień na maila. Jak kliknę w link w mailu to jedyne, co się wyświetla to zapytanie czy chcę przestać obserwować dany temat, nie widzę innych opcji :(