Zmiany na forum

Sprawy organizacyjne
virukaa
FlafLover
Posty: 1202
Rejestracja: pt sty 15, 2021 12:17 pm

Re: Zmiany na forum

Post autor: virukaa »

UwaloneManolo pisze: pn paź 31, 2022 10:09 am
virukaa pisze: pn paź 31, 2022 9:36 am Cześć, a czy taka kategoria jak była poprzednio czyli wszystkie wątki w jednej kategorii, może również pozostać ? Pytam bo czytam tutaj i udzielam się na kilku wątkach i wygodniej mi jednak jak widzę pełną listę i nowe pisy do danego wątku niż jak wchodzę po poszczególnych kategoriach.
Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tych kategorii, gdyż duży worek wszystkich wątków promował tylko duże wątki i zabijał małe. Było bardzo dużo duplikatów wątków, które były zapomniane na drugiej stronie tego dużego worka. Chcemy temu przeciwdziałać. I właśnie to, że masz potrzebę sprawdzenia dwóch miejsc zamiast jednego, to jest dokładnie ten efekt, o który nam chodziło. To nad czym pracujemy, żeby łatwiej było nam wszystkim korzystać z nowych kategorii, to jakaś forma podświetlenia lub wyróżnienia nieprzeczytanych kategorii.
No to wchodzę w tryb przyzwyczajania się :D
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Krokusek pisze: wt lis 01, 2022 12:19 am Strasznie niewygodne te najnowsze zmiany.
Ja mam mixed feelings, bo z jednej strony jest teraz przejrzyście i wszystko jest poukładane, z drugiej skąd mam wiedzieć, czy w wątku który śledzę pojawiło się coś nowego? Albo muszę dodać sobie do zakładek wątki Wanny i Olfy i nie zaglądać nigdzie indziej, albo zaklikam się myszką na śmierć
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

atat pisze: wt lis 01, 2022 9:36 am
Krokusek pisze: wt lis 01, 2022 12:19 am Strasznie niewygodne te najnowsze zmiany.
Ja mam mixed feelings, bo z jednej strony jest teraz przejrzyście i wszystko jest poukładane, z drugiej skąd mam wiedzieć, czy w wątku który śledzę pojawiło się coś nowego? Albo muszę dodać sobie do zakładek wątki Wanny i Olfy i nie zaglądać nigdzie indziej, albo zaklikam się myszką na śmierć
Obrazek
Jak jest taka kropka, to znaczy, że są jakieś wątki nieprzeczytane.
Widzę jednak, że w ploteczkach tego brakuje, bo kropki nie widzę a mam na pewno nieprzeczytane.
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

luksusowa_pomidorowa pisze: wt lis 01, 2022 12:18 pm
atat pisze: wt lis 01, 2022 9:36 am
Krokusek pisze: wt lis 01, 2022 12:19 am Strasznie niewygodne te najnowsze zmiany.
Ja mam mixed feelings, bo z jednej strony jest teraz przejrzyście i wszystko jest poukładane, z drugiej skąd mam wiedzieć, czy w wątku który śledzę pojawiło się coś nowego? Albo muszę dodać sobie do zakładek wątki Wanny i Olfy i nie zaglądać nigdzie indziej, albo zaklikam się myszką na śmierć
Obrazek
Jak jest taka kropka, to znaczy, że są jakieś wątki nieprzeczytane.
Widzę jednak, że w ploteczkach tego brakuje, bo kropki nie widzę a mam na pewno nieprzeczytane.
No ale kropka pojawia się, gdy dowolny z wątków ma nowy post, a nie ten, który obserwuje, prawda?
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

atat pisze: wt lis 01, 2022 12:32 pm
luksusowa_pomidorowa pisze: wt lis 01, 2022 12:18 pm
atat pisze: wt lis 01, 2022 9:36 am

Ja mam mixed feelings, bo z jednej strony jest teraz przejrzyście i wszystko jest poukładane, z drugiej skąd mam wiedzieć, czy w wątku który śledzę pojawiło się coś nowego? Albo muszę dodać sobie do zakładek wątki Wanny i Olfy i nie zaglądać nigdzie indziej, albo zaklikam się myszką na śmierć
Obrazek
Jak jest taka kropka, to znaczy, że są jakieś wątki nieprzeczytane.
Widzę jednak, że w ploteczkach tego brakuje, bo kropki nie widzę a mam na pewno nieprzeczytane.
No ale kropka pojawia się, gdy dowolny z wątków ma nowy post, a nie ten, który obserwuje, prawda?
Tak, niestety trzeba wejść głębiej i dopiero zobaczyć czy wątek jest na czerwono czy niebiesko. Mamy nadzieję, że kwestia przyzwyczajenia, jeśli jednak to będzie upierdliwe to pewnie będziemy myśleć dalej.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Wrzuciłam instrukcję, jak zaobserwować wątek, żebyście nie musiały się przeklikiwać przez kategorie:
viewtopic.php?t=373
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Ok, ogarnęłam obserwacje, przeszłam przez wszystkie wątki i dodałam do obserwowanych.

Widzę tylko watki, które chce oglądac, więc fajnie.

Ale nie wiem, nie jestem świadoma, jeśli pojawi się nowy wątek którego nie obserwuje. Nie mam jak być aktywna w potencjalnie interesujacych mnie nowych wątkach. A nie będę sprawdzać co chwilę czy pojawiły się jakieś nowe.

Mówię to w kontekście waszych wiadomości z pytaniem jak zwiększyć aktywność. Że to trochę ucina aktywność przynajmniej z mojej perspektywy.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

atat pisze: sob lis 05, 2022 8:56 pm Ok, ogarnęłam obserwacje, przeszłam przez wszystkie wątki i dodałam do obserwowanych.

Widzę tylko watki, które chce oglądac, więc fajnie.

Ale nie wiem, nie jestem świadoma, jeśli pojawi się nowy wątek którego nie obserwuje. Nie mam jak być aktywna w potencjalnie interesujacych mnie nowych wątkach. A nie będę sprawdzać co chwilę czy pojawiły się jakieś nowe.

Mówię to w kontekście waszych wiadomości z pytaniem jak zwiększyć aktywność. Że to trochę ucina aktywność przynajmniej z mojej perspektywy.
od początku wprowadzonych zmian obserwujemy nasilenie aktywności nowych osób (do 100 postów), więc dla nas jest dobrze. Zmiany są zrobione pod nowe osoby. A obserwowanie postów pod starsze użytkowniczki :)
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 267
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

atat pisze: sob lis 05, 2022 8:56 pm Ok, ogarnęłam obserwacje, przeszłam przez wszystkie wątki i dodałam do obserwowanych.

Widzę tylko watki, które chce oglądac, więc fajnie.

Ale nie wiem, nie jestem świadoma, jeśli pojawi się nowy wątek którego nie obserwuje. Nie mam jak być aktywna w potencjalnie interesujacych mnie nowych wątkach. A nie będę sprawdzać co chwilę czy pojawiły się jakieś nowe.

Mówię to w kontekście waszych wiadomości z pytaniem jak zwiększyć aktywność. Że to trochę ucina aktywność przynajmniej z mojej perspektywy.
Hej,
Możesz zaobserwować sobie całe forum a nie tylko wątek :) Wtedy będziesz mieć powiadomienia o wszystkich nowych wątkach. Na dole forum w pasku jest taki checkbox do odznaczenia (np w Płoteczkach)

Obrazek
Shivalith
WążNaTshircie
Posty: 1597
Rejestracja: wt lut 23, 2021 10:39 pm

Post autor: Shivalith »

Nie wiem o co chodzi, ale wchodząc na forum muszę logować się dwa lub trzy razy. Co chwile mnie wylogowuje.
~dwa razy duże frytki i jakiegoś burgera tam panu weźmiesz~
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 267
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Shivalith pisze: wt lis 08, 2022 11:19 am Nie wiem o co chodzi, ale wchodząc na forum muszę logować się dwa lub trzy razy. Co chwile mnie wylogowuje.
Daje znać do działu IT ❤️ Jeśli ktoś z Was doświadcza podobnych problemów albo jakichkolwiek - będę wdzięczna za PM
monalisa1234
Tritonotti
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 8:05 pm

Post autor: monalisa1234 »

Skoro siurasy już nie są w uniwersum, powinni wylecieć z wątku bez żadnej ankiety, bo psychofanki siurka na siłę chcą ich w glownym wątku, żeby wychwalać ich pod niebiosa, a tak to by sobie spijały same z dzióbków w ich wątku. Jak pokażą Kredka to już sie nawet nie będzie dalo tego przewijać tak będą piały z zachwytu. A siurki do uniwersum nie wrócą przecież.
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

monalisa1234 pisze: sob gru 03, 2022 3:06 pm Skoro siurasy już nie są w uniwersum, powinni wylecieć z wątku bez żadnej ankiety, bo psychofanki siurka na siłę chcą ich w glownym wątku, żeby wychwalać ich pod niebiosa, a tak to by sobie spijały same z dzióbków w ich wątku. Jak pokażą Kredka to już sie nawet nie będzie dalo tego przewijać tak będą piały z zachwytu. A siurki do uniwersum nie wrócą przecież.
To że ktoś ma inne zdanie nie oznacza, że jest psychofanem. Równie dobrze można by w drugą stronę pisać, bo jest wiele użytkowniczek, które złego słowa o Wandzie nie napiszą a jadą cały czas po Siurasach.
@per0l
Pierścionek_od_passera
Posty: 1328
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Post autor: @per0l »

luksusowa_pomidorowa pisze: sob gru 03, 2022 4:25 pm
monalisa1234 pisze: sob gru 03, 2022 3:06 pm Skoro siurasy już nie są w uniwersum, powinni wylecieć z wątku bez żadnej ankiety, bo psychofanki siurka na siłę chcą ich w glownym wątku, żeby wychwalać ich pod niebiosa, a tak to by sobie spijały same z dzióbków w ich wątku. Jak pokażą Kredka to już sie nawet nie będzie dalo tego przewijać tak będą piały z zachwytu. A siurki do uniwersum nie wrócą przecież.
To że ktoś ma inne zdanie nie oznacza, że jest psychofanem. Równie dobrze można by w drugą stronę pisać, bo jest wiele użytkowniczek, które złego słowa o Wandzie nie napiszą a jadą cały czas po Siurasach.
Z tym chwaleniem i hejtowaniem to racja, to działa w dwie strony. Ale fakt faktem siurasy już nie należą do uniwersum...
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
tester
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:29 pm

Post autor: tester »

Test emotek 1/3
:fire: <3 ?? :* :covid: :puke: :( :/ :)
tester
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:29 pm

Post autor: tester »

Test emotek 2/3
:bad: :') :good: :c XD :zzz: :alien: :angel: :<
tester
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:29 pm

Post autor: tester »

Test emotek 3/3
:wrrr: ;P :brawo: $$$ :'( ]:-> :P :he:
Purple77

Post autor: Purple77 »

Hej. Pewnie zły wątek, ale nie mogę wyszukać.

Jak można zmienić nick / nazwę użytkownika? Help :)
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

hoklemina pisze: wt sty 17, 2023 11:27 pm Hej. Pewnie zły wątek, ale nie mogę wyszukać.

Jak można zmienić nick / nazwę użytkownika? Help :)
Hej, napisz w tej sprawie do administratorki, która ma nick Damascenka :)
paula9876
PsychoFanka
Posty: 5256
Rejestracja: śr lut 02, 2022 2:33 pm

Post autor: paula9876 »

P.S. Do bani z tym ze nie da sie cytowac ostatniego komentarza, bo wlasnie odpisalam na ostatnia wypowiedz, ale podczas dodawania pojawily sie inne wypowiedzi juz i wyszlo z pupy, wiec nie wiem czemu ta opcja zostala wyłączona skoro robi chaos.
OlaOlaOla92
Szarlotta
Posty: 447
Rejestracja: wt paź 04, 2022 7:07 pm

Post autor: OlaOlaOla92 »

Dziewczyny (i chłopaki)! Macie tez tak, ze na tym forum (tylko odnośnie do Wandy i Mukasza), klikając na górze w „pierwszy nieprzeczytany post” przenosi Was na dwie strony wcześniej niż najnowsza?
Ulalatralala
ToTylkoHermes
Posty: 746
Rejestracja: śr cze 30, 2021 10:59 pm

Post autor: Ulalatralala »

marikaa0101 pisze: czw mar 16, 2023 3:59 pm
OlaOlaOla92 pisze: czw mar 16, 2023 3:41 pm Dziewczyny (i chłopaki)! Macie tez tak, ze na tym forum (tylko odnośnie do Wandy i Mukasza), klikając na górze w „pierwszy nieprzeczytany post” przenosi Was na dwie strony wcześniej niż najnowsza?
Tak, znów jakiś błąd...

Też tak mam… strasznie denerwujące
klaudia1.22
DramaQueen
Posty: 2685
Rejestracja: pt lut 19, 2021 6:31 pm

Post autor: klaudia1.22 »

OlaOlaOla92 pisze: czw mar 16, 2023 3:41 pm Dziewczyny (i chłopaki)! Macie tez tak, ze na tym forum (tylko odnośnie do Wandy i Mukasza), klikając na górze w „pierwszy nieprzeczytany post” przenosi Was na dwie strony wcześniej niż najnowsza?
Chwila spokoju była i znowu ten sam błąd, plus ścinka przy dodawaniu komentarza….
Aleee zee mnieee dzbaaaan
Kings123
Pierścionek_od_passera
Posty: 1303
Rejestracja: pn sty 02, 2023 12:45 am

Post autor: Kings123 »

Coś się stało z forum czy z moim kontem? Wywala mnie ciagle i muszę się logować za każdym razem
NieudacznikZyciowy
Koczkodan
Posty: 108
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:56 pm

Post autor: NieudacznikZyciowy »

Od jakiegoś tygodnia mam problem. Mimo, że nie piszę postów to moje konto jest banowane na jeden dzień, potem dzień przerwy potem znowu ban i tak w kółko. To jakaś większa awaria czy tylko u mnie?