Odzież sportowa - na trening, siłownie

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
oliwia15
PsychoFanka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Odzież sportowa - na trening, siłownie

Post autor: oliwia15 »

Skąd najczęściej zamawiacie ubrania sportowe, jakiej marki? Głównie zależy mi na opinii o legginsach i biustonoszach.
Jeżeli chodzi o legginsy to lubię te z wysokim stanem, nie mogą prześwitywać(!) i najlepiej jeżeli są bezszwowe. Mam kilka par z SHEIN i chwale sobie, ostatnio skusiła mnie promocja na Carpatree i zamówiłam 2 pary legginsów + 1 stanik.
Jedna para legginsów (szary melanż z fioletem) na plus, chociaż zdziwił mnie sztywny materiał. Nie są tez idealnie dopasowane. Drugie wybrałam w tym samym modelu, kolor pomarańcza i tragedia 😬 prześwituje wszystko, łącznie z cellulitem 😂😂 są do odesłania. Powiem szczerze że za te cenę spodziewałam się czegoś wow :)
Zastanawiam się jak z jakością w innych tego typu sklepach - Gym Glamour, Gym Hero, Stront Point, WK Sklep, Gym Shark..
Podzielcie się proszę swoimi ulubieńcami :)
ipocotylekrzyku

Post autor: ipocotylekrzyku »

Ja ostatnio kupowałam w Kik
oliwia15
PsychoFanka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

ipocotylekrzyku pisze: wt sty 03, 2023 12:29 pm Ja ostatnio kupowałam w Kik
I nie prześwitują przy np. przysiadach z ciężarem?
ipocotylekrzyku

Post autor: ipocotylekrzyku »

oliwia15 pisze: wt sty 03, 2023 11:45 pm
ipocotylekrzyku pisze: wt sty 03, 2023 12:29 pm Ja ostatnio kupowałam w Kik
I nie prześwitują przy np. przysiadach z ciężarem?
wszystko jest ok, nie zauważyłam problemu, być może przez to że zakładam pod czarne legginsy czarną bieliznę, albo ciemnogranatową
endorfinka_buka
Koczkodan
Posty: 118
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 8:53 pm

Post autor: endorfinka_buka »

oliwia15 pisze: pn sty 02, 2023 6:46 pm Skąd najczęściej zamawiacie ubrania sportowe, jakiej marki? Głównie zależy mi na opinii o legginsach i biustonoszach.
Jeżeli chodzi o legginsy to lubię te z wysokim stanem, nie mogą prześwitywać(!) i najlepiej jeżeli są bezszwowe. Mam kilka par z SHEIN i chwale sobie, ostatnio skusiła mnie promocja na Carpatree i zamówiłam 2 pary legginsów + 1 stanik.
Jedna para legginsów (szary melanż z fioletem) na plus, chociaż zdziwił mnie sztywny materiał. Nie są tez idealnie dopasowane. Drugie wybrałam w tym samym modelu, kolor pomarańcza i tragedia 😬 prześwituje wszystko, łącznie z cellulitem 😂😂 są do odesłania. Powiem szczerze że za te cenę spodziewałam się czegoś wow :)
Zastanawiam się jak z jakością w innych tego typu sklepach - Gym Glamour, Gym Hero, Stront Point, WK Sklep, Gym Shark..
Podzielcie się proszę swoimi ulubieńcami :)
gym shark zdecydowanie najlepsze, nie widzę wad
gym glamour super, bardzo pdobne do gym sharka ( mam te z kolekcji gdzie są takie marszczące wstawki), mam wrażenie że odkąd zaczęli współpracę z deynn jakość bardzo się poprawiła (nie jest tajemnicą że deynn też lubi gymshark)
strong point niestety porażka, bardzo słabo rozciągliwy materiał, są takie twarde, sztywne, trudno się je naciąga i zsuwają się w trakcie ćwiczeń
z wk sklep mam jedne ze starej kolekcji, gdzie pas układa się w literę V, niestety rozciągnły się z czasem, jakby materiał tracił na elastyczności po praniach.
oliwia15
PsychoFanka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

endorfinka_buka pisze: pt sty 06, 2023 10:43 am
oliwia15 pisze: pn sty 02, 2023 6:46 pm Skąd najczęściej zamawiacie ubrania sportowe, jakiej marki? Głównie zależy mi na opinii o legginsach i biustonoszach.
Jeżeli chodzi o legginsy to lubię te z wysokim stanem, nie mogą prześwitywać(!) i najlepiej jeżeli są bezszwowe. Mam kilka par z SHEIN i chwale sobie, ostatnio skusiła mnie promocja na Carpatree i zamówiłam 2 pary legginsów + 1 stanik.
Jedna para legginsów (szary melanż z fioletem) na plus, chociaż zdziwił mnie sztywny materiał. Nie są tez idealnie dopasowane. Drugie wybrałam w tym samym modelu, kolor pomarańcza i tragedia 😬 prześwituje wszystko, łącznie z cellulitem 😂😂 są do odesłania. Powiem szczerze że za te cenę spodziewałam się czegoś wow :)
Zastanawiam się jak z jakością w innych tego typu sklepach - Gym Glamour, Gym Hero, Stront Point, WK Sklep, Gym Shark..
Podzielcie się proszę swoimi ulubieńcami :)
gym shark zdecydowanie najlepsze, nie widzę wad
gym glamour super, bardzo pdobne do gym sharka ( mam te z kolekcji gdzie są takie marszczące wstawki), mam wrażenie że odkąd zaczęli współpracę z deynn jakość bardzo się poprawiła (nie jest tajemnicą że deynn też lubi gymshark)
strong point niestety porażka, bardzo słabo rozciągliwy materiał, są takie twarde, sztywne, trudno się je naciąga i zsuwają się w trakcie ćwiczeń
z wk sklep mam jedne ze starej kolekcji, gdzie pas układa się w literę V, niestety rozciągnły się z czasem, jakby materiał tracił na elastyczności po praniach.
Super, dzięki za pomoc 🙌🏼 Zdziwiona jestem WK sklep, bo męskie rzeczy mają super jakościowo. Szczególnie t-shirty.
Następnym razem zamówię z Gym Glamour lub FitSelf Wera - na tę markę trafiłam przypadkiem wczoraj i legginsy BALANCE mega mi wpadły w oko.
FashFash
RealDiamond
Posty: 765
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:02 pm

Post autor: FashFash »

Gym glamour bardzo lubię. Jest jeszcze Boco Wear i marka, która mi się mega podoba, ale trochę droga - joy in me (ubrania na jogę, pilates itd)
FashFash
RealDiamond
Posty: 765
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:02 pm

Post autor: FashFash »

Jeszcze jest satinvacollection i dotykałam ich legginsów u koleżanki i były naprawdę spoko jakości :)
Biedrona
Tritonotti
Posty: 190
Rejestracja: pt cze 11, 2021 6:16 pm

Post autor: Biedrona »

Legginsy z Boco Wear to żyćko! Serio, nie miałam lepszych. Nic nie prześwituje, elegancko trzymają się na brzuchu, cud miód :D
FashFash
RealDiamond
Posty: 765
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:02 pm

Post autor: FashFash »

SQUATPROOF - firma

fitself - tez firma

mitare - marka

iciw - marka
Herbatkaznalato
TłinkiBoss
Posty: 3575
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 8:39 pm

Post autor: Herbatkaznalato »

A wiecie może gdzie kupię leginsy ciążowe na silke?
Dynas-tia

Post autor: Dynas-tia »

Herbatkaznalato pisze: śr sie 30, 2023 1:00 am A wiecie może gdzie kupię leginsy ciążowe na silke?
Oysho
Dynas-tia

Post autor: Dynas-tia »

Herbatkaznalato pisze: śr sie 30, 2023 1:00 am A wiecie może gdzie kupię leginsy ciążowe na silke?
Dzis na zalando lounge w kategorii sport sa leginsy maternity z adidasa :)