PONARZEKAJMY SOBIE

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Re: PONARZEKAJMY SOBIE

Post autor: UwaloneManolo »

Krokusek pisze: wt lut 22, 2022 7:39 pm Cierpię na zdecydowany nadmiar wolnego czasu...
to się zapisz na kurs jakiegoś języka
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Pierrot33
120mkw
Posty: 1616
Rejestracja: wt sie 03, 2021 5:33 pm

Post autor: Pierrot33 »

Ponarzekam jak to nazwa wątku mówi. Jutro robię test ciążowy....dziś jakoś się boję.... Bardzo bym chciała mieć w końcu malucha....
Aaa i do lekarza idę też.
ipocotylekrzyku

Post autor: ipocotylekrzyku »

Nikt nie narzeka? :)
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Ja narzekam. Wczoraj właściciel mieszkania nas poinformował, że przy przedłużeniu umowy czynsz będzie +1000 zł. :< wcześniej podpisał z nami umowę jak jeszcze nie skoczyły mu raty w górę i przez to wynajmował nam za pół darmo, patrząc na rynek mieszkań w Warszawie.

Nie cierpię szukania mieszkań :'(
dziwnerzeczy
Skarpeta Rakieta
Posty: 89
Rejestracja: pt wrz 30, 2022 11:04 pm

Post autor: dziwnerzeczy »

Być może właściciel "narzekał" na innym forum, że podpisał umowę zanim raty skoczyły w górę i był zmuszony wynajmować mieszkanie za pół darmo, biorąc pod uwagę rynek mieszkań w Warszawie, a nie cierpi wynajmować za pół darmo.
iksde12345
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 18, 2024 11:18 pm

Post autor: iksde12345 »

Podbijam temat odnośnie niewiedzy co robić w życiu. Trafiłam na kierunek studiów, którego kompletnie nie czuję. Zrezygnowałabym, ale...nie wiem co będzie dalej, zresztą głupio mi rezygnować z czegoś czego SAMA się podjęłam i co sama wybrałam. Ktoś tu umie coachingować?
FigGa
Koczkodan
Posty: 123
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:40 pm

Post autor: FigGa »

Za 16 dni mam tatuaż, a za 21 jadę na majówkę i spotkam się z moimi przyjaciółmi. Ja wiem, że to nie jest jakaś tragedia ale tak mi się dłużą te dni 😭
Dlaczego jak chcemy by czas płynął wolno to zapindala a jak przydało by się, żeby się pospieszył to jest odwrotnie? 🫣