Legginsy

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Kasia1415
Szpilson
Posty: 616
Rejestracja: śr sty 06, 2021 7:32 pm

Legginsy

Post autor: Kasia1415 »

Hej, prośba o polecenie sklepów/marek, gdzie można dostać legginsy, na co dzień do latania, które nie uciskają w pasie i dodatkowo nie prześwitują
Z góry dzięki:)
Delfin420
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: sob gru 24, 2022 1:30 am

Post autor: Delfin420 »

Calzedonia! Najwygodniejsze, porządne i nie prześwitują :*
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3389
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Kasia1415 pisze: czw gru 22, 2022 12:32 am Hej, prośba o polecenie sklepów/marek, gdzie można dostać legginsy, na co dzień do latania, które nie uciskają w pasie i dodatkowo nie prześwitują
Z góry dzięki:)
Ostatnio kupiłam w chińczyku takie grubsze w prążek, trochę wyzszy stan i szeroka guma w pasie za bodajże 46zł.
Awatar użytkownika
Brida
Koczkodan
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 08, 2022 7:14 pm

Post autor: Brida »

Delfin420 pisze: wt gru 27, 2022 4:27 pm Calzedonia! Najwygodniejsze, porządne i nie prześwitują :*
Możesz powiedzieć ile masz wzrostu? Szukam długich legginsów a przy wzroście ponad 175 wszystkie nad kostkę 😔
Delfin420
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: sob gru 24, 2022 1:30 am

Post autor: Delfin420 »

Brida pisze: wt gru 27, 2022 8:32 pm
Delfin420 pisze: wt gru 27, 2022 4:27 pm Calzedonia! Najwygodniejsze, porządne i nie prześwitują :*
Możesz powiedzieć ile masz wzrostu? Szukam długich legginsów a przy wzroście ponad 175 wszystkie nad kostkę 😔
Mam 171cm i rozmiar S jest odpowiednio długi. Raczej nigdy nie mialam problemu zeby były za krótkie, zawsze mam zapas. Polecam też sprawdzić w Oysho, tam często jest opcja Full Lenght - wtedy są dłuższe, idealne na wysokie osoby!
Awatar użytkownika
Brida
Koczkodan
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 08, 2022 7:14 pm

Post autor: Brida »

Delfin420 pisze: wt gru 27, 2022 9:49 pm
Brida pisze: wt gru 27, 2022 8:32 pm
Delfin420 pisze: wt gru 27, 2022 4:27 pm Calzedonia! Najwygodniejsze, porządne i nie prześwitują :*
Możesz powiedzieć ile masz wzrostu? Szukam długich legginsów a przy wzroście ponad 175 wszystkie nad kostkę 😔
Mam 171cm i rozmiar S jest odpowiednio długi. Raczej nigdy nie mialam problemu zeby były za krótkie, zawsze mam zapas. Polecam też sprawdzić w Oysho, tam często jest opcja Full Lenght - wtedy są dłuższe, idealne na wysokie osoby!
Ooo dzięki za podpowiedź, sprawdzę!
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Oysho ma często bardzo sportowe, w Calzedonii za to są fajne do sweterków i tak dalej. Polecam!
endorfinka_buka
BlondDoczep
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 8:53 pm

Post autor: endorfinka_buka »

Najlepsze jakie mam są z firmy more moi, swoje kosztują ale warto, posiadam je w dwóch kolorach.
Według mnie nie mają wad, nie prześwitują, przylegające ale nie obciskająco modelujące jak niektóre typowo do ćwiczeń, szeroki pas - nic się nie wbija w boczki, nie zjeżdżają z tyłka, są ze śliskiego materiału więc nic się nie czepia (jak się ma dwa psy to duży plus ;P ), nie mają żadnych widocznych znaczków więc można je nosić nie tylko na sportowo, prałam już wiele razy i nic się z nimi nie dzieje.
Chochlik
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: pt mar 24, 2023 5:31 pm

Post autor: Chochlik »

Gdzie w sieciowce znajde nieprzeswitujace kolarki z wyzszym stanem?
Moze ktos ma model z sinsay, reserved, mohito itd i ma opinie wyrobiona :)?
Figoland1
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: sob lis 04, 2023 11:06 pm

Post autor: Figoland1 »

ja polecam takie za 29.99 materialowe z HM, sa przewygodne. Czasem mi pekna na szwach na udach i kroczu, ale je naprawde potrafie wymeczyc na tylku. Kupuje zwykle po 5 par, a zywotnosc jednej pary oceniam na 6 msc hardkorowego uzytkowania
Awatar użytkownika
alexis
LemonkowaCola
Posty: 529
Rejestracja: czw cze 10, 2021 9:48 am

Post autor: alexis »

Kiedyś kupiłam legginsy z carpatree i byłam bardzo zadowolona. Potem mieli okres gdzie nie wysyłali paczek albo bardzo długo się czekało. Teraz znów chciałabym coś zamowić - wiecie może jak tam u nich z wysyłką? Poprawiło się już? Paczki normalnie dochodzą?
kolorowetalerze
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: pn mar 18, 2024 1:43 pm

Post autor: kolorowetalerze »

Podbijam wątek :)

Szukam legginsów w kolorze brązowym - takich w pełnej długości i kolarek (ale takich tuż nad kolano a nie do połowy uda). Rozmiar L/XL i 174cm wzrostu.

W możliwie niskiej cenie bo zawsze szybko przecierają mi się na udach :(
adaa2004
Skarpeta Rakieta
Posty: 76
Rejestracja: śr lut 07, 2024 5:00 pm

Post autor: adaa2004 »

kolorowetalerze pisze: pn kwie 01, 2024 6:04 am Podbijam wątek :)

Szukam legginsów w kolorze brązowym - takich w pełnej długości i kolarek (ale takich tuż nad kolano a nie do połowy uda). Rozmiar L/XL i 174cm wzrostu.

W możliwie niskiej cenie bo zawsze szybko przecierają mi się na udach :(
teraz sa duze promocje na strongpoint tam sa naprawde dobrej jakosci te legginsy, mam tez z gym glamour i sa duzo duzo gorsze, juz po pol roku na szwie miedzy nogami sie pruja. A z tymi z strong pointa nic sie nie dzieje, dzis patrzalam ze jest duza promocja i mozna zgarnąc dluge leginsy za chyba 130 zl. Od razu mowie ze w gym glamout mam stanfdardowo rozmiar M i L, a w strong point s/m
Madka.od.Bombelka
Mokra Włoszka
Posty: 60
Rejestracja: pn lut 05, 2024 11:21 am

Post autor: Madka.od.Bombelka »

A czy możecie polecić gdzie kupić czarne legginsy na niski wzrost - 160 cm? Najlepiej takie, żeby kończyły się trochę nad kostką