Zalando

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Ulalatralala
ToTylkoHermes
Posty: 746
Rejestracja: śr cze 30, 2021 10:59 pm

Zalando

Post autor: Ulalatralala »

Kupujecie na zalando? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
ariana1422
TłinkiBoss
Posty: 4283
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:31 pm

Post autor: ariana1422 »

Ulalatralala pisze: czw lis 03, 2022 6:56 pm Kupujecie na zalando? Jak wrażenia?
Parę razy coś kupiłam, sklep jak sklep. Na plus, że są darmowe zwroty i dosyć szybko te pieniądze zwracają. To co mnie wkurza to, ze jak robią promocje zawyżają czasem ceny. Polowałam na jeden kożuszek i był za 240 zł, a jak zrobili ostatnio jakieś dni, że z kodem było -15% to nagle od tego dnia kożuszek kosztował 290 zł.
Awatar użytkownika
ariana1422
TłinkiBoss
Posty: 4283
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:31 pm

Post autor: ariana1422 »

Krokusek pisze: pt lis 04, 2022 2:05 pm Tak akurat jest w chyba każdym sklepie.

Co do Zalando - jeszcze nie zdarzyło mi się nic kupić. Nie robią problemów ze zwrotami?
No właśnie nie w każdym sklepie oszukują z promocjami. Choćby w sieciówkach jak kończy się zima rzeczy zimowe są na wyprzedaży i faktycznie mają niższe ceny i tak samo na koniec lata letnie rzeczy, bo wiadomo chcą się pozbyć. Nie wiem jak teraz ale parę lat temu black friday w ccc też nie było oszukańcze, bo miesiąc wcześniej mierzyłam tam buty i jak na black friday ogłosili -20% przyszłam po nie i nie miały zawyżonej ceny, tylko rabat był naliczany od tej którą widziałam dużo wcześniej ale te wszystkie niby outlety w Polsce mocno oszukują i rzadko coś opłaca się tam kupować. Zalando lounge to też niby coś w rodzaju outletu, a rzadko jest tam coś co faktycznie jest tańsze niż w normalnym sklepie. Np ostatnio weszłam i świeczka yankee 411 g za 70 zł i to oczywiście wybrakowe zapachy. Żadna to promocja, bo na allegro, elnino, w rossmanie takie swieczki są po 60 parę złotych, a czasem niektóre zapachy nawet po 50.
Ulalatralala
ToTylkoHermes
Posty: 746
Rejestracja: śr cze 30, 2021 10:59 pm

Post autor: Ulalatralala »

Krokusek pisze: pt lis 04, 2022 2:05 pm Tak akurat jest w chyba każdym sklepie.

Co do Zalando - jeszcze nie zdarzyło mi się nic kupić. Nie robią problemów ze zwrotami?
Nie robią problemów ze zwrotami. Ja zanoszę do żabki jak coś mi nie leży i zwrot jest sprawny. Ja uwielbiam kupować „za pobraniem”, ale niestety zalando ostatnio nie daje mi możliwości takiej płatności i trochę się na nich obraziłam.
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Uwaga, jeśli dużo zwracacie, mało zostawiacie i przede wszystkim zdarzy wam się
-zamówić
-zwrócić
-znowu to samo zamówić
-znowu to samo zwrócić
(ja np. tak miałam, jak chudłam i sprawdzałam, czy rozmiar mniejszy już jest na mnie ok)

To mogą wam zablokować możliwość płatności kartą i zostanie tylko opcja przelewu tradycyjnego (co wydłuża proces zakupu). Wtedy trzeba założyć nowe konto (stare można zamknąć dopiero gdy skończy się okres 100 dni na zwrot ostatniej rzeczy, którą kupiliście).

Poza tym git.

Często miałam sytuacje, że zamówiłam coś, buty się odkleiły po drugim wyjściu lub poszły nitki ze spodni, to zwracali hajs i pozwalali zostawić przedmiot.
Kokardeczka
Bransoletka50k
Posty: 558
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

Ja zamawiam najczesciej na Zalando Longue, bo na zwyklym zalando przytlacza mnie ilosc dostepnych ubran.
ZL dziala tak, ze codziennie o 7 pojawiaja sie jakies promocje na wybrane kampanie, np. rozne dzianiny, albo konkretna maraka. Maja fajne przeceny markowych ubran.
Z tym, ze trzeba uwazac, bo ZL sklania do impulsywnych zakupow.
1. Ilosc artykulow jest ograniczona, dlatego trzeba jak najszybciej wkladac produkt do koszyka, bo istnieje mozliwosc, ze ktos inny zablokuje nam zakup.
2. Artykul znajduje sie w koszyku tylko przez 20min, mozna ten czas przedluzyc, dokladajac kolejne produkty.
3. Po 20min produkty wypadaja z koszyka.
7. Przesylka nie jest darmowa, nie dolaczaja etykiety zwrotnej, ktora trzeba samemu wydrukowac.
8. Jak jest akcja z darmowa przesylka, latwo sie naciac, bo trzeba podac kod i zrobic zakupy powyzej pewnej kwaty (zazwyczaj 65€).
Czasami, jak kupujemy artykuly do domu, czy tekstylia, czas dostawy wynosi miesiac. Raz zdazylo mi sie, ze po miesiacu dostalam informacje, ze moje lampy nie dojda, bo ludzie wykupili i sie skonczyly na magazynie. Minusem jest tez to, ze nie ma komentarzy i recenzji produktow, ale te mozna zawsze sprawdzic na zwyklym zalando. No i warto czasami porownac, czy na zalando nie wychodzi taniej, ze wzgledu na koszt przesylki.
Generalnie trzba mega uwazac i sprawdzac trzy razy, ale polecam, bo latwiej jest wygrzebac cos ciekawego i dobrego jakosciowo, taniej niz na zwyklym zalando. No i jest dreszczyk emocji jak na polowaniu ;P
Ulalatralala
ToTylkoHermes
Posty: 746
Rejestracja: śr cze 30, 2021 10:59 pm

Post autor: Ulalatralala »

Dziękuję za bon 😊mój synek będzie miał spodnie dresowe i oczywiście z zalando 😊 kocham to forum💗
Awatar użytkownika
nesquik
Mokra Włoszka
Posty: 59
Rejestracja: czw sty 07, 2021 7:00 pm

Post autor: nesquik »

Bardzo lubię Zalando. Kupiłam tam wiele rzeczy i nigdy nie miałam z niczym problemu. Szybka wysyłka i bezproblemowe zwroty.
srebrne.kropeczki
Detektyw
Posty: 450
Rejestracja: pt mar 26, 2021 4:45 pm

Post autor: srebrne.kropeczki »

Lubię Zalando za częste promocje, szeroki asortyment i łatwe zwroty. Mogliby dodać jeszcze odroczona opcje płatności, to już w ogóle byłby sklep idealny 😉
Picka pićko
oliwia15
PsychoFanka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

Kokardeczka pisze: pn lis 07, 2022 2:51 pm Ja zamawiam najczesciej na Zalando Longue, bo na zwyklym zalando przytlacza mnie ilosc dostepnych ubran.
ZL dziala tak, ze codziennie o 7 pojawiaja sie jakies promocje na wybrane kampanie, np. rozne dzianiny, albo konkretna maraka. Maja fajne przeceny markowych ubran.
Z tym, ze trzeba uwazac, bo ZL sklania do impulsywnych zakupow.
1. Ilosc artykulow jest ograniczona, dlatego trzeba jak najszybciej wkladac produkt do koszyka, bo istnieje mozliwosc, ze ktos inny zablokuje nam zakup.
2. Artykul znajduje sie w koszyku tylko przez 20min, mozna ten czas przedluzyc, dokladajac kolejne produkty.
3. Po 20min produkty wypadaja z koszyka.
7. Przesylka nie jest darmowa, nie dolaczaja etykiety zwrotnej, ktora trzeba samemu wydrukowac.
8. Jak jest akcja z darmowa przesylka, latwo sie naciac, bo trzeba podac kod i zrobic zakupy powyzej pewnej kwaty (zazwyczaj 65€).
Czasami, jak kupujemy artykuly do domu, czy tekstylia, czas dostawy wynosi miesiac. Raz zdazylo mi sie, ze po miesiacu dostalam informacje, ze moje lampy nie dojda, bo ludzie wykupili i sie skonczyly na magazynie. Minusem jest tez to, ze nie ma komentarzy i recenzji produktow, ale te mozna zawsze sprawdzic na zwyklym zalando. No i warto czasami porownac, czy na zalando nie wychodzi taniej, ze wzgledu na koszt przesylki.
Generalnie trzba mega uwazac i sprawdzac trzy razy, ale polecam, bo latwiej jest wygrzebac cos ciekawego i dobrego jakosciowo, taniej niz na zwyklym zalando. No i jest dreszczyk emocji jak na polowaniu ;P
Tez korzystam z Zalando Lounge i jeżeli poluje się na coś konkretnego i droższego to można wyhaczyc w fajnej cenie:) chociaż nie tylko, bo biustonosze sportowe za 40 zł można tez dorwać 🤪
Anna
Koczkodan
Posty: 118
Rejestracja: śr cze 15, 2022 2:02 pm

Post autor: Anna »

Od kilku kiesięcy na Zalando jest tragedia.
Brak kontaktu z obsługą klienta
Gubią paczki ze zwrotami i nie oddają pieniędzy.
Przysyłają wybrakowane paczki. Ja już nie zamawiam. Oszuści.
Dytup12
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 12, 2022 5:44 pm

Post autor: Dytup12 »

Czy wiecie czemu na zalando nie są już widoczne opinie do produktów? Te komentarze były pomocne przy zakupie. :/
gwiazkaznieba
Drama Maker
Posty: 2467
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Anna pisze: śr sty 25, 2023 9:33 pm Od kilku kiesięcy na Zalando jest tragedia.
Brak kontaktu z obsługą klienta
Gubią paczki ze zwrotami i nie oddają pieniędzy.
Przysyłają wybrakowane paczki. Ja już nie zamawiam. Oszuści.
Udało Ci się odzyskać?
ell
Channelka
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 30, 2023 9:00 am

Post autor: ell »

Od lat zamawiam na Zalando. Nigdy nie miałam problemów ze zwrotami. Nie ma miesiąca aby czegoś nie zamówiła. Nigdy też nie zdarzyło mi się zgubienie paczki.
Ogólnie to mój ulubiony sklep.
evonla
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: pt mar 15, 2024 10:37 am

Post autor: evonla »

Hej, może ktoś dysponuje kodem na zalando i zechciałby się podzielić? 🥺
Kasiamarzena0
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 16, 2024 10:35 pm

Post autor: Kasiamarzena0 »

Jeśli chodzi o produkty domowe bądź szlafroki( typowo tekstylia domowe ) to kupuję na transmisji u family outlet na Facebooku
bestie_0075
Mokra Włoszka
Posty: 74
Rejestracja: pn lis 20, 2023 5:39 pm

Post autor: bestie_0075 »

Dytup12 pisze: czw sie 31, 2023 10:02 am Czy wiecie czemu na zalando nie są już widoczne opinie do produktów? Te komentarze były pomocne przy zakupie. :/
Też jestem ciekawa, lubiłam sobie poczytać przed zakupem. Bardzo pomagały jeśli chodzi o rozmiarówkę :'(
marian tu jest jakby luksusowo :fire:
aniella
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 07, 2023 5:32 pm

Post autor: aniella »

evonla pisze: sob mar 16, 2024 6:13 pm Hej, może ktoś dysponuje kodem na zalando i zechciałby się podzielić? 🥺
Teraz jest jakaś promocja -50 zł przy zakupach za min. 250 ale bez kodu i na wybrane produkty
evonla
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: pt mar 15, 2024 10:37 am

Post autor: evonla »

aniella pisze: pt mar 22, 2024 3:13 pm
evonla pisze: sob mar 16, 2024 6:13 pm Hej, może ktoś dysponuje kodem na zalando i zechciałby się podzielić? 🥺
Teraz jest jakaś promocja -50 zł przy zakupach za min. 250 ale bez kodu i na wybrane produkty
Dzięki, właśnie widziałam, ale promka nie obejmuje tego, co akurat chciałam kupić 😢
crochet
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 11, 2024 11:47 pm

Post autor: crochet »

bestie_0075 pisze: czw mar 21, 2024 12:36 pm
Dytup12 pisze: czw sie 31, 2023 10:02 am Czy wiecie czemu na zalando nie są już widoczne opinie do produktów? Te komentarze były pomocne przy zakupie. :/
Też jestem ciekawa, lubiłam sobie poczytać przed zakupem. Bardzo pomagały jeśli chodzi o rozmiarówkę :'(
Decyzja jest tłumaczona niewielkim zainteresowaniem użytkowników...
Hahaha taaa jasne, normalnie nikt tam nie zaglądał, dlatego też nikt nie zauważył, że recencje zniknęły 🤦
Źródło: https://www.benchmark.pl/aktualnosci/za ... omysl.html
Forum2024
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 19, 2024 11:05 pm

Post autor: Forum2024 »

i
Lena
Glami
GreckieWakacje
Posty: 296
Rejestracja: pn lip 11, 2022 4:02 pm

Post autor: Glami »

Co sądzicie o obecnych reklamach Zalando? Dla mnie strasznie dziwne 🙈