Konkurs z nagrodami - nowe Kategorie na Forum

Sprawy organizacyjne
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 81
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Konkurs z nagrodami - nowe Kategorie na Forum

Post autor: damascenka »

Hej Dziewczyny i Chłopaki!

Rośniemy w siłę - dobijamy do 150 tys. postów, a Forum już dawno stało się miejscem rozmów na inne tematy. Z tej okazji organizujemy konkurs:

Nowe kategorie na Forum
Konkurs polega na tworzeniu i prowadzeniu angażujących wątków w 3 nowych kategoriach Forum: W konkursie wygrywa 1 Użytkownik z największą liczbą* postów oraz 3 Użytkowników, którzy założyli wątki z największą* liczbą odpowiedzi (per nowa kategoria)

Nagrody
Nagroda dla autora/autorki największej liczby* postów
Bon do wybranego sklepu o wartości 100 zł

Nagrody dla autorów wątków z największą* liczbą odpowiedzi
3x Bon do wybranego sklepu o wartości 50 zł
WAŻNE: wygrywa tylko jeden wątek w każdej z nowych kategorii Forum

Czas trwania konkursu
Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia (t.j. opublikowania tego postu), a kończy się 13.11.2022 23:59:59
Podobne konkursy będą organizowane co jakiś czas więc każdy/każda z Was będzie mieć wiele szans na wygraną :)

Regulamin
 1. Miejscem przeprowadzenia Konkursu jest platforma internetowa (forum internetowe) Forum Wanda znajdujące się pod adresem https://forumwanda.pl/ (dalej Forum). Konkurs ma zastosowanie do 3 subforów Forum: "Perfumy i kosmetyki", "Moda i zakupy", "Lifestyle i rozwój osobisty".
 2. Konkurs organizowany jest przez Użytkownika Forum Wanda - Damascenka, dalej Organizator Konkursu.
 3. Udział w Konkursie jest dobrowolny, a rezygnacja może nastąpić w trakcie trwania Konkursu wysyłając wiadomość prywatną do Organizatora Konkursu.
 4. Celem Konkursu jest wyłonienie Użytkowników/Użytkowniczek Forum, którzy w największym stopniu angażują społeczność Forum.
 5. W Konkursie można wziąć udział w jednej z kategorii: "Największa liczba postów" (dalej Kategoria "Posty") lub "Wątek z największą liczbą odpowiedzi" (dalej Kategoria "Wątki").
 6. W Kategorii "Posty" Organizator przyzna jedną nagrodę dla Użytkownika, który w czasie trwania Konkursu utworzył największą liczbę postów w subforach objętych Konkursem. Liczba postów sumuje się pomiędzy wskazanymi 3 subforami.
 7. W Kategorii "Wątki" Organizator przyzna trzy nagrody - po jednej dla każdego autora wątku z największą liczbą odpowiedzi w każdym ze wskazanych trzech subforów.
 8. Do liczby postów/odpowiedzi nie wliczają się posty, które stanowią spam lub duplikaty oraz wątki bez odpowiedzi. We wskazanych subforach nadal obowiązuje regulamin Forum, co oznacza możliwość usuwania postów/wątków stanowiących spam oraz możliwość blokowania Użytkowników naruszających Regulamin Forum. Usunięte posty nie są wliczane do sumy postów dla danego Użytkownika. Usunięte wątki nie biorą udziału w Konkursie.
 9. Użytkownik może wygrać tylko w jednej Kategorii. Jeżeli zwycięzca Kategorii "Posty" będzie spełniał warunki do wygranej w Kategorii "Wątki", nagroda w Kategorii "Wątki" zostanie przyznana Użytkownikowi z drugą największą liczbą odpowiedzi w danym subforum. Jeżeli Użytkownik będzie spełniał warunki do wygrania dwóch lub trzech nagród w Kategorii "Wątki" otrzyma tylko jedną nagrodę, a kolejne nagrody otrzyma kolejny Użytkownik którego wątek otrzymał najwyższą liczbę odpowiedzi.
 10. Nagrodę w Kategorii "Posty" stanowi Karta Podarunkowa o wartości 100 zł do sklepu wskazanego przez Zwycięzcę Kategorii z zastrzeżeniem postanowień Regulaminu Konkursu.
 11. Każdą z nagród w Kategorii "Wątki" stanowi Karta Podarunkowa o wartości 50 zł do sklepu wskazanego przez każdego ze Zwycięzców Kategorii z zastrzeżeniem postanowień Regulaminu Konkursu.
 12. Każdy ze zwycięzców Konkursu zobowiązuje się do wskazania sklepu oferującego Karty Podarunkowe o wartości równej wartości wygranej, które ponadto oferują możliwość zakupu Karty Podarunkowej online w formie cyfrowej (t.j. takiej, która pozwala na przesłanie Karty Podarunkowej za pośrednictwem e-maila lub wiadomości prywatnej na Forum). Każdy ze zwycięzców ma 14 dni od ogłoszenia wyników Konkursu na wskazanie wybranego sklepu. Brak wskazania sklepu spełniającego wymogi oznacza rezygnację z nagrody. W przypadku rezygnacji z Nagrody nie przechodzi ona na innych uczestników Konkursu.
 13. Nagroda zostanie dostarczona za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Forum.
 14. W Konkursie może wziąć udział Każdy zarejestrowany Użytkownik Forum z wyjątkiem Użytkowników, którzy przed zakończeniem Konkursu złamali Regulamin Forum w sposób skutkujący blokadą konta oraz z wyjątkiem Użytkowników z rangą "Administrator" i "Moderator".
 15. Konkurs trwa od momentu jego ogłoszenia do 13.11.2022 23:59:59
 16. Jeżeli z przyczyn technicznych Forum nie będzie dostępne przez czas dłuższy niż 12h, czas trwania Konkursu zostanie stosownie wydłużony o czym Organizator poinformuje w tym wątku.
 17. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni od zakończenia Konkursu
 18. Organizator Konkursu nie wskazuje Administratora Danych Osobowych, ponieważ w Konkursie nie następuje przetwarzanie Danych Osobowych.
 19. W sprawach nieujętych Regulaminem Konkursu mają postanowienia przepisów ogólnych.
I taki komentarz na koniec :)
Celem Konkursu jest zaangażowanie Użytkowników w nowe Kategorie, a nie nabijanie bezwartościowych postów zakrawających o spam. Pamiętajcie też, że nowe Kategorie będą potrzebowały Moderatorów ;)

__________________________________
*Posty stanowiące spam lub duplikaty będą usuwane i nie będą liczyć się do liczby postów/odpowiedzi
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 81
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Konkurs z nagrodami - nowe Kategorie na Forum

Post autor: damascenka »

Forumowiczki i Forumowicze – mamy już wyniki konkursu.

Wyniki

Zacznijmy od Użytkownika z największą liczbą postów. Zwycięzcą zostaje... Muffin_the_Puffin

Najaktywniejsze tematy zostały założone przez: *Zgodnie z Regulaminem, zwycięzca kategorii "największa liczba postów" nie może wygrać w kategorii "najaktywniejszy temat"

Zaraz po publikacji będziemy kontaktować się z Użytkownikami, więc sprawdzajcie wiadomości prywatne.

Gratulacje dla zwycięzców i dziękujemy za świetną zabawę!