Ulubione perfumy

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Lolita
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pt cze 25, 2021 7:48 pm

Ulubione perfumy

Post autor: Lolita »

Jakie są Wasze ulubione perfumy? Celujecie bardziej w mainstream czy cenicie sobie niszowe zapachy? Macie inny flakon na codzień i inny na specjalne okazje?
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

Ostatnio Comme de Garcons Kyoto, mogłabym się kąpać w nich 😍 Kocham też Byredo Blanche i Gypsy Water, więc No raczej nisza. Klasyki mi się już owąchały.
Lolita
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pt cze 25, 2021 7:48 pm

Post autor: Lolita »

christianac7 pisze: czw lis 03, 2022 3:13 pm Ostatnio Comme de Garcons Kyoto, mogłabym się kąpać w nich 😍 Kocham też Byredo Blanche i Gypsy Water, więc No raczej nisza. Klasyki mi się już owąchały.
Również odkrywam teraz uroki niszy i zapachów uniseks. Moim ulubieńcem na zimę jest Xerjoff Alexandra II, żadne z moich perfum nie zgarniają tylu komplementów ❤️
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

Lolita pisze: czw lis 03, 2022 3:17 pm Również odkrywam teraz uroki niszy i zapachów uniseks. Moim ulubieńcem na zimę jest Xerjoff Alexandra II, żadne z moich perfum nie zgarniają tylu komplementów ❤️
A miałaś okazje wąchać Erba Pura od Xerjoff? Zawsze się zastanawiam czy są takie tragiczne jak opowiadają. 😁
Lolita
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pt cze 25, 2021 7:48 pm

Post autor: Lolita »

christianac7 pisze: czw lis 03, 2022 5:08 pm A miałaś okazje wąchać Erba Pura od Xerjoff? Zawsze się zastanawiam czy są takie tragiczne jak opowiadają. 😁
Zaciekawiłaś mnie, teraz muszę to sprawdzić 😁
Arbuz
LouiBag
Posty: 312
Rejestracja: śr sty 06, 2021 6:15 pm

Post autor: Arbuz »

Lubię YSL Black Opium,Dior Poison Girl, a z delikatniejszych Burberry Brit i The Beat.
Ava Adore
BlondDoczep
Posty: 126
Rejestracja: wt lis 01, 2022 4:59 pm

Post autor: Ava Adore »

Moschino Funny, MON Guerlain edt, ellie saab le couture, shiseido zen, trussardi- my name, roberto cavalli edp
Lolita
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pt cze 25, 2021 7:48 pm

Post autor: Lolita »

Arbuz pisze: sob lis 05, 2022 10:49 am Lubię YSL Black Opium,Dior Poison Girl, a z delikatniejszych Burberry Brit i The Beat.
Lubię sam zapach Black Opium, ale powiedz mi, czy na Tobie też ma taką nijaką trwałość? Na mnie trzyma się godzinę i zapach średnio się rozwija 😬 Kupione w Douglasie, więc to raczej nie kwestia pochodzenia flakonu.
Arbuz
LouiBag
Posty: 312
Rejestracja: śr sty 06, 2021 6:15 pm

Post autor: Arbuz »

Lolita pisze: ndz lis 06, 2022 8:56 am
Arbuz pisze: sob lis 05, 2022 10:49 am Lubię YSL Black Opium,Dior Poison Girl, a z delikatniejszych Burberry Brit i The Beat.
Lubię sam zapach Black Opium, ale powiedz mi, czy na Tobie też ma taką nijaką trwałość? Na mnie trzyma się godzinę i zapach średnio się rozwija 😬 Kupione w Douglasie, więc to raczej nie kwestia pochodzenia flakonu.
Niestety tak 😔 mimo,że zapach piękny to trwałość ma tragiczna,czytałam opinie i praktycznie każdy ma ten problem .
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3254
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Ulubiony, choć bardzo oklepany to Dior J'adore, myślę, że już kilkanaście butelek tego wypsikalam, no z 10 na pewno.
Oprócz tego lubię Libre YSL, Chanel chance, do których mam ogromny sentyment, bo dobrze mi się kojarzą i Good Girl
Rzadko sie skusze na jakąś nowość 30ml, ale jakoś nic mnie nie urzeka nowego. Należę raczej do osób, które kupują w kółko jedno i to samo.
To nie są tanie rzeczy
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1262
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Od lat Calvin Klein Obsession Night na wieczory i zimę, a na cieplejsze dni Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice. Przez długi czas w ogóle się nie skumałam, że to ta słynna cesarzowa. Nawet nie wiedziałam, że ten zapach jest mocno popularny, wzięłam kiedyś w drogerii bo mi się spodobał. Ogólnie nie znam się na perfumach, szkoda mi też na nie kasy. Chociaż jakbym poczuła gdzieś zapach, który by do mnie trafił to bym zapłaciła tak maks do 5 stów.
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3254
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

luksusowa_pomidorowa pisze: ndz lis 13, 2022 8:47 pm Od lat Calvin Klein Obsession Night na wieczory i zimę, a na cieplejsze dni Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice. Przez długi czas w ogóle się nie skumałam, że to ta słynna cesarzowa. Nawet nie wiedziałam, że ten zapach jest mocno popularny, wzięłam kiedyś w drogerii bo mi się spodobał. Ogólnie nie znam się na perfumach, szkoda mi też na nie kasy. Chociaż jakbym poczuła gdzieś zapach, który by do mnie trafił to bym zapłaciła tak maks do 5 stów.
Miałam kiedyś to samo z cesarzową, że nie wiedziałam, że to mam xD ale fakt, ładne perfumy, teraz mi o nich przypomniałaś 🥰
To nie są tanie rzeczy
nini
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 22, 2022 8:57 pm

Post autor: nini »

Grubababa pisze: ndz lis 13, 2022 7:24 pm Ulubiony, choć bardzo oklepany to Dior J'adore, myślę, że już kilkanaście butelek tego wypsikalam, no z 10 na pewno.
Oprócz tego lubię Libre YSL, Chanel chance, do których mam ogromny sentyment, bo dobrze mi się kojarzą i Good Girl
Rzadko sie skusze na jakąś nowość 30ml, ale jakoś nic mnie nie urzeka nowego. Należę raczej do osób, które kupują w kółko jedno i to samo.
Mam tak samo, ciężko mi wybrać nowy zapach i moja ukochana trójka od lat jest identyczna😁 Dior J'adore, Chanel chance i Libre YSL. W tym roku spodobał mi się zapach Chloe, ale bardziej na lato.
Lolita
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pt cze 25, 2021 7:48 pm

Post autor: Lolita »

Grubababa pisze: ndz lis 13, 2022 7:24 pm Ulubiony, choć bardzo oklepany to Dior J'adore, myślę, że już kilkanaście butelek tego wypsikalam, no z 10 na pewno.
Oprócz tego lubię Libre YSL, Chanel chance, do których mam ogromny sentyment, bo dobrze mi się kojarzą i Good Girl
Rzadko sie skusze na jakąś nowość 30ml, ale jakoś nic mnie nie urzeka nowego. Należę raczej do osób, które kupują w kółko jedno i to samo.
J'adore to były moje pierwsze "dorosłe" perfumy, mam do nich przeogromny sentyment ❤️ Ale teraz nie potrafię ich nosić, nie pasują na mnie 15 lat później 😅
Pimpko&Firanki
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr cze 23, 2021 11:21 pm

Post autor: Pimpko&Firanki »

U mnie to od roku-dwóch Tiziana Terenzi Moro di Venezia, używam go ciągle 😅 wyjątkiem są upały, wtedy raczej sięgnę po jakąś mgiełkę.
Mii
Skarpeta Rakieta
Posty: 81
Rejestracja: pt mar 12, 2021 10:21 am

Post autor: Mii »

Arbuz pisze: ndz lis 06, 2022 11:47 am
Lolita pisze: ndz lis 06, 2022 8:56 am
Arbuz pisze: sob lis 05, 2022 10:49 am Lubię YSL Black Opium,Dior Poison Girl, a z delikatniejszych Burberry Brit i The Beat.
Lubię sam zapach Black Opium, ale powiedz mi, czy na Tobie też ma taką nijaką trwałość? Na mnie trzyma się godzinę i zapach średnio się rozwija 😬 Kupione w Douglasie, więc to raczej nie kwestia pochodzenia flakonu.
Niestety tak 😔 mimo,że zapach piękny to trwałość ma tragiczna,czytałam opinie i praktycznie każdy ma ten problem .
U mnie black opium trzyma caly dzien . Nawet na następny dzień włosy dalej pachną
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 935
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

Od zawsze uwielbiam wszystkie sezonówki Escady - słodkie owocowe zapachy.
Niech dzieje się magia!
Izuux
BlondDoczep
Posty: 130
Rejestracja: śr cze 09, 2021 4:06 pm

Post autor: Izuux »

W tym momencie prada paradoxe❤️ cudowny słodki zapach ale nie aż tak :D
mimoza
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 24, 2022 1:02 am

Post autor: mimoza »

Lancome Tresor, choć pierwsze wrażenie mnie nie zachwyciło. Przesiadka na lotnisku się nie udała i musiałam czekać ok. 8 godzin na następny lot, więc chodziłam po sklepach. Tresor był na promocji, ale zapach mnie odepchnął, a po pół godziny zastanawiałam się co tak ładnie na mnie pachnie :D i od tej pory jestem ogromną fanką. Poza tym Idole, jako lekkie delikatne perfumy do pracy, Black Opium, Escada Especially - to zapachy, których używam najczęściej.
Retti
LouiBag
Posty: 344
Rejestracja: pn mar 06, 2023 2:12 pm

Post autor: Retti »

Używam głównie Poeme Lancome, Miracle Lancome, CK Reveal, Perles Lalique, Kenzo Jungle, Le Parfum Lalique, Fille de Berlin SL, Moshino I love love i ogródki Hermesowe.

Niszy nie kupuję, niestety oszczędność to moje drugie imię 🙄
virukaa
Currently:revenge
Posty: 1199
Rejestracja: pt sty 15, 2021 12:17 pm

Post autor: virukaa »

Prada Les Infusions: Infusion Iris ; armani emporio she ; versace crystal noir
blondette
SkrzydełkaZhooters
Posty: 217
Rejestracja: czw gru 22, 2022 5:12 pm

Post autor: blondette »

- YSL Libre
- Gucci Bloom
- Therry Mugler Alien
- Jo Malone Basil & Neroli

Polecam tym, którzy kochają białe kwiaty.
dolceursa
LouiBag
Posty: 343
Rejestracja: pt sie 26, 2022 4:29 pm

Post autor: dolceursa »

Lolita pisze: czw lis 03, 2022 5:31 pm
christianac7 pisze: czw lis 03, 2022 5:08 pm A miałaś okazje wąchać Erba Pura od Xerjoff? Zawsze się zastanawiam czy są takie tragiczne jak opowiadają. 😁
Zaciekawiłaś mnie, teraz muszę to sprawdzić 😁
Dla mnie Erba nie do przejścia. Za to uwielbiam i mam bliżniaczkę - Kirke Tiziany Terenzi i nieco podobny Spiritual Micalleff <3 <3 <3
dolceursa
LouiBag
Posty: 343
Rejestracja: pt sie 26, 2022 4:29 pm

Post autor: dolceursa »

Prawie w ogole nie wchodzę do sieci, wolę niszę i mocno ją już wyeksplorowałam ;). Gust mocno mi się zmienia - z Xerjoff chyba najbardziej lubię Ouverture...

A ostatnio poluje na unikat - Midnight Poison Dior (chociaż jeszcze do zdobycia Elle YSL mam i niezle zastępują św. Graala MP).
Zyta Kopytko
SushiRoll
Posty: 236
Rejestracja: śr kwie 06, 2022 8:35 am

Post autor: Zyta Kopytko »

Lolita pisze: ndz lis 06, 2022 8:56 am
Arbuz pisze: sob lis 05, 2022 10:49 am Lubię YSL Black Opium,Dior Poison Girl, a z delikatniejszych Burberry Brit i The Beat.
Lubię sam zapach Black Opium, ale powiedz mi, czy na Tobie też ma taką nijaką trwałość? Na mnie trzyma się godzinę i zapach średnio się rozwija 😬 Kupione w Douglasie, więc to raczej nie kwestia pochodzenia flakonu.
Weź powącha made on lab 49 w Lidlu. Jak wczoraj popsikalam, to dzisiaj czuje na rękawie ten zapach. Szalona trwałość jak na zapach za 32zl. Jestem w szoku.