Kredyt ratalny w innym banku?

Poznajmy się!
Unique
Gacie z oceanu
Posty: 49
Rejestracja: sob lip 17, 2021 12:40 pm

Kredyt ratalny w innym banku?

Post autor: Unique »

Hej! Potrzebuję Waszej pomocy.
Otóż, chciałabym zakupić pewną rzecz na raty przez Allegro, już kiedyś tak kupowałam i byłam bardzo zadowolona. Konto mam w Alior Banku, przez kilka miesięcy nie miałam wypłacanego wynagrodzenia przelewem a do ręki, wiec jestem niewiarygodna dla banku na tą chwile i mój bank odrzucił wniosek o kredyt ratalny, pojawiła się opcja że mogę zgodę na wniosek o raty uzyskać w innym banku - INBANK. Szczerze, nigdy wcześniej nie brałam rat w nieswoim banku, a tez nie mam kompletnie pojęcia co to za bank. Macie jakieś opinie o Inbanku? Na czym polega to ze wezmę raty w innym banku nie posiadając tam konta? Pakowalybyscie się w coś takiego czy odpuściły?
Unique
Gacie z oceanu
Posty: 49
Rejestracja: sob lip 17, 2021 12:40 pm

Post autor: Unique »

Około 1300 za przedmiot, a do zapłaty z odsetkami łącznie wyjdzie 1600.
Marta55555

Post autor: Marta55555 »

Mam zasadę, że nie wchodzę w cos, czego nie rozumiem, nie ufam, mam złe przeczucia albo nie znam. Nie znasz banku krzak, masz wątpliwości mimo małej kwoty wiec może poszukaj kasy na ten przedmiot w inny sposob - pozycz od bliskiej osoby, zarób za jakis czas, sprzedaj cos innego. Nalezy ufac swojej intuicji... albo poswiec duzo czasu, aby poznac w necie co to za bank, jakie dokładnie warunki, przeczytaj i zrozum umowę, aby nic nie było na "jakos to bedzie"